2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

herkese merhaba konu açılalı baya olmuş benimde tüp bebek olacak 4 ad dermoid kistten dolayı ama bu yoldan geçen arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz devlet hastanelerinde rapor çıkmıyor amh 1.52 oldugu için ve kendi bünyesinde tüp bebek yaptırmadıgım için

Benim de çok ağrım var kasiklarim ağrıyor gaz problemim de var sanki adet olacak gibi bugün idrar testi yaptım 6. Gün negatif çıktı ama inşallah pozitif olur erken olduğu için çok güvenmiyorum zaten testlere öylesine yapmıştım
Aynen erken canım moralini bozma sakın. Dua edip bekleyelim, ben de 10.gün idrar yaparım diye düşünüyorum

9 çeyrekte canım. Arayacaklar beni. Ama ne zaman müsait olup ararlar hemen ararlar mi bilmiyorum. 2 de yattım 6 da kalktım sabah. Yüreğimi biri eline aldı sikiyor sanki. Çok heyecanlı ve korkuluyum
O kadar iyi anlıyorum ki seni. O gece ben de hiç uyuyamamıstım. Ondan sonraki gece de. İnşallah güzel haberler alacağız duam seninle inan

Kızlar dün 2. Kontrolümdü.. 2 tarafımda da yumurtalarımın gelişimi çok güzel rahmim de kalınlaşıyor 😇 gonalf ı 4 gün 225 den vuruyordum dün doktorum temkinli gidelim 200 e düşür dedi bugün 200 den vurmaya başlayacağım bugün ve yarın bi de oxodite yi vuracağım erken çatlama olmasın diye cuma yine kontrolüm var büyük ihtimalle yumurta toplama günü belli olacak 🙏🏻🥰 polikistik olduğum için taze transfer olmayacak 1-2 adet dönemi bekleyeceğiz ağustos eylül gibi olacağım inşallah 🤲🏻 inşallah kaliteli bi sürü yumurtam çıkar rabbim emeklerimizin karşılığını versin inşallah 🤲🏻

bende bırakmıştım stresten başladım tekrar içmiyorum canım dün çok istedi canım iki çektim bıraktım zorda olsa bırakmam lazımm
Ben de aynı senin gibiyim çok stres olunca iki çekip söndürüyorum aklıma yaşadığımız o zorlu süreci getiriyorum bir de çift çizgiyi hayal ediyorum hemen atıyorum 🥺

Buradaki heyecan dolu kakları okudukça gerçekten seviniyorummmm 🤲🤲🤲 ayyyyy inşallah bu topik hepımıze uğurlu gelir

Aradım ama dönüş yapılmadı oda ayrı gergınlık
Seni cok iyi anliyorum...benide bugün sonkez arayacaklar inan gerildim elimde tlf la geziyorum merakettim.neoldu geliştimi vs diye bekliyorum aramalarını..

Seni cok iyi anliyorum...benide bugün sonkez arayacaklar inan gerildim elimde tlf la geziyorum merakettim.neoldu geliştimi vs diye bekliyorum aramalarını..
Birbirizimi anlamamız nekadar güzel bişey aynı stres aynı yol aynı hikaye umarım sonuda pozitif olur ❤️ beni yarın aricaklar son olarak tek içime dert olan dün aradıklarında bugun 3 cü gün perşembe günü son kez arayacağız dediler şimdi 3 gün embiriyosu ya ya yarına kadar gelişimi duruşa 5 şe gelmezse diye ama rabbim içimizi bu hasreti bu emekleri görüyor Allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah 🙏 🤲 buradaki bütün arkadaşlarıma dua ediyorum inşallah güzel olur 🤍🌸

X