2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canım benim çok teşekkür ederim iyiki varsınız ya hepimizin ki sımsıkı tutunsun inşallah 🩵benim 6 yıl önceki tüp bebek denemesinden o kadar çok arkadaşım oldu ki burada hala görüşürüz dediğin gibi bizi başkası anlayamaz 🩷
Sende iyiki varsın 😇hatta buradaki tüm arkadaşlarım🥰

Bende aynı dua edip duruyorum neolur güzelce gelişin kaliteli olun diye🥲bende perşembe opu oldum herseyimiz hemen hemen aynı..yarın yine yüreğimiz ağzımızda olacak her tlf çaldığında bu mübarek günde inşllh yarın ikimizde güzel haberler alalım🤲

Kuzum çıktı çok şükür 570🥹🥹🥹 maşallah diyeyim hala inanamıyorum şoklardayım. Farklı laboratuvarda verdim buranın hastanesinde. Çok da güvenemiyorum sma doğrudur dimi ya? Eşimin bir değeri buradaki hastanede bayağı yüksek çıkmıştı. O yüzden yine acaba mı diyorum. Doktoruma attım sonucu normal iyi dedi. Perşembe bir daha kan istedi.
Bebeğim sonucun çok güzel çıkmış katlanarak artarak devam etsin inşallah çok sevindim valla 😍🥰🥰

Bu seferde sağ tarafta çıktı sol tarafta çıkmadı🙄 ne oynak yumurtalarım var. 🥹Adetim benim düzensizmis. Her ay olduğum için ben düzenli sanıyordum. Ama değilmiş. Adet düzenleyici ile iğne verdi. Ben bu iğneleri nasıl yapacağım 🥺🥺

Son düzenleme:
Tüp Bebek için 66.000 dediler 5 yıl kasa 14.000 dediler
vitaminler kullanıyorum zaten maşallahlari var🤭🤭 peyder peyder 20.000 e yakın gitti🙄
İğne mi hap mi bilmiyorum Onun için yumurtalar karar verecek dedi doktor. Bizi onlar yönlendirecek dedi. Bilmiyorum yarın gideceğim birşey der mi🤷🏻‍♀️ çokta tırsıyorum açıkçası 🙄
Evet canım maalesef çok maliyetli işlemler Allah yardımcımız olsun 🙏🏻 doktor bilir zaten en iyisini bakalım ne diyecek, inşallah iyi haberler alırsın

X