2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhaba kızlar benimde 13 Ağustos gibi transferim gerçekleşecek şu an reglim 26 temmuzdan itibaren hazırlığa başlayacakmışım. Nasıl bir süreç oluyor hazırlıkta ?
Doktordan doktora degisiyor tabii ama genel olarak adetin 3.gunu gidiyorsun
Rahim kalinlastirici (estrofem)
Kan sulandirici (ecopirin )
Vitamin kullandim ilk 10 gun sonra transfer gunune kadar bunlara ek olarak
Progestan fitil ve enjeksyon kullanip transfet oluyorsun bu sekilde aşağı yukarı

Transfer gününü saymazsak 6. Günümdeyim akşama doğru aşırı mide sırt ağrısı yaşıyorum belirti aramıyorum ama inşallah kötü biside değildir

Teşekkür ederim cevap verdiginiz icin ilk gun batma gibi sanci oldu yan boşluklarda. Onun dışında tık yok vallahi endise ediyor insan.
Saglikla alin kucaginiza darisi bizlere olsun

ayyyy çok sağol canım benim Allah rqsınolsun sizden hepımızden inşallah dediğin gibi güzel olur ya hakkımızda hayırlısı olsun tatlım sağolasın

Ay canım içime su serptin vallahi çok ama çok teşekkür ederim Allahım inşallah mucizesini gösterir yarını bekliyorum bakalım inşallah
Canım fnd_50 kendini bence boşuna harab ediyorsun vala ya yanlışlık varsa bukadar stresi boşuna yapmış olacaksın yapmaaaaa güzel olucak inşallah

Canım fnd_50 kendini bence boşuna harab ediyorsun vala ya yanlışlık varsa bukadar stresi boşuna yapmış olacaksın yapmaaaaa güzel olucak inşallah
İnşallah canım benim bugün biraz daha iyiyim dün çok kötüydüm dün çok ağladım falan ama bugün daha sakinim. Bakalım yarın belli olacak her şey. Çok teşekkür ederim

İnşallah canım benim bugün biraz daha iyiyim dün çok kötüydüm dün çok ağladım falan ama bugün daha sakinim. Bakalım yarın belli olacak her şey. Çok teşekkür ederim
Yarın güzel haberlerini bekliyoruz, bizlere de umut olursun inşallah

Ay canım içime su serptin vallahi çok ama çok teşekkür ederim Allahım inşallah mucizesini gösterir yarını bekliyorum bakalım inşallah
yaa işte aradığımız motivasyon ve ruh bu. İyi@ düşünelim iyi olsun. Her şey çok güzel olacak inanıyorum ben

Bana doktor adet olmanla alakası yok dedi bu gün adet oldum sanırım ilaçlı ve ilaçsız transfer varmış benimki ilaçlı olacak

Merhaba opu işleminde anesteziden yyanırken zorlandınız mı acaba

Merhaba opu işleminde anesteziden yyanırken zorlandınız mı acaba
Kişiden kişiye değişiyor çok ama adet sancısı gibi bi ağrı oluyor zaten serum takıyorlar siz iğnede isteyin ağrı kesici çok rahat edersin ben öyle yaptım eve gelene kadar bişey kalmıyor tabi ben ohss oldum bi hafta mahvoldum rabbim kimseye yaşatmasın

Yarın hepimizi etiketle paylaş ha rabbim emeklerini boşa çıkarmasın kardeşim

Canim benim olumsuz dusunme benimde ayni gun dondurulmus 5. Gun 4aa kalitede 5 yumurtam vardi ilk transferde 2 embriyo konuldu 2 side tutmadi 2. Transferde 2 tane daha kondu 1 tanesi tuttu. Ilki tutmadi diye 2. Side tutmicak gibi olumsuz dusuncelere kapilma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…