2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canımmmm kolaylıkla gecsin tüm süreçlerinn sağlıkla afiyetle göz acıp kapayıncaya kadar hamile haberini all cok güzel korkusuz kaygısız keyifli bir hamilelik geçir afiyetle tutunsun mercimeklerin sana hatta istiyorsan bir kızın bir oğlun olsun yüzleri güzel kaderleri güzel eşin sen boddilerin uzun ömürlerle sağlıkla afiyetle iki cihan saadetiyle sevdiklerinizle yaşayın aminnnnnnn 🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Amin kuzum benim içten dileklerini kalben hissettim rabbim razı olsun inşallah 🤲🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Ya bence keseye gitsem zamanı ama bana 10 gün sonra gel dedikleri icin bikac gün var daha🥲 heyecanla bekliyorum hepimiz mutlu olalım aminnnn minik boddime iyi bakmaya calısıyorum güzel beslenmeye calısıyorum oda sağlıklıca yerinde durup vaktinde sağlıkla doğarsa cok mutlu olcam amin 🥲🥲🥲
Hayırlısı ile görürsün inşallah canım bizleride haberdar et 🥰🥰🥰
İyi bak minik mercimeğimizede rabbim sağ Salim kolaylıkla doğum nasip etsin inşallah içini ferah tut en kısa zamanda keseyide görürsün haber edersin bizede 🤭🤭🤭🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum🌸 güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi🤲🏻 kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi ❤️ cuma bir daha gideceğim. @melegim can melisaa93 melisaa93 @IADK @imagination forever @Papatyamaviss @Tikabasa Niqu Niqu L A L L A L flowers35 flowers35 @tanem7777 @nehir1935
Gözün aydın canım hayırlısı ile böyle devam eder inşallah 🤲🥰

Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum🌸 güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi🤲🏻 kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi ❤️ cuma bir daha gideceğim. @melegim can melisaa93 melisaa93 @IADK @imagination forever @Papatyamaviss @Tikabasa Niqu Niqu L A L L A L flowers35 flowers35 @tanem7777 @nehir1935
Yaaa çok şükür kuzum gözün aydın😍 sağ salim kucağına almayı Allah nasip etsin bebişini rahat gebeliğin geçsin🤲🏻☺️

Amin kuzum benim içten dileklerini kalben hissettim rabbim razı olsun inşallah 🤲🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Hayırlısı ile görürsün inşallah canım bizleride haberdar et 🥰🥰🥰
İyi bak minik mercimeğimizede rabbim sağ Salim kolaylıkla doğum nasip etsin inşallah içini ferah tut en kısa zamanda keseyide görürsün haber edersin bizede 🤭🤭🤭🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
🥹🥹🩷🩷🩷🩷🩷 Amin Allah sendende razı olsun canım benimmm güzel haberlerler gelmek istiyorum buraya 🥹🥹🤲🏻🩷🩷🩷

Çok şükür çok sevindimmm rabbim kucağına alacağın günleri de görmeyi nasip etsin Perşembe günü doğumum var girmeden önce duamda olacaksın 🤲🏼💜💜

Ayy cok guzel insaalh sonucun yükselir. Ne gibi belirtiler var bende sabırsızlanıyorum perşembe günü kan vericem 🥰
İnşallah canım seninde inşallah güzel sonuçlanır 🤲🏻🥰 bende belirti olarak belim ağrıyordu bide adet sancısı gibi ara ara batmalar sancılar oldu ama şuan belirti yok sadece halsizim.. benimde normalde Perşembe günüydü. Bugün kan verdiğim için Çarşamba vericem değer katlanmış mı diye bakıcaz.. inşallah güzel haberler alırız güzelim 🥰 iyi düşünelim iyi olsun inşallah 🤲🏻

Çok şükür canım benim maşaAllah size 😍💜

Çok şükür çok sevindimmm rabbim kucağına alacağın günleri de görmeyi nasip etsin Perşembe günü doğumum var girmeden önce duamda olacaksın 🤲🏼💜💜
Ya ama ben seni yerim 🥹🥹🥹🥹 o an benim için mi dua edeceksin🥹🥹 ya sen ne güzel insansın🤲🏻🤲🏻🥹 çok duygulandım Allah razı olsun. Rabbim sağsalim bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🥹

Allah bi avazda sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin burada benimle beraber müjdeli haber bekleyen tüm arkadaşlara da aynı duyguları nasip etsin.
24 Temmuz Çarşamba kan günüm sürekli ağlayasım geliyor çoğu gitti azı kaldı Allahım cümlemizi muradına kavuştursun sağlıkla tez vakitte inşallah 🙏🏻🍀

Ya ama ben seni yerim 🥹🥹🥹🥹 o an benim için mi dua edeceksin🥹🥹 ya sen ne güzel insansın🤲🏻🤲🏻🥹 çok duygulandım Allah razı olsun. Rabbim sağsalim bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🥹
Allah senden de razı olsun abla 🤲🏼💜 sizleri unutmam mümkün değil topiklerde verdiğiniz destek ablalık bunları unutmadım 🥹 aminnn 🤲🏼

Allah bi avazda sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin burada benimle beraber müjdeli haber bekleyen tüm arkadaşlara da aynı duyguları nasip etsin.
24 Temmuz Çarşamba kan günüm sürekli ağlayasım geliyor çoğu gitti azı kaldı Allahım cümlemizi muradına kavuştursun sağlıkla tez vakitte inşallah 🙏🏻🍀
Aminnnn rabbim kimseyi aratmasın beklemek nedir çok iyi bilirim sizlerde duamda olacaksınız 🤲🏼🪷 umarım Çarşamba günü mutluluk göz yaşları dökersin rabbim senide sevindirsin 🤲🏼💜

Ayyy nasıl güzel haberler nasıl güzel haberler 😍Göründü demekki minnoş sonra bebiş sonrada kalp atışı var sırada. Rabbime şükürler olsun. Böyle güzel haberlerle doğuma kadar inşallah 🤲🏻😍

X