2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Muhtemelen kuzum sana ağrı kesici yapmadılsr antibiyotik kullandın mı opudan sonra aman ihmal etme kaçıncı günün bugün
Ya aslında sanırım kimseye yapmadılar ama benden önce giren kızlar öyle güzel ayıldılar ki hemen sohbete başladılar ama ben çok kötüydüm yani hatta eşim de dedi herkes güle oynaya çıktı sana niye böyle oldu diye enfeksiyon kaptığımı düşünüyorum ben bilmiyorum ama opudan sona muayeneye doktorum çağırdı enfeksiyon vardı 1 antibiyotik kullandım geçmedi yine tekrar aynı opu dakine benzer 10 gün sonra ağrım oldu enfeksiyondanmış antibiyotik iyi etki etmedi 2. Antibiyotik verdi doktorum öylelikle geçti şimdi transfer hazırlığına başladık adetim bitti yarın kontrolüm var

14 günde bitiyor iş canım aslında ama inşallah embriyoların güzel kalitedeymiş tutunsunlar snaa inşallah hiç üzme kendini artık

Ben de medipolde tedavi oluyorum sizin başka hastaneye gitme sebebiniz neydi acaba memnun kalmadınız mı

Evet anestesiz yapan yerler de varmış benim yaptırdığım gün aynı şeyler başından geçmiş tüp bebek sürecinde olan bi abla da bizimle gelmişti rizeden trabzona anlatmıştı araştırma hastanesinde anestezisiz yapmışlar canım çıktı öyle bi ağrı yok demişti o da kendi doktorum özeldi benim muayenehanesi farklı yerde hastanesi farklı yerdeydi bana doktorum seçenek sundu istersen devlette yaptırabilirsin ama anestezi olmadan yaparlar can yakıcı işlem demişti biz anestezili yapıyoruz demişti geçtiğimiz mayıs ayında 4250₺ vermiştim helali hoş olsun çok güzel geçmişti

14 günde bitiyor iş canım aslında ama inşallah embriyoların güzel kalitedeymiş tutunsunlar snaa inşallah hiç üzme kendini artık
İnşallah doktorum çok net konuştu gibi geldi bana 2 tane embriyo koymayalım dedi sonradan senin tutar yani ikizin olur bunu da çok istemiyoruz dedi bakalım inşallah güzel ilerler bir an önce şubat sonu gelse o pozitifi bir görsem tutma beni dünga alışveriş yaparım diyorum yenidoğan toptancılarına fiyat soruyorum daha uyguna geliyor bi takımdan 2-3 sıralı beden oluyor aynı desen ama o şekilde alışverişler yapıcam giyimde %100 den fazla kar marjı var uyguna gelsin gelişi pahalıya geliyor bebeğin kıyafetleri bari uyguna gelsin

Ben de medipolde tedavi oluyorum sizin başka hastaneye gitme sebebiniz neydi acaba memnun kalmadınız mı
Ben 2. Cocuk icin ugrasiyorum. Medipole 2017 2018 yillarinda gitmistim.gunseli ozdemir doktorum... simdi o yok orada.. isyerinden metrobusle kolay ulasim saglarim diye medical parka gittim bu sefer . Yoksa medipolden gayet memnundum ki o zaman buyuk bina yoktu bile.. simdi nasildir dusunemiyorum... fiyat almistim ayniydi medicalpark ile sirf daha yakin diye tercih ettim. O zamanki isim daha rahatti.

Merhaba kızlar, ben 3 Şubat transfer oldum, pazartesi sabahı idrar yolu enfeksiyonu oldum bol bol su içtim geçti gibi salı akşam yine tekrarladı bir gün durmadan su içtim geçiyor gibi değildi doktor monorel verdi çarşamba gece yatmadın içtim ve baya iyi geldi gerçi şuana kadar tamamen bitmiş değil, bol su içiyorum, yarın transfer günü sayarsam 8.gün oluyor, acaba gidip kan versem mi diyorum, ilk ikki gün bel ağrım olmuştu, bugünde karın ve bel ağrım oldu adet öncesi gibi, içime acaba tutmadı mı diye düşündüm, baktım tabloda 2 Şubat olan arkadaşımız pozitif çıkmış, yarın bir kan versem varsa çıkar diye düşünüyorum

Benimle aynı gün transfer olmuşsunuz ben de yarın idrar testi yapacağım

Anladım teşekkür ederim

Trasnfer günü sayılmıyor canım. Bir iki gün daha bekle istersen

N nuratly medical park gibi bir hastane beni çok şaşırttı.
Benim gittiğim özel hastanede ayrı odalar var. Çok saçma herkesin bir arada olması

Çok rahatsız edici gerçekten.
Benim odada tektim, tek kişilikti tanı ameliyathane ortami

Kızlar bugün doğum kontrol hapının son günü. Kist için kullanıyordum.
Bir kaç güne reglim gelir sanırım.
Sizce doktora 2. Gün mü gideyim 3. Gün mü.
7 saat uzaklıkta doktora gideceğim, ilk gidisimi git gel yapacağım, sonrakinde kalırım artik. Bu süreci daha kısa tutmak için 3. Gün mü gitmek iyi olur sanki

Aman Allahım stresin tavan yaptığı bir günde bunları yaşaman(ız) hiç iyi olmamış. Şu an yazarken bile çok sinirlendiğini hissediyorum ancak artık geride bırak yaşadıklarını. Olumsuzluklara hayatında yer verme bu aralar. Bu hem senin hem de transferin için faydalı olacaktır arkadaşım. Ya sabır deyip bebeklerini düşün

Doktorlar 2 ya da 3. gün gel diyorlar. Ama mümkünse 2. gün tedaviye başlamayı tercih ediyorlar. Sen kendi durumuna göre hareket et bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…