2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Selam kızlar
Bende bu sürece yeni dahil oldum.. bugün transferimin 10.günü ve HCG 14.51 çıktı sevinsem mi üzülsem mi bilemedim 🤷🏻‍♀️

Kızlar merhaba benim de 12 temmuzda 2 adet dondurulmuş emriyo transferim oldu. Ayin 19 unda yani transfer sonrasi 7. Günümde gece çok az kahverengi leke gördüm sabah bir daha olmadı.O gece sabaha kadar uyumadım yeniden gelirse diye ama çok şükür olmadi. Test günüm ayin 25 i çok heyecanlıyım.İnsaallah pozitif sonuçlar aliriz hepimiz ..🤗🥰🤰
Yaaa benim de test günüm 25 i ama ben bugün dayanamayıp kan verdim hcg 14 çıktı inşallah yükselir 🤲🏻 umutla bekleyen bütün anne adayları güzel sonuçlar alır inşallah 🥰 senin de yerleşme kanamasıdır inşallah yavrun sıkıca tutunur sağlıkla alırsın kucağına 🤲🏻

Kızlar merhaba benim de 12 temmuzda 2 adet dondurulmuş emriyo transferim oldu. Ayin 19 unda yani transfer sonrasi 7. Günümde gece çok az kahverengi leke gördüm sabah bir daha olmadı.O gece sabaha kadar uyumadım yeniden gelirse diye ama çok şükür olmadi. Test günüm ayin 25 i çok heyecanlıyım.İnsaallah pozitif sonuçlar aliriz hepimiz ..🤗🥰🤰
Ayni gün Transfer olmusuz cnm bende 25 i kann vericem. Günler gecmiyor ya

Slm kızçelerim nasılsınız bakalım 🤩
Süreçler nasıl ilerliyor ☺️☺️☺️
Benim beklenen regim geldi Çarşamba çağırıyor doktor inşallah bende transfer sürecine girecem 🤭🤭🤭🤭🤭
Şimdiden çok heyecanlıyım biliyorsunuz geçen ay trasferim ertelenmişti TSH değerlerinin yüksekliğinden çok şükür bu ay 1.80 düştü ve doktorum yapalım dedi trasferi bu ay 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Sanırsam 5 gün embiyosu 2 adet trasferim olacak iki tane mercimek beni bekliyor şimdi 🤭🤭🤭🤭
M mira9693 fnd_50 fnd_50 kızçelerim sizlerdende bol bol dua istiyorum biliyorsunuz ki hamilelerin duası kabul olurmuş 🤭🤭🤭
Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın🤲 zorlu süreçlerden geçiyoruz ben elimden geldiğince hepinize yer veriyorum dualarımda birbirimizi en iyi biz anlıyoruz 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Canımmmm kolaylıkla gecsin tüm süreçlerinn sağlıkla afiyetle göz acıp kapayıncaya kadar hamile haberini all cok güzel korkusuz kaygısız keyifli bir hamilelik geçir afiyetle tutunsun mercimeklerin sana hatta istiyorsan bir kızın bir oğlun olsun yüzleri güzel kaderleri güzel eşin sen boddilerin uzun ömürlerle sağlıkla afiyetle iki cihan saadetiyle sevdiklerinizle yaşayın aminnnnnnn 🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Sen naptın çiçeğim gördün mü keseyi bayadır konuşamadık seninle nasıl minik yaramaz 🤭🤩🤩
Ya bence keseye gitsem zamanı ama bana 10 gün sonra gel dedikleri icin bikac gün var daha🥲 heyecanla bekliyorum hepimiz mutlu olalım aminnnn minik boddime iyi bakmaya calısıyorum güzel beslenmeye calısıyorum oda sağlıklıca yerinde durup vaktinde sağlıkla doğarsa cok mutlu olcam amin 🥲🥲🥲

Yaaa benim de test günüm 25 i ama ben bugün dayanamayıp kan verdim hcg 14 çıktı inşallah yükselir 🤲🏻 umutla bekleyen bütün anne adayları güzel sonuçlar alır inşallah 🥰 senin de yerleşme kanamasıdır inşallah yavrun sıkıca tutunur sağlıkla alırsın kucağına 🤲🏻
Ayy cok guzel insaalh sonucun yükselir. Ne gibi belirtiler var bende sabırsızlanıyorum perşembe günü kan vericem 🥰

Benim için de öyle sabırsızlıkla bekliyorum. Sizde belirti var mi yada test yaptiniz mi
Test yaptim cok belirgin olmasada cizgi gorunuyor azda olsa. Valla dayanamadim yarin Sabah tekrarlicam. Persembede kann vericem. Ama belirtim yok. Coronayla savasiyorum bir yandanda ondan fark etmiyorda olabilirim. Bakalim. Her iki sonucada hazirim ben.

Kuzum biz bizi iyi biliriz seninde dediğin gibi. Aslında vücudumuzu çok dinlemekten hepsi bazı şeyleri bildiğimiz halde evham yapıyoruz anne olma duygusu ile şimdiden ya birşey olursa hissi kötü yapıyor bizi gel biz bugün bol bol fnd_50 fnd_50 arkadaşımızı dinleyip Meryem suresi dinleyelim rahatlıcaz eminim dilerim tüm isteyen arkadaşlarım pozitif haberler ile bizlere dönerler aminnnn🤲🙏❤belirtileri kafana takma bebeğim güzel düşünelim güzel olacak inşallah 🙏

fnd_50 fnd_50 funda gittin mi doktora canım? Merak ettim seni naptın bir bakayım dedim güzel haberlerle gel inşallah🫶🏼

Canımm naptın gittin mi gördünmü keseyii 🤲🏻🥹🩷

Slm kızçelerim nasılsınız bakalım 🤩
Süreçler nasıl ilerliyor ☺️☺️☺️
Benim beklenen regim geldi Çarşamba çağırıyor doktor inşallah bende transfer sürecine girecem 🤭🤭🤭🤭🤭
Şimdiden çok heyecanlıyım biliyorsunuz geçen ay trasferim ertelenmişti TSH değerlerinin yüksekliğinden çok şükür bu ay 1.80 düştü ve doktorum yapalım dedi trasferi bu ay 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Sanırsam 5 gün embiyosu 2 adet trasferim olacak iki tane mercimek beni bekliyor şimdi 🤭🤭🤭🤭
M mira9693 fnd_50 fnd_50 kızçelerim sizlerdende bol bol dua istiyorum biliyorsunuz ki hamilelerin duası kabul olurmuş 🤭🤭🤭
Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın🤲 zorlu süreçlerden geçiyoruz ben elimden geldiğince hepinize yer veriyorum dualarımda birbirimizi en iyi biz anlıyoruz 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum🌸 güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi🤲🏻 kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi ❤️ cuma bir daha gideceğim. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 IADK IADK imagination forever imagination forever Papatyamaviss Papatyamaviss Tikabasa Tikabasa Niqu Niqu L A L L A L flowers35 flowers35 T tanem7777 nehir1935 nehir1935

Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum🌸 güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi🤲🏻 kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi ❤️ cuma bir daha gideceğim. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 IADK IADK imagination forever imagination forever Papatyamaviss Papatyamaviss Tikabasa Tikabasa Niqu Niqu L A L L A L flowers35 flowers35 T tanem7777 nehir1935 nehir1935
Çok şükür canım allah bu günleride gösterdi sag salim kucagınada alırsın inşallah bitanem 💗💗🤲🤲🤲🤲

Şükürler olsun Rabbime Rabbim sana bağışlasın kuzunu annesi 😍🙏❤ senin kadar tatlı bir minnoş olsun inşallah. Allah'ım bu haberler bana o kadar moral oluyor ki umutla doluyorummmm🥳🥳🥳

Test yaptim cok belirgin olmasada cizgi gorunuyor azda olsa. Valla dayanamadim yarin Sabah tekrarlicam. Persembede kann vericem. Ama belirtim yok. Coronayla savasiyorum bir yandanda ondan fark etmiyorda olabilirim. Bakalim. Her iki sonucada hazirim ben.
Sizin test nasıl çıktı atabilirmişsiniz buraya sizindemi 6. Gündü

Ayyyy minnoşşşş 🥹🥹🥹 sağlıkla gelsinn afiyetle aminnn cok mutlu oldummm 🩷🩷

Cok gecmis olsunn ben evde test yapmaya korkuyorum direk kan vericem.sizin adınıza sevindim silik de olsa var sonuçta insaalh sımsıkı tutunur🥰

Ay çok sevindim kız sabahtan beri sana bakıyorum haber yok. Bidaha böyle geç haber verme hahdhshd çok şükür kese tamam sıra bebişi görmede hadi bakalım Allah adım adım herşeyi kolaylıkla nasip etsin 🙏🏼🫶🏼

Ay çok sevindim kız sabahtan beri sana bakıyorum haber yok. Bidaha böyle geç haber verme hahdhshd çok şükür kese tamam sıra bebişi görmede hadi bakalım Allah adım adım herşeyi kolaylıkla nasip etsin 🙏🏼🫶🏼
Kuzum valla git gel anca girdim bakamadım sakin anda girip yazayım dedim🥹 merakta bıraktım affeyle🙈🥰 bebişi ne zaman görürüz acaba ya amin inşallah hepsi kolaylıkla olsun🤲🏻

Şükürler olsun Rabbime Rabbim sana bağışlasın kuzunu annesi 😍🙏❤ senin kadar tatlı bir minnoş olsun inşallah. Allah'ım bu haberler bana o kadar moral oluyor ki umutla doluyorummmm🥳🥳🥳
Amin inşallah kuzum benim Allah razı olsun çok çok sağ ol🥰🥹 rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah 🤲🏻

çok şükür canımm güzel pıtırcık sağlıkla büyüsün ❤️❤️

X