2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar çatlatma için gonapeptly kullanıcam ben o iğne yakıyor mu kullananlar cevap verebilir mi?

Test sonucum negatif kızlar değerim 12 çıktı halbuki üç gün önce bile 22 çıkmıştı bu ne demek oluyor bilmiyorum bile ağrıdan çok korkuyorum şuna beni ne bekliyor onu da bilmiyorum
Canım kimyasal olmuş çok üzüldüm 😞 ilaçları bıraktığında ağrıların hafifler diye düşünüyorum

Düşünün M Morlale8 arkadaşımıza liste için adımı bile yazdırmadım kendimce totem yaptım hâlbuki çok istiyordum o listede olayım diye sonuç belli olunca yazar inşallah pozitif diye🤲😢dua edin kızlar benim için fnd_50 fnd_50 flowers35 flowers35 çok yoruldum artık hastanelere bile gitmek istemiyorum...
Duam seninle kuzum kalbim seninle inşallah gönlünce olur seni o kadar iyi anlıyorum ki. 23 ünde mi kan testi yapacaktın?

Canım kimyasal olmuş çok üzüldüm 😞 ilaçları bıraktığında ağrıların hafifler diye düşünüyorum
Moralim çok bozuldu benim bide genetik embriyo 8 aydır opu surecindeydim çok zor geçti şimdi de bu sonucu almak baya kötü oldu bide tabi şimdi ne olacak fikri daha da beni tedirgin ediyor

Moralim çok bozuldu benim bide genetik embriyo 8 aydır opu surecindeydim çok zor geçti şimdi de bu sonucu almak baya kötü oldu bide tabi şimdi ne olacak fikri daha da beni tedirgin ediyor
Çok üzüldüm Allah gönlünüze ferahlık versin 🍀 İnşallah en kısa zamanda doğal yolla olur bir mucize 🙏🏻

Kızlar merhaba bende geçen hafta cumartesi günü başka bir doktorla 3. Denememe başladım. Eskişehir acibadem nicel beyle. İlk denemem bursa bahceciydi olumlu oldu ama kalp atımı olmadı. İkincisi dondurulmuş orta kalite embriyoydu tutmadı bunda sıfırdan başlamak istedim. Bugün kontrolüm vardı en büyüğü 18 olan 10 kadar yumurtam var bı o kadar da sanırım 10 dan küçük var 🙂 salı günü kontrolüm var sanırım perşembe filan opu olacak dualarınızı bekliyorum 🙂
Emel hanımcım ücret olrak ne çıktı acaba ?

Düşünün M Morlale8 arkadaşımıza liste için adımı bile yazdırmadım kendimce totem yaptım hâlbuki çok istiyordum o listede olayım diye sonuç belli olunca yazar inşallah pozitif diye🤲😢dua edin kızlar benim için fnd_50 fnd_50 flowers35 flowers35 çok yoruldum artık hastanelere bile gitmek istemiyorum...
Dualarım seninle meleğim her şey olacağına varır. İçini ferah tut. Seni çok iyi anlıyorum zor bir süreç beklemesi daha zor. Ama sen güçlü ve harika birisin tanıdığım kadarıyla. Ben artık inanıyorum neyi dillendirirsen o olurmuş. O yüzden güzel enerjiler yollayalım.Olacak inşallah 🥰🤲🏻🤲🏻

Çok üzüldüm. Allah'ım sabır versin sana🙏🏻 bundan sonraki sürecin umarım istediğin gibi olur🙏🏻🙏🏻

İnan seni çok iyi anlıyorum. Benim de dondurulmuşum yok ve salı günü sonuç negatif olursa nasıl tekrar başlayacağımı bilmiyorum. Rezervim az ve yumurtalarım zor gelişiyor😞 Allah umarım doğal yolla nasip eder size de 🙏🏻

İnanın sizi çok iyi anlıyorum.Rabbim sabır ve dayanma gücü versin. Benimki de negatif önümüze bakmaktan başka çaremiz yok maalesef.

Gerçekten çok zor süreç allahtan hayırlısı böyleymiş her sınav bizim için benim de opum çok çok kötü geçmişti 4-5 kız gülerek uyandı ben ağlayarak uyanmıştım kusmalarım bitmedi ayağım anlık his kaybı yaşadı oynatamadım ambulansla hastaneye gittiğimdeki ağrıdaki haykırışlarımı hiç unutmuyorum yaşım 22 bu genç yaşımda yaşadım bunları benim de sınavım buymuş çok şükür pozitif oldu ama çok sancılı ağrılı geçti sürecim hamile duası kabul olur derler gözlerim yaşlı yazıyorum çünkü o stresi çok iyi anlıyorum allah tez zamanda kolay şekilde evlat sahibi yapsın sizi hepimizi 🙏🏻

Duam seninle kuzum kalbim seninle inşallah gönlünce olur seni o kadar iyi anlıyorum ki. 23 ünde mi kan testi yapacaktın?
Dualarım seninle meleğim her şey olacağına varır. İçini ferah tut. Seni çok iyi anlıyorum zor bir süreç beklemesi daha zor. Ama sen güçlü ve harika birisin tanıdığım kadarıyla. Ben artık inanıyorum neyi dillendirirsen o olurmuş. O yüzden güzel enerjiler yollayalım.Olacak inşallah 🥰🤲🏻🤲🏻
İyiki varsınız🥺 inanın sizler ile konuşunca biraz olsun rahatlıyorum 🥰 o kadar tatlısınız ki kendi dertlerinizin arasında bana da teselli oluyorsunuz kalbi temiz arkadaşlarım kocaman sarılıyorum ikinize de❤❤❤
Bu arada 27 test yapıcam daha çok var yani, evde gebelik testi de var ama erken henüz yapmaya da cesaret edemem gibi😢

İyiki varsınız🥺 inanın sizler ile konuşunca biraz olsun rahatlıyorum 🥰 o kadar tatlısınız ki kendi dertlerinizin arasında bana da teselli oluyorsunuz kalbi temiz arkadaşlarım kocaman sarılıyorum ikinize de❤❤❤
Bu arada 27 test yapıcam daha çok var yani, evde gebelik testi de var ama erken henüz yapmaya da cesaret edemem gibi😢
Sen de iyi ki varsın kuzum ne demek burda bizi bizden başka hiç kimse anlayamaz hepimiz aynı yollardan geçtik geçiyoruz Allahım gönlündeki muradını en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı şekilde nasip etsin. Hep bu şekilde dua ettim umut ettim. Dua et. Ol der ve olur. Yürekten inan. Onun mucizesine inan. Bana senden tavsiye asla evde gebelik testi yapma. Erken yapsan negatif çıksa moralin bozulacak silik çıksa koyulaşacak mı diye strese gireceksin erken öğrensen kana koşacaksın iki güne bir katlanıp katlanmadığını öğrenmek için durmadan kan vereceksin bu da ayrı bir stres o yüzden beni dinle asla evde bir gebelik testi yapma ve kan verme gününü bekle. Hem o ana kadar umudun oluyo❤️

Kızlar kızlar kızlar şuan duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Üç gündür hayat zindan olmuştu ağlamaktan helak olmuştum bugün rabbim mucizesini gösterdi. Sonucumda sayısal olarak bir değer yazmıyor ama “>1000” yazıyor 1000 den büyük yani. Yeterlidir diye düşünüyorum doktoruma attım başka da kan vermek istemiyorum mümkünse. Allahım hala inanamıyorum ettiğim dualar bebeğime dinlettiğim dualar sana şükürler olsun şükürler olsun sağlıkla ilermek nasip olsun 🤲🏻 @Papatyamaviss @IADK @destinesiaa @melegim can @melisaa93 @Tikabasa @golden-snitch @imagination forever unuttuğum varsa affetsin
Beni unuttun☺️ama ben seni unutmadım🫶🏻 şimdi bebeğimle hastanede olsam bile biran aklıma geldin acaba sonuç ne çıktı ve korka korka bakıyordum acaba sonuç ne diye ama MaşAllah pozitif sağlıkla gelsin bebiş😍😍😍🤲🏻

X