2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet vajinal muayene oldum daha net göründüğünü düşünüyorum o şekilde

Maşallah sana ve mercimek tanelerine
Darısı edosko ya
Keşke benimde 2 embriyom olsaydı yaa
sus kız . benım başıma 1 tane

bu arada benim tüp dru takıpe devam edıyormus ve 12.haftaya kadar vajına muayene edecek.

Allah gönlüne göre versin inşallah
Benimki 7+4 de tekrar çağırdı sonra doğum doktoruna gidebilirsin dedi
amin amin.. ateş beni çağırıyor :))
bugun 7+4 um ben de
2 gündür baya kötüyüm bulantılarım arttı. 14.15. haftaya kadar azalarak devam etmıstı. valla resmen saat gun sayıyorum.

benım de gebelıktekı sıkıntım. agrım olmuyor bulantıdan cekıyorum.

Kızlar bana yardımcı olun lütfen. Kesem küçükmüş zaten kese küçük olduğu için yolk falan gözükmedi doktor onun için erken dedi. Benim beta da 50 ile başlamıştı sonra arttı en son kan verdiğimde 2 katından fazla arttı doktor kese için gel dedi. Gittiğimde de bu durumla karşılaştık 10 gün sonra tekrar gel dedi. Bekliyorum şimdi..kese gelişiyor mu? Bebek oluştu mu kalp atışı vs hepsi soru işareti. Şimdi bilgili olanlara sormak istiyorum. Kese kendini toparlayabilir mi? Yada olumsuz bişey olduğunda kese büyümezse vücut onu atmak ister ya ilaçlara rağmen bi kanama lekelenme yaşar mıydım? İlk kez hamile kaldım çok bi bilgim de yok lütfen bilen birileri yazsın

Bende bulantı yok çok şükür de yedikten sonra rahatsız oluyorum ama daha erken benim için
Bu arada bana adete göre hesapla dedi tüp bebeğe göre 6+2 adete göre 5+5
yazı olan yerler buralar sen anlae mısın canım ben hiç anlamadım
Allahım elimizde minik siyah beyaz fotolarla geziyoz yaa çok şükür Allahım bize bu günleri gösterdi

ay hiç deme arabada kalmıştı binaya girmeden eşime bebegim arabada kaldı diyorum geri gönderdim1 hafta evin içinde gebelik testi ile gezmiştim yan odaya gitsem de götürüyordum şimdi bununla gezecegim

ay hiç deme arabada kalmıştı binaya girmeden eşime bebegim arabada kaldı diyorum geri gönderdim1 hafta evin içinde gebelik testi ile gezmiştim yan odaya gitsem de götürüyordum şimdi bununla gezecegim
Gez tabii hakettik ben telefona çektim özleyince bakıyorum

benim adetle tüp bebek hesabım aynı oluyor

Arkadaşlarım hiç bilgisi olan yok mudur ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…