2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhaba, 5. gün embriyosu ise 7. gün kanda çıkar ben de o şekilde öğrendim. 3. gün embriyosu ise daha erken 2 gün daha bekle. Kaliteli bir erken gebelik testinde idrarda pozitif görürsün ama kaset test tavsiye etmiyorum benim transferimin 15. günü (gebe olmama rağmen) kaset testlerde negatif çıkıyordu. Kanama da gebelik var ise yerleşme kanaması olabilir.
Perşembe kan testi günüm teşekkür ederim inşallaj pozitif olur

Ben de sabah e nabizi açtım ekranı elimle kapattım yavaş yavaş çektim elimi sonucu görünce havalara uçtum. Hadi sen de güzel bir haber ver 🥰
Canım şimdi eşine baktirdim 527cikti ama çok yüksek gibi geldi inş sıkıntı olmaz benim dış gebelik olmuştu üç yıl önce şuan dondum kaldım sizin değeriniz kaç cikti

Yaaaa seni yerim 🥹 güzel duaların dileklerin için o kadar çok sağ ol ki. Rabbim senin de kalbindekini nasip etsin hayırla ve sağlıkla inşallah 🤲🏻🥹🤲🏻🥹🥰
Kuzummmm test sonucun 527 çıktı dondun kaldim doktor doğumda arıcak beni çok yüksek geldi bana ama ins dış gebelik olmaz hayırlısı ile isteyen herkese nasip etsin🤲🤲🤲

Kuzummmm test sonucun 527 çıktı dondun kaldim doktor doğumda arıcak beni çok yüksek geldi bana ama ins dış gebelik olmaz hayırlısı ile isteyen herkese nasip etsin🤲🤲🤲
Yaaaaaa çok ama çok sevindim kuzum hadi gözün aydın olsun oh be şükürler olsun kaç embriyo koyulmuştu sana bugün 10. Gün müydü kız ikiz olmasın😍😍😍😍

canımmm hayırlı olsun çok sevindim güzel haberler sırasıyla geliyor maşallah umarım bizdende güzel haberler gelir ❤️

Canım şimdi eşine baktirdim 527cikti ama çok yüksek gibi geldi inş sıkıntı olmaz benim dış gebelik olmuştu üç yıl önce şuan dondum kaldım sizin değeriniz kaç cikti
Gözün aydın canım bence ikiz bebişler geliyor 🥰 bugün 3.gün embriyolarımızın müjdelerini aldık inşallah devamını da yaşarız 🙏🏻

X