2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kesin çıkar mı acaba bir yanım da erken vermek istemiyor lekelenme yaşamış mıydınız kaçıncı gün embriyosuydu
Canim ben transferin 6.günü falan lekelenme yaşadım doktorum corasprini ve enox iğneyi bıraktırdı. Sonra geçti lekelenmem. 5.gün embriyosuydu

Canim ben transferin 6.günü falan lekelenme yaşadım doktorum corasprini ve enox iğneyi bıraktırdı. Sonra geçti lekelenmem. 5.gün embriyosuydu
Benimde transfer günü dahil 6. Gündü sabah kasık ağrısı yaşadım baktığımda leke vardı sonra geçti başka olmadı şükür. Coraspin kullanıyorsan bırak dedi enox kullanıyorum onu bıraktırmadı devam et dedi

Evet benim ertesi günde geldi ilaclari birakinca kesildi lekelenme kesildiyse tekrar kullanabilirsin dedi doktorum tekrar başladım. Şuan yok çok şükür.

Tebrik ederim çift sanırım kaç haftalık acaba kalp atışını duydunuz mu erken mi
bugun duydum canım 7+0 ama tek bebegın. bır sey var ama tam emın olamadı. yolk sac olabılır gıbı de dedı. haftaya netlesecek... varsada herhalde sonradan mı olustu acaba bılemedımki

guzel artmış. olabilir. Allah gönlüne göre versin. Amin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…