2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ayy çok duygulandım mesajına canım benim 😭 kan sulandırıcıyı bıraktırdı , iğne de progestan kullanıyorum şimdilik canım bir de fitil
Ahhh kuşum benim ❤😍 şu süreçte bende öyleyim göz yaşım kirpik ucunda eee bizi de bir tek biz anlarız kısacası umut etmek inanmak bizi mutlu edecek karnını sev annesi dualar et de sıkı tutsun annesini❤🤲 şu sıpalar gelene kadar kök söktürdü bizlere yahu daha hücreden ibaret olan veletlere bak sen😂

Ahhh kuşum benim ❤😍 şu süreçte bende öyleyim göz yaşım kirpik ucunda eee bizi de bir tek biz anlarız kısacası umut etmek inanmak bizi mutlu edecek karnını sev annesi dualar et de sıkı tutsun annesini❤🤲 şu sıpalar gelene kadar kök söktürdü bizlere yahu daha hücreden ibaret olan veletlere bak sen😂
Canım benim çok teşekkür ederim iyiki varsınız ya hepimizin ki sımsıkı tutunsun inşallah 🩵benim 6 yıl önceki tüp bebek denemesinden o kadar çok arkadaşım oldu ki burada hala görüşürüz dediğin gibi bizi başkası anlayamaz 🩷

Canım benim çok teşekkür ederim iyiki varsınız ya hepimizin ki sımsıkı tutunsun inşallah 🩵benim 6 yıl önceki tüp bebek denemesinden o kadar çok arkadaşım oldu ki burada hala görüşürüz dediğin gibi bizi başkası anlayamaz 🩷
Canım bol bol dua oku dua dinle merhem suresi Yusuf suresi, ayetel kürsi, nas, felak o kadar iyi geliyorlar ki göreceksin. Dinle bol bol elin karnında dinle.

Bizi bir tek biz anlarız da ondan 😊 farklı bir bağ oluşuyor buradaki arkadaşlarla aramızda, bir nevi yoldaşlık yapıyoruz birbirimize bu zorlu süreçte iyi gelmeye çalışıyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz teselli ediyoruz dua ediyoruz ağlıyoruz gülüyoruz..

Bizi bir tek biz anlarız da ondan 😊 farklı bir bağ oluşuyor buradaki arkadaşlarla aramızda, bir nevi yoldaşlık yapıyoruz birbirimize bu zorlu süreçte iyi gelmeye çalışıyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz teselli ediyoruz dua ediyoruz ağlıyoruz gülüyoruz..
Hep birlikte mutluluklara boğulalım inşallah herkes sağ Salim alsın bebişlerini kucağına inşallah

1 tane içebilirsin bence. Ben de her gün içmiyorum dün içtim sadece. Sonucu öğrenene kadar bir tane daha içerim belki. Ben de türk kahvesini çok seven biriyim, doktorum çok rahat olduğu için kısıtlamaya yapmıyor, kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle davran diyor ama ben gene de dikkat ediyorum tabii
içtim bugün küçük bardakk sigara kullanan var mı onu nasıl yapıyorsunuz

X