2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhabalar🌸 ben agustos ayinda transfer olucam,yarin zoladex igne vurulacak hastane de,bu igneyi yaptiran var mi aranizda

Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum🌸 güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi🤲🏻 kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi ❤️ cuma bir daha gideceğim. melegim can melegim can @melisaa93 IADK IADK @imagination forever @Papatyamaviss Tikabasa Tikabasa @Niqu L A L L A L @flowers35 T tanem7777 @nehir1935
Teyzesinin kuzusu olucak o bir daha gidince daha da güzel haberler sonra kalp atışı hayırlısı ile zaman gecicek ve vakti gelince kucağına Alican ins cnm kadınlar kulübünun bebisi💓💓💓

Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum🌸 güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi🤲🏻 kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi ❤️ cuma bir daha gideceğim. melegim can melegim can @melisaa93 IADK IADK @imagination forever @Papatyamaviss Tikabasa Tikabasa @Niqu L A L L A L @flowers35 T tanem7777 @nehir1935
Bende yarın kan vericem ins bebişine arkadaş olur sonucun pozitif çıkarsa🤲🤲 kızlar gebe olanlar ve gebe olmak için bu yolda yürüdük hep birlikte ama ins bu emeklerimiz boşa cikmaz yarın kan verme günü benim için lütfen dualarınıza beni ekleyin rabbim hepimize hayırlısı ile saglikla olmasını nasip etsin🤲

Bende yarın kan vericem ins bebişine arkadaş olur sonucun pozitif çıkarsa🤲🤲 kızlar gebe olanlar ve gebe olmak için bu yolda yürüdük hep birlikte ama ins bu emeklerimiz boşa cikmaz yarın kan verme günü benim için lütfen dualarınıza beni ekleyin rabbim hepimize hayırlısı ile saglikla olmasını nasip etsin🤲
Duamdasın ve yarın beni etiketle mutlaka olur mu güzel haberlerini bekliyorum inşallah 🤲🏻🤲🏻

Teyzesinin kuzusu olucak o bir daha gidince daha da güzel haberler sonra kalp atışı hayırlısı ile zaman gecicek ve vakti gelince kucağına Alican ins cnm kadınlar kulübünun bebisi💓💓💓
Yaaaa seni yerim 🥹 güzel duaların dileklerin için o kadar çok sağ ol ki. Rabbim senin de kalbindekini nasip etsin hayırla ve sağlıkla inşallah 🤲🏻🥹🤲🏻🥹🥰

İnşallah canım seninde inşallah güzel sonuçlanır 🤲🏻🥰 bende belirti olarak belim ağrıyordu bide adet sancısı gibi ara ara batmalar sancılar oldu ama şuan belirti yok sadece halsizim.. benimde normalde Perşembe günüydü. Bugün kan verdiğim için Çarşamba vericem değer katlanmış mı diye bakıcaz.. inşallah güzel haberler alırız güzelim 🥰 iyi düşünelim iyi olsun inşallah 🤲🏻
Aminn aminn insaallah 🤲🥰benimde belim ayakta kaldığım sürece ağrıyor arada kasiklarim da batma oluyor göğüs hassasiyeti var insaalh güzel sonuçlar aliriz rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin .. Yolumuz zor meşakkatli ama imkansız değil cok şükür. 🤲🤗🤍

Ayy cnm çok sevındım yaa😍 inşallah saglıkla devam eder 🤲peki nasıl oldu o 2.beta değeri. Sen bıyerde daha vermiştin o da 500lü bışy çıkmıstı

Ayy cnm çok sevındım yaa😍 inşallah saglıkla devam eder 🤲peki nasıl oldu o 2.beta değeri. Sen bıyerde daha vermiştin o da 500lü bışy çıkmıstı
Canım o ikinci değer bariz hatalıydı birinci değeri yan ilçede vermiştim o ikinci değeri buradaki hastanede vermiştim. Üçüncü değeri de buradaki hastanede verdim birbirine yakın çıkınca kıllandım üçüncü değeri verdiğim günün akşamı bir de yan ilçede verdim o zaman 589 çıkmıştı aslında günümle orantılı. İki gün sonra yan ilçede akşam tekrar verdim ve 1000 üstü çıktı. Yan ilçenin sonuçları birbiri ile dengeli çıktı yani. İnşallah anlatabilmişimdir canım .
10. Gün 106
14. Gün 589
16: gün >1000 bu değerler yan ilçenin

12. Gün 570
14. Gün 656 bu değerler benim bulunduğum ilçenin değerleri.
Biz bu sorunu aslında eşimde yaşamıştık. Burda kan vermiştik bir değeri 10 çıkması gerekirken 10000 gibi bir şey çıkmıştı elimiz ayağımız titremişti aynı gün yan ilçeye gitmiştik bir daha yaptırmıştı eşim ama normal çıkmıştı sonuç hatta doktor değer hatalı dikkate almayın demişti.

Aminnnn rabbim kimseyi aratmasın beklemek nedir çok iyi bilirim sizlerde duamda olacaksınız 🤲🏼🪷 umarım Çarşamba günü mutluluk göz yaşları dökersin rabbim senide sevindirsin 🤲🏼💜
Amin çok teşekkür ederim 🍀🥰 Temmuzun kalanını güzel bitirelim hep birlikte pozitifler çoğalsın canım kızlar 🍀🐣

Allahım inşallah güzel haber gelir Allah sevindirsin sizi 🍀🙏🏻

Ohh çok şükür. Allah emeğinizi bola çıkarmasın canım. Böyle güzel haberlere ne kadar çok ihtiyacımız var. Allahım isteyen ve hakkıyla annelik yapacak herkese nasip etsin. İçim rahatladı. Cuma da daha güzel haberlerle gel inşallah. Çok sevindim 🥹

Maşallah maşallah canım, hep böyle güzel haberler ver bize insallah 🤲🤲😍

X