2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hocam merhabalar öncelikle geçmiş olsun ben de öğretmenim yaz dönemine denk gelmesi için mi erkene çekecek transferi doktorunuz?
Evet tatilde daha rahat geçmesi için. İlk adette gel bi bakalım dedi doktorum hocam. Uygunsa başlarız dedi. Ben riske atmayalım okul dönemi de rapor alırız dedim. Sen merak etme o iş bende dedi. Olumsuz bir taraf görürse transfer sürecine başlamaz diye düşünüyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum aslında ama içeride durum ne bilemiyorum. Az önce adet oldum. Salı günü gideceğim inşallah bakalım. Dediğim gibi her gün yürüyüş yapıyorum ve kan akışını sağlayıp mutluluk hormonu salgıladığından bence çok olumlu bir şekilde etkiliyor beni 😇

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim yanımda oldunuz desteğinizi hiç çekmediniz iyi dilek ve dualarınızı kalpten hissettim. İyi ki varsınız. Çok mutluyum. Rabbim sizlerin de gönüllerinden geçen ne varsa en yakın zamanda nasip etsin inşallah 🤲🏻
Yaaaa şükürler olsunnnn m Allahımmmmmm 🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹😍😍😍😍🩷🩷🩷🩷 Elhamdülillah 😍😍😍😍

Kızlar progestan iğne olarak progestan dex 25 mg günde 2 kere kullanmaya devam ediyorum 1 haftada 1700tl tutuyor devlet karşılamıyormuş acaba mudahili var mı doktorunuz size ne yazmıştı 10. Haftaya kadar da kullanılacakmış maddi olarak zorlayacak gibi bizi

Perşembe günü transferim var, karnımdan yediğim iğneler beni alt üst etti, eşimle aram bozuk, halimden anlamıyor. Korkularımı görmüyor. Her zaman pozitif, neşeli ve güler yüzlü olmamı istiyor. Beceremiyorum, sabah akşam ağlıyorum. Kavga etmemiz de tuz biber oldu. Bana o bebeği transfere gitmeyeceksin dedi sinirle. Unutamıyorum sözünü, çok yalnızım ve yalnız hissediyorum. Yoruldum. Keşke bunlar başıma gelmeseydi. Kendimi eksik hissediyorum. Allah hepinize kolaylıklar versin.
Bi eş kısmı destek olması lazımken niye böyle davranır anlamış değilim 🤔
Aranız bozuk madem bence trasferi ertelesen daha iyi olurdu canım şuan ne psikolojide olduğunu anlamaya çalışınca yani kafanın boş olması lazım trasfer olunca ne yazık ki senin şuan kafan çok dolu gibi hakkında hayırlısı olsun ne diyelim 🤲

Kizlar Test yaparken Transfer günunü saymiyorsunuz Demi. Mesela 15.7 Transfer oldum. Yani en erken kaset testde 6 gün Pazar günu görükür hamilelik? Icinde hic iyi bir His yok. Kendimi Ben ona Gore her optimale hazirlamak istiyorum. Degerleri düsen arkadaslar icin cok uzgunüm😞
Ben 4. Günü başladım çoook silikti 5. Gün biraz daha belli 6. Gün tam belli oldu

Kızlar bende 2 önce keseyi gördüm. Dün belim ve yan tarafım ağrıyordu. Lavaboya gidince kahverengi akıntım vardı. Doktoru aradım gece progestano 3 saat erken kullan dedi 4 te kullanmam gerekirken çok şükür 2 den sonra hiç olmadı toplam 3 defa oldu kendimi silerken. 4 te de iğnemi yaptım geçti. Kan sulandırıcı olarak iğne kullan ama hapı artık kullanma dedi. Lekelenme yaşayan oldumu

Evet tatilde daha rahat geçmesi için. İlk adette gel bi bakalım dedi doktorum hocam. Uygunsa başlarız dedi. Ben riske atmayalım okul dönemi de rapor alırız dedim. Sen merak etme o iş bende dedi. Olumsuz bir taraf görürse transfer sürecine başlamaz diye düşünüyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum aslında ama içeride durum ne bilemiyorum. Az önce adet oldum. Salı günü gideceğim inşallah bakalım. Dediğim gibi her gün yürüyüş yapıyorum ve kan akışını sağlayıp mutluluk hormonu salgıladığından bence çok olumlu bir şekilde etkiliyor beni anladım

Evet tatilde daha rahat geçmesi için. İlk adette gel bi bakalım dedi doktorum hocam. Uygunsa başlarız dedi. Ben riske atmayalım okul dönemi de rapor alırız dedim. Sen merak etme o iş bende dedi. Olumsuz bir taraf görürse transfer sürecine başlamaz diye düşünüyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum aslında ama içeride durum ne bilemiyorum. Az önce adet oldum. Salı günü gideceğim inşallah bakalım. Dediğim gibi her gün yürüyüş yapıyorum ve kan akışını sağlayıp mutluluk hormonu salgıladığından bence çok olumlu bir şekilde etkiliyor beni 😇
Ben de sürece yeni başladım önümüzdeki hafta yumurta toplama işlemi olacak. Doktor uygun olursa taze transfer yaparız dedik. Ben de bol bol yürüyüş yapmaya çalışıyorum inşallah güzel haberler alırız 🙏🏽😊

Bir de hangi klinikte yaptırıyorsunuz ve yumurta toplama işleminde anestezi işlemi zor muydu😔

Ben de sürece yeni başladım önümüzdeki hafta yumurta toplama işlemi olacak. Doktor uygun olursa taze transfer yaparız dedik. Ben de bol bol yürüyüş yapmaya çalışıyorum inşallah güzel haberler alırız 🙏🏽😊
Kaç yumurtanız görünüyor kontrollerde? Yumurtalık ve rahmin durumuna göre taze transfer de yapabiliyor doktorlar. Ben Ankara'da yaşıyorum. Novaart'a gidiyorum. Anestezi konusuna gelince hissetmediğin birşey nasıl zor olabilir ki 🙂 Hiç tedirgin olma o yüzden. Sadece uyandığımda biraz duygusal olup ağlamıştım. Bir de midem çok bulanıyordu. 5 dk sonra kustum rahatladım 🤗

Kaç yumurtanız görünüyor kontrollerde? Yumurtalık ve rahmin durumuna göre taze transfer de yapabiliyor doktorlar. Ben Ankara'da yaşıyorum. Novaart'a gidiyorum. Anestezi konusuna gelince hissetmediğin birşey nasıl zor olabilir ki 🙂 Hiç tedirgin olma o yüzden. Sadece uyandığımda biraz duygusal olup ağlamıştım. Bir de midem çok bulanıyordu. 5 dk sonra kustum rahatladım 🤗
Aslında o bilinmezlik beni ürkütüyor daha önce hiç böyle bir sedasyon alma durumu yaşamadım hatta rahim filmini bile sırf bu korkum yüzünden anestezi almadan çektirmiştim 🙈 Ben de bahçeciye gidiyorum Yumurta sayımı söylemedi doktor sadece iğnelere başlattı yarın da kontrolüm var

Aslında o bilinmezlik beni ürkütüyor daha önce hiç böyle bir sedasyon alma durumu yaşamadım hatta rahim filmini bile sırf bu korkum yüzünden anestezi almadan çektirmiştim 🙈 Ben de bahçeciye gidiyorum Yumurta sayımı söylemedi doktor sadece iğnelere başlattı yarın da kontrolüm var
Ben de rahim filmini normal çektirmiştim. Korkulacak bir şey yok merak etme. Ankara'da mısın sen de? Biz Bahçeci (Yusuf Aytaç Tohma) ile de görüştük ama burası daha çok içimize sindi.
Bu arada kaç yaşındasın ve Amh kaç?

X