2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim mutluluğum buraya kadarmış kızlar 570’den 656 ya çıkmış sadece değer. Sağlıklı değil bence

merhaba kızlar benşmde 3 gün oldu transferim 9 temmuzda 2 tane ovitrelle yapmıştım erken gebelik silik çizgi çıkıyorda vücuttan ne zaman atılıyor iğne etkisi

Canım laboratuvar farkı işte bana kalırsa çünkü ilk ikisi farklı lab bu son yaptığını nerede yaptırdın?
Aslında bu hastaneye hiç güvenmiyorum. 106 dan 570 e çıkmıştı ikinci değer. Çok fazla gelmişti bana. Zaten eşim Burda bir kan vermişti değer tavan çıkmıştı sonra yan ilçede verdik aynı değer alakası yoktu çok yanlıştı sonuç yani. Aslında sıkıntılı yani . 570 çıktığında bile şüphe duymuştum. Bilmiyorum ağlamaktan helak oldum artık bekleyip göreceğiz 106 olanı yan ilçede vermiştim. Son ikiyi burada verdim.

Aslında bu hastaneye hiç güvenmiyorum. 106 dan 570 e çıkmıştı ikinci değer. Çok fazla gelmişti bana. Zaten eşim Burda bir kan vermişti değer tavan çıkmıştı sonra yan ilçede verdik aynı değer alakası yoktu çok yanlıştı sonuç yani. Aslında sıkıntılı yani . 570 çıktığında bile şüphe duymuştum. Bilmiyorum ağlamaktan helak oldum artık bekleyip göreceğiz 106 olanı yan ilçede vermiştim. Son ikiyi burada verdim.
İki gün sonra bi daha ver bugün bende çok kötüyüm kanamam adet kanamasına döndü dün sanırım tuvalete düştü bebek ağlamaktan perişan oldum ama elden bişey gelmiyor , ben seninkine bişey olduğunu düşünmüyorum üzülüp stres yapma daha kötü olur canım

X