2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ben de rahim filmini normal çektirmiştim. Korkulacak bir şey yok merak etme. Ankara'da mısın sen de? Biz Bahçeci (Yusuf Aytaç Tohma) ile de görüştük ama burası daha çok içimize sindi.
Bu arada kaç yaşındasın ve Amh kaç?
İstanbulda yaşıyoruz, ben 30 yaşındayım ve amh 1.8 herhangi bir problem gözükmüyor dedi doktor ama 2 yıldır doğal yollarla gebelik oluşmayınca mecburen tedaviye başladık

İstanbulda yaşıyoruz, ben 30 yaşındayım ve amh 1.8 herhangi bir problem gözükmüyor dedi doktor ama 2 yıldır doğal yollarla gebelik oluşmayınca mecburen tedaviye başladık
Yaşın ve değerin güzel.
Eşinin nasıl peki? Bizde hareketlilik az olduğu için tüp bebeğe başladık. 2 yıllık evliyiz biz de.
Korkup stres etme kendini hiç. İnşallah güzel haberler alırsın 🌸

Yaşın ve değerin güzel.
Eşinin nasıl peki? Bizde hareketlilik az olduğu için tüp bebeğe başladık. 2 yıllık evliyiz biz de.
Korkup stres etme kendini hiç. İnşallah güzel haberler alırsın 🌸
Benim eşim de kasım ayında sperm sayısı düşüklüğü ve varikosel rahatsızlığından ötürü ameliyat oldu çok şükür şu an tüm değerleri normale döndü. Artık hayırlısı ile bekleyeceğiz 😊

Merhaba arkadaşlar doğal siklus ile ilgili bilgisi olan var mı? Estrofem vs. Kullanmuyorum yalnız göbekten prolutex 25 ve kan sulandırıcı iğne. Transferin 8. Günü 0.100 çıktı. Ama o gün de kahve rengi lekeler başladı. Tutunma olmadığı için tam adet günümde adet mi göreceğim. Bu iğnelerin adet olmamı engelleyen bir yanı var mı? Bilgisi olan dönüş yapaesa🤲🏻🤲🏻

Merhaba arkadaşlar doğal siklus ile ilgili bilgisi olan var mı? Estrofem vs. Kullanmuyorum yalnız göbekten prolutex 25 ve kan sulandırıcı iğne. Transferin 8. Günü 0.100 çıktı. Ama o gün de kahve rengi lekeler başladı. Tutunma olmadığı için tam adet günümde adet mi göreceğim. Bu iğnelerin adet olmamı engelleyen bir yanı var mı? Bilgisi olan dönüş yapaesa🤲🏻🤲🏻
Prolutex adeti önler ama bizim vereceğimiz bilgi senin için çok sağlıklı olmayabilir doktoruna danışmakta fayda var beta sonradan da yükselebilir doktoruna sormadan bence ilaçlarını bırakma

Benim yarın test günüm ve bir kaç gündür aşırı şiddetli kasik ağrım var adet olduğumda bile böyle ağrı çekmem ben ki aşırı batıyor resmen doğum yapacak gibi bir kasılma var duphaston kullanıyorum ilo gündür fakat bu kasılmalar kabusum oldu resmen panik olmaya başladım bide bu ilk seferim açıkçası bu düşük belirtiyse bile cok korkutuyor beni böyle yaşayıp pozitif gören var mı
Canım naptın, belli oldu mu sonucun? İnşallah güzel haberler almışsındır 🙏🏻

Merhaba herkese. Transferimin bugün 4.günü test günüm 31 Temmuz hiç 14 gün sonra test istenen birini görmedim ama şikayetçi de değilim sonuçta test gününe kadar umut var demek🥲 yorumların hepsini okuyorum pozitiflerle umutlanıp negatiflerle modum düşüyor ama hakkımızda hayırlısı olsun sağlıklı bebeklerimiz olsun🩷

Merhaba herkese. Transferimin bugün 4.günü test günüm 31 Temmuz hiç 14 gün sonra test istenen birini görmedim ama şikayetçi de değilim sonuçta test gününe kadar umut var demek🥲 yorumların hepsini okuyorum pozitiflerle umutlanıp negatiflerle modum düşüyor ama hakkımızda hayırlısı olsun sağlıklı bebeklerimiz olsun🩷
Merhaba, hayırlısı olsun 😊 sakin ve güzel bir süreç geçirirsin umarım 🙏🏻 devlette yapıldığında 14 gün sonra istiyorlar genelde benim öyleydi

Merhaba, hayırlısı olsun 😊 sakin ve güzel bir süreç geçirirsin umarım 🙏🏻 devlette yapıldığında 14 gün sonra istiyorlar genelde benim öyleydi
Teşekkür ederim özelde yaptırdım aslında ama benim için de garanti olur diye düşünüyorum artacak mı vs diye strese girmem kesin sonuç derim yüksekse değer. İnşallah yani🙏🏼🙏🏼

Benimde 14 gün sonra istediler 3. Gün embriyosu 2 adet. Sizin kaçıncı gün embriyosu?

Benimde 14 gün sonra istediler 3. Gün embriyosu 2 adet. Sizin kaçıncı gün embriyosu?
Benim de 5.gün embriyosu 2 adet. İnşallah pozitif haberinizi görürüm☺️ bugün benim de ara ara ağrım oluyor dün normalde regl günümmüş ondandır belki ya da estrofem de yapıyordu transferden önce biraz bunlara odaklanmaya çalışıyorum siz de kötü düşünmeyin🙏🏼

Benim de 5.gün embriyosu 2 adet. İnşallah pozitif haberinizi görürüm☺️ bugün benim de ara ara ağrım oluyor dün normalde regl günümmüş ondandır belki ya da estrofem de yapıyordu transferden önce biraz bunlara odaklanmaya çalışıyorum siz de kötü düşünmeyin🙏🏼
İnşallah kuzum emek verip uğraşan herkesin pozitif olur dilerim🙏inşallah bende senin pozitif haberini görürüm 🤲
Hormon durumumuz ilaçlardan dolayı alt üst tabi güzel düşünmek gerek ama arada dürtüyor negatif hissi😢

İnşallah kuzum emek verip uğraşan herkesin pozitif olur dilerim🙏inşallah bende senin pozitif haberini görürüm 🤲
Hormon durumumuz ilaçlardan dolayı alt üst tabi güzel düşünmek gerek ama arada dürtüyor negatif hissi😢
Ayyy inşallah🙏🏼 inanın başkasını teselli etmek daha kolay zaten yoksa beni de ara ara kötü düşünceler sarıyor 🥲

Bana 15 gin sonra test güni verdiler. 3.gün embriyosu mu? Benim de transferin 3.günindeyim

X