2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Selam kızlar
Bende bu sürece yeni dahil oldum.. bugün transferimin 10.günü ve HCG 14.51 çıktı sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Yaaa benim de test günüm 25 i ama ben bugün dayanamayıp kan verdim hcg 14 çıktı inşallah yükselir umutla bekleyen bütün anne adayları güzel sonuçlar alır inşallah senin de yerleşme kanamasıdır inşallah yavrun sıkıca tutunur sağlıkla alırsın kucağına

Ayni gün Transfer olmusuz cnm bende 25 i kann vericem. Günler gecmiyor ya

Canımmmm kolaylıkla gecsin tüm süreçlerinn sağlıkla afiyetle göz acıp kapayıncaya kadar hamile haberini all cok güzel korkusuz kaygısız keyifli bir hamilelik geçir afiyetle tutunsun mercimeklerin sana hatta istiyorsan bir kızın bir oğlun olsun yüzleri güzel kaderleri güzel eşin sen boddilerin uzun ömürlerle sağlıkla afiyetle iki cihan saadetiyle sevdiklerinizle yaşayın aminnnnnnn

Sen naptın çiçeğim gördün mü keseyi bayadır konuşamadık seninle nasıl minik yaramaz
Ya bence keseye gitsem zamanı ama bana 10 gün sonra gel dedikleri icin bikac gün var daha heyecanla bekliyorum hepimiz mutlu olalım aminnnn minik boddime iyi bakmaya calısıyorum güzel beslenmeye calısıyorum oda sağlıklıca yerinde durup vaktinde sağlıkla doğarsa cok mutlu olcam amin

Ayy cok guzel insaalh sonucun yükselir. Ne gibi belirtiler var bende sabırsızlanıyorum perşembe günü kan vericem

Benim için de öyle sabırsızlıkla bekliyorum. Sizde belirti var mi yada test yaptiniz mi
Test yaptim cok belirgin olmasada cizgi gorunuyor azda olsa. Valla dayanamadim yarin Sabah tekrarlicam. Persembede kann vericem. Ama belirtim yok. Coronayla savasiyorum bir yandanda ondan fark etmiyorda olabilirim. Bakalim. Her iki sonucada hazirim ben.

fnd_50 funda gittin mi doktora canım? Merak ettim seni naptın bir bakayım dedim güzel haberlerle gel inşallah

Canımm naptın gittin mi gördünmü keseyii

Aşkolarım yeni geldim oturdum. Çok yoruldum güzel haberim var. Alttan keseyi gördük şükürler olsun Rabbime. Çok duygulandım. Benim anladığım kan değerlerim kafasını karıştırmış o yüzden dış gebelik mi vs diye görmek istemiş doktorum. Çok şükür öyle bir durum yok dedi kan değerleri tutarsızdı bir ikisi dedi. Biz de anlattık hastanenin durumunu. Hatta eşim kendi söyledi aynısını ben yaşadım hocam değerim 1000 lerde çıktı alakası yokmuş diye falan dedi. Doktor da tamam sıkıntı yok şimdilik görünmüyor cuma günü tekrar kontrole gel dedi cuma bir daha gideceğim. melegim can melisaa93 IADK imagination forever Papatyamaviss Tikabasa Niqu L A L flowers35 T tanem7777 nehir1935

Çok şükür canım allah bu günleride gösterdi sag salim kucagınada alırsın inşallah bitanem

Şükürler olsun Rabbime Rabbim sana bağışlasın kuzunu annesi ❤ senin kadar tatlı bir minnoş olsun inşallah. Allah'ım bu haberler bana o kadar moral oluyor ki umutla doluyorummmm

Sizin test nasıl çıktı atabilirmişsiniz buraya sizindemi 6. Gündü

Ayyyy minnoşşşş sağlıkla gelsinn afiyetle aminnn cok mutlu oldummm

Cok gecmis olsunn ben evde test yapmaya korkuyorum direk kan vericem.sizin adınıza sevindim silik de olsa var sonuçta insaalh sımsıkı tutunur

Ay çok sevindim kız sabahtan beri sana bakıyorum haber yok. Bidaha böyle geç haber verme hahdhshd çok şükür kese tamam sıra bebişi görmede hadi bakalım Allah adım adım herşeyi kolaylıkla nasip etsin

Ay çok sevindim kız sabahtan beri sana bakıyorum haber yok. Bidaha böyle geç haber verme hahdhshd çok şükür kese tamam sıra bebişi görmede hadi bakalım Allah adım adım herşeyi kolaylıkla nasip etsin
Kuzum valla git gel anca girdim bakamadım sakin anda girip yazayım dedim merakta bıraktım affeyle bebişi ne zaman görürüz acaba ya amin inşallah hepsi kolaylıkla olsun

Şükürler olsun Rabbime Rabbim sana bağışlasın kuzunu annesi ❤ senin kadar tatlı bir minnoş olsun inşallah. Allah'ım bu haberler bana o kadar moral oluyor ki umutla doluyorummmm
Amin inşallah kuzum benim Allah razı olsun çok çok sağ ol rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah

çok şükür canımm güzel pıtırcık sağlıkla büyüsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…