2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hadi bakalım cnm benim salı günü testim gizel haberler ile haber ver bana dualarimdasin

İnşallah güzel haberler alırsınız

Merhaba sonucunuz çıktı mı?

Kuşum hadi bize güzel haberler ile gel bana da umut olsun şimdi gördüm canım kusura bakma❤
İnşallah kızlar henüz sonuç çıkmadı bakalım bekliyorum

Kızlar bu arada transfer gününü saymazsak bugün 6.günüm ve kasıklarım ağırıyor adet olacak hissi var karnın davul gibi şiş negatif olacak diye üzülüyorum
benim de aynı 6. günüm. normalde yarin adet günüm bir de. sanki olacakmışım gibi ağrıyordu 2 saattir. ayaklarımın altına minder koydum 2 tane yarim saattir yatiyorum geçti simdi. insallah negatif çıkmaz ben de çok üzülüyorum

test günümüz aynı benimde 13. gün oluyor canım 3. gün embriyosu mu senin de

Ay inşallah canımm insallah ❤ hepimizin hakkında hayirlisi neyse o olsun. Allahım emeklerimizi boşa cikarmaz insallah hepimiz pozitifleri görelim
amin canımm rabbim isteyen emek veren kimsenin kucağını boş bırakmasın benim ve burdaki tüm arkadaşlarımın tüm dilekleri gerçekleşsin inşallah

Kızlar bu arada transfer gününü saymazsak bugün 6.günüm ve kasıklarım ağırıyor adet olacak hissi var karnın davul gibi şiş negatif olacak diye üzülüyorum
Benim o hissiyat 9. Gün gece olmuştu adet olacağım sandım ama olmadım kuzum çok Şükrü. Kötüye yorma tamam mı bebişten olabilir

Transferden sonra zaman nasıl geçecek diye düşünür, sonucu öğrenmeye yakın da umutlu bekleyiş hiç bitmesin gibi düşünürsün. Henüz bir belirsizlikteyken gebelik ihtimali bile insanı nasıl mutlu ederken bir de gerçek olsa neler hissedersin kim bilir 1 kimyasalda kısa da olsa bu mutluluğu tatmıştım, inşallah bu sefer bunca emek bunca gözyaşı boşa gitmesin son 2

Kuzum nasılsın?
Çiçeğim korkma iyi düşünelim iyi olsun.Tutunma belirtisi de olabilir.Sakın moralini bozma ve erken test yapma sonuç güzel olacak inşallah
Benim o hissiyat 9. Gün gece olmuştu adet olacağım sandım ama olmadım kuzum çok Şükrü. Kötüye yorma tamam mı bebişten olabilir
Kızlar bugün duygusalım nedense tutmadı diye düşünüyorum erken test yapmamaya söz verdim zaten 3.gün embriyosu geç belli olur ama sıkıldım beklemekten. İnşallah dediğiniz gibi olur tutunma belirtisidir

Aminnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…