2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kuzum seninde 12gun 570 çıkmıştı dimi
Sanki aynı gün mu oldu trasfer
Ben 11de oldum 12gun sonuç 527
Aşkım ama benim o değer hatalıydı 200-300 gibi bir şey cıkmalıydı. 5. Gün embriyosu idi. 10. Gün 106 çıkmıştı. Ben 4 temmuzda transfer olmuştum. Senin muhtemelen ikiiiiiiiiz

Kizlar merhabalar. Bende bu aralar tüp bebek sürecine girmek istiyorum. Eşim yoğun çalışıyor Mart a kadar bekleyelim sana destek olamam diyor. Bende daha beklemek istemiyorum. Sizce bu sürece yalniz başlasam altindan kalkabilir miyim fikir verebilir misiniz

Kizlar merhabalar. Bende bu aralar tüp bebek sürecine girmek istiyorum. Eşim yoğun çalışıyor Mart a kadar bekleyelim sana destek olamam diyor. Bende daha beklemek istemiyorum. Sizce bu sürece yalniz başlasam altindan kalkabilir miyim fikir verebilir misiniz
İki kisiyseniz yani başka çocuk yoksa gelebilirsiniz bence. Benim ilk tedavimde kimse yoktu eşim başka bir ilde çalışıyordu transferden sonra gitmek zorunda kaldı transferin sonuna kadar yalnızdım çok daaha rahattım

Öyle mi diyorsunuz ertelemeyeyim mi
Kendinizi hazır hissediyorsanız maddi manevi neden olmasın. Her geçen gün zam geliyor muayene parası transfer parası ilaç fiyatlarıni saymıyorum zaten. 3 yil önce ilk tedavimde toplam maliyetimiz 20 bin civarı tutmuştu bu yıl toplam maliyet 200 bini buldu belki de geçmiştir çünkü hala ilaç almaya devam ediyoruz pozitif olsa bile. Bir de ne kadar ertelersen o kadar sana yük olacak. Benim fikrim bu yönde 🤷 başka fikri olan arkadaşlardan da yorum alalım ne düşünüyorsunuz hanımlar ?

Merhaba arkadaşlar ben de 16 Temmuz'da transfer oldum 29 u test günüm 2 tane dondurulmuş embriyo transferi yapıldı, 2. Denemem ilk denemenin üzerinden 8 yıl geçti umarım bu kadar beklemenin ardından güzel sonuçlar alırız

espressoc espressoc naçizane tavsiyem madden ve manen%100 hazır olduğunuzda sürece başlamanız. Maddi olarak güç bela bir araya gelirse ücret, ani harcamalarda stres olursunuz. Ayrıca hormon ilaçları sebebiyle oldukça hassas oluyorsunuz normalde takılmadığınız şeyler bile sizi demotive edebiliyor bu süreçte özellikle eşinizin desteği ve anlayışı önemli bence...

Merhaba kader arkadaşlarım bende bugün transfer oldum 5. denemem 3 Ağustos test tarihim. Hepimiz için kolaylıklar ve hayırlısını diliyorum 🙏 Allahım gönlümüzdekileri ömrümüze nasip etsin
Merhaba arkadaşlar ben de 16 Temmuz'da transfer oldum 29 u test günüm 2 tane dondurulmuş embriyo transferi yapıldı, 2. Denemem ilk denemenin üzerinden 8 yıl geçti umarım bu kadar beklemenin ardından güzel sonuçlar alırız
Pozitif sonuçlar almanız dileğiyle kızlar 🥰güzel düşünün güzel olsun🙏

Rabbim emeğini boşa çıkarmasın inşallah gönlüne göre versin 🌸 tez vakitte güzel haber vermek nasip olsun canım benim 🤲🌸
Güzel hamişler maşallah çok sevindim hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim 😍
Sizden bir ricam var biliyorsunuz benimki de tutmuştu ama düşük oldu ne yazıkki 😭
Bana hepiniz dua eder misiniz bu ay kendiliğimden hamile kalırım belki ilaçların etkisiyle , takviyeler falan kullanıyorum bana dua edin lütfen 🤲🏻

Yok bebeğim malesef 27 si 😌 daha çok var.
Naber tatlım bu arada ıyımısın?
Oooo heycan dorukta 😍🤲🏻🤲🏻 seninkini de güzel hissediyorum minnoşumun üzmeyecek bizi inşallah 😙

İyi şükür kuzum. Rapor bitti iş hayatına geri döndüm çalışma ev arasında öyle yuvarlanıp gidiyorum. Sizin haberlerinizi bekliyorum heycanla 🥲😍

X