2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

canım ben her gün 7 ayetel kursi 7 inşirah 7 nas 7 felak okuyorum her gün meryem suresini dinliyorum başka elden birşey gelmiyor zaten dua etmekten başka allahım sen bizim ellerimizi boş bırakma
Allah kabul etsin kuzum ❤Rabbim duaları geri çevirmez ben okumuyordum Meryem suresini bugün başlıcam bende okumaya inşallah

Yarın transferimin 7. Günü. 5. Gün taze embriyo idi. Evde idrar testi yapsam mı çok mu erken olur
Benimde 5. Gün embriyosu taze transfer 6. Gün yaptım ama var gibi de yok gibiden çizgi anlamadım yatın tekrar yapacağım 2. Transferimde 7 gün belirgin çıkmıştı o zaman inşallah bu seferse çıkar sizinde

İnşallah rabbim emeklerini boşa çıkarmasın

Slm kızçelerim nasılsınız bakalım
Süreçler nasıl ilerliyor
Benim beklenen regim geldi Çarşamba çağırıyor doktor inşallah bende transfer sürecine girecem
Şimdiden çok heyecanlıyım biliyorsunuz geçen ay trasferim ertelenmişti TSH değerlerinin yüksekliğinden çok şükür bu ay 1.80 düştü ve doktorum yapalım dedi trasferi bu ay
Sanırsam 5 gün embiyosu 2 adet trasferim olacak iki tane mercimek beni bekliyor şimdi
M mira9693 fnd_50 kızçelerim sizlerdende bol bol dua istiyorum biliyorsunuz ki hamilelerin duası kabul olurmuş
Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın zorlu süreçlerden geçiyoruz ben elimden geldiğince hepinize yer veriyorum dualarımda birbirimizi en iyi biz anlıyoruz

Kızlar merhaba benim de 12 temmuzda 2 adet dondurulmuş emriyo transferim oldu. Ayin 19 unda yani transfer sonrasi 7. Günümde gece çok az kahverengi leke gördüm sabah bir daha olmadı.O gece sabaha kadar uyumadım yeniden gelirse diye ama çok şükür olmadi. Test günüm ayin 25 i çok heyecanlıyım.İnsaallah pozitif sonuçlar aliriz hepimiz ..

İnşallah canım güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…