2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

az once sonucum cıktı hemşiremi aradım acmadı. mesai saatleri dışında diye heralde. ne zaman cagırırlar bilmiyorum canım
Benim 19 şubat 4.gun embriyosuydu bugünkü sonucum 683 pazartesi kan verin ona göre randevu gunu ayarlayalım dediler senin de 19 uydu sanirim

Kızlar dün değerim 25 çıkmıştı pazartesi tekrar kan vereceğim ama 4 tane test aldım pazartesine kadar koyulaşmayı takip etmek için.
Az önce yaptım ilk testime göre bi tık daha belirgin umarım katlanarak sağlıkla devam eder🙏🏻
Umarım öyle olur canm bn 10 gün 17 di belli belirszdi testim ilk basta göremedm bile 12 gün 4 e düştü

Üzüldüm hayırlısı olsunn 🤲 Eylül sonunda Dondururken de embriyolog 3. Gün 10 hücreli cok kaliteli bir embriyo donduruyoruz demişti.Transferden önce yine embriyolog geldi çözdürdük %100 geri dönüş sağladı,embriyodan beklentimiz yüksek dedi.Embriyo glue dedikleri solüsyonda beklettiler transferden önce 6000 verdik onun içinde. Bir de serum verdi bana her hafta oluyorum. Amh ım cok düşüktü 0.02. Kilom 50. Yaş 37. Havuz yaptıramadık yurdışında olunca tek embriyo üzerinden mecbur gittik. Allah nasip etti 🤲 Darısı başınıza 💚
Çok sevindim adınıza. Benmde tek embriyomdu rahimde hiç sıkıntım yoktu 8 hucreliydi çözdururken bizimde dönüş güzeldi. Embriyo glue yaptırmadık ama iki kere serum taktırdım. Amh 0.3 ama olmayınca olmuyormuş

Arkadaşlar merhaba. Ben dün vajinal ultrason ile kese gördüm ve içinde bebek de vardı ancak 2 embriyo transfer edilmişti. Doktor bir tane daha ufak bir şey olduğunu ama kese olup olmadığından emin olmadığını söyledi ve 5 haftalık şu an dedi. Böyle olup sonra ikinci keseyi göreniniz var mı

Arkadaşlar merhaba. Ben dün vajinal ultrason ile kese gördüm ve içinde bebek de vardı ancak 2 embriyo transfer edilmişti. Doktor bir tane daha ufak bir şey olduğunu ama kese olup olmadığından emin olmadığını söyledi ve 5 haftalık şu an dedi. Böyle olup sonra ikinci keseyi göreniniz var mı
tomrisn tomrisn canım hayırlı olsun çok sevindim 😇
cok teşekkür ederim canım sana da hayırlı olsun. dün kaçıncı günündü kacıncı gününde muayeneyr gittin canım

X