2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım merhaba bugün bende düne göre daha iyiyim🥰acaba evde yatmak mı iyi gelmiyor diye düşündüm bugün aktiftim çünkü😊 yok gibiydi benim de bulantım.
Gunden gune degisebilir canim..benim zaten tam olarak baslamis degil... hafif hafif. Kizimda da bu zamanlarda baslamisti.artmisti. 8 9. Haftalarda.
Bakalim neler olacak 😇

Benim transferim vardı bugün ama iptal oldu hormonlar tavan yapmış risk falan filan ertelendi donmuş embriyolarım var 2adet sonra dedi doktor transfere yani adet olduktan sonra ne zaman oluyor transfer o kısımda süreç nedir

Merhaba kızlar. Benim gibi Beta HCG çok az başlayanlar için söylüyorum. Hiç ümitsiz olmayın. Dua edin. Her kesin bir vakti bir kismeti var.

Transferin
6.günü - HCG 7,6
13.günü -HCG 120
19.gün( bu gün) ve HCG 2592 VE Keseyi gördük.
(Onuda söyleyim 17-18ci günler lekelenme yaşadım)

Yani üzülmeyin çok az başlayıp sonra artım ola biliyor. Bizzat yaşadım. Siz sadece dua edin. Ben her gün Felak,İhlas, Nas ve Ayetel Kürsi okuyorum. Sizde okuyun. Rabbim evlat isteyen her kese nasip etsin. Ben 6 yıldır bu anı bekledim. Çok şükür bu günümüze.
Canım çok sevindim benim de 13.gün 144 çıkmıştı 15.gün 300 çıktı. Şimdi ne oldu değerim bilmiyorum kese için bekliyorum inşallah bende görürüm sağlıkla 🤲🏻

Canım çok sevindim benim de 13.gün 144 çıkmıştı 15.gün 300 çıktı. Şimdi ne oldu değerim bilmiyorum kese için bekliyorum inşallah bende görürüm sağlıkla 🤲🏻
Çok teşekkür ederim. İnşallah görürsün. Sen kalbini Allaha tut. İnşallah hayırlı olur isteyen her kadın için. Ben her namazda benim gibi evlat hasreti çeken her kadın için dua ediyorum.Allahın izniyle her birimiz Annelik duygusunu yaşarız ☺️

Kızlar napıyosunuz sonucu belli olan var mı🤗

Pozitif olanlar sağlıkla kucağına alır inşallah :KK200:

Bende bugün tekrar rahim filmi çekildim. Nisan ayında dondurulmuş embriyomun transferini yapıcaz.

inşallah o zamana kadar kendiliğinden hamile kalırım 🤲🏽
İnşallah canımm benim🤲🏼 rahim filminden sonra genelde kendiliğinden de olabiliyormuş😇Dualarım seninle inşallah

Arkadaşlar benim 9.gün değerim 46 çıkmıştı ve öyle üzülmüştüm ki gece uyuyamamıştım üzüntüden mideme ağrılar girmişti…11.gün 27 çıktı değerim ve kimyasal oldu…şimdi hep aklıma geliyor üzülüyorum acaba 46 yı görünce üzüldüm diye mi değerim düştü filan diye…şimdide hep benim yüzümden diyorum ve toparlayamıyorum kendimi…kimyasal geçiren arkadaşlarım sizde nasıl olmuştu o süreci nasıl atlattınız lütfen yardımcı olabilir misiniz

Arkadaşlar benim 9.gün değerim 46 çıkmıştı ve öyle üzülmüştüm ki gece uyuyamamıştım üzüntüden mideme ağrılar girmişti…11.gün 27 çıktı değerim ve kimyasal oldu…şimdi hep aklıma geliyor üzülüyorum acaba 46 yı görünce üzüldüm diye mi değerim düştü filan diye…şimdide hep benim yüzümden diyorum ve toparlayamıyorum kendimi…kimyasal geçiren arkadaşlarım sizde nasıl olmuştu o süreci nasıl atlattınız lütfen yardımcı olabilir misiniz
Bende iki kere kimyasal yasadım
Biz ne yaparsak yapalım tutunacagı varsa tutunuyor, tutunmayacaksa ne yazıkki düsüyor
Bende ilk ögrendigimde 30 küsürdü değerim ama kimyasal olabilecegini söylemislerdi
Sonra duserken cok üzüldüm ama kimyasal da gebe kalabildigimize bir isaret olumlu bir sey aslında
Bide doktorlara söyledigimizde doktorlar o kadar normal bir durum olarak karsılıyor ki , bilmeden bile daha önce kimyasal muhtemelen gecirmis oldugumuzu soylemisti
Kendini kötü hissetme lütfen , taş taşıyıp yine hamileliği devam eden oluyor
Önemli olan önümüzdeki sürece bakmamız 🙏🏼

Bende iki kere kimyasal yasadım
Biz ne yaparsak yapalım tutunacagı varsa tutunuyor, tutunmayacaksa ne yazıkki düsüyor
Bende ilk ögrendigimde 30 küsürdü değerim ama kimyasal olabilecegini söylemislerdi
Sonra duserken cok üzüldüm ama kimyasal da gebe kalabildigimize bir isaret olumlu bir sey aslında
Bide doktorlara söyledigimizde doktorlar o kadar normal bir durum olarak karsılıyor ki , bilmeden bile daha önce kimyasal muhtemelen gecirmis oldugumuzu soylemisti
Kendini kötü hissetme lütfen , taş taşıyıp yine hamileliği devam eden oluyor
Önemli olan önümüzdeki sürece bakmamız 🙏🏼
Canım kimyasalda 30 dan sonra ikinci kan vermende mi düşmüştü değerin ?

X