2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok sağolun, biraz tedirginim çünkü dün ve bugün aşırı bir adet sancım oldum, hafif kahvemsi leke oldu korkuttu beni yarın için Allahtan en güzeli, inşallah güzel haberler verebilirim
test tarihinden baya once yapmışsın ona ragmen net belirgin cıkmış. adet sancısı belirti zaten. pozitif olup kahverengi yasayan da cok. kırmızı kanama renginde olmadıgı sürece sorun degil diye biliyorum. hayırlısıyla yarın müjdeli haberi bekliyoruzumut oluyorsunuz bana

kızlar kimş transferler yapıldı kimi yakın zamanda yapılacak ben daha 12 şubatta muayeneye gideceğim tarihi belli degil. gec kalmış gibi hissefiyorum ama neye görre sizi görüp hevesleniyorum nasıl sabredecegim bilmiyorum

Bu bitmez bi döngü, ben de test günü gelenlere imreniyorum , zaman herkes için farklı işliyor

evet bugün transfer oldum oksapar yazdı doktor evet tedbir amaclı ama 12 haftaya kadar kullanacakmısım artık derım okadar kalınlaştıkı zor giriyor iğneler nasıl olcak..
Ahh bana yazmadı yaa oysaki başlaman lazım diyen bir kaç doktora rağmen ısrarla yok diyor doktorum. İnsilün iğnesi ucu kullanıyorsunuz değil mi? Ben hiç hissetmiyorum iğneleri iğne fobim olmasına rağmen hemşirimin(eşim) eli hafif herhalde

Benide eklermisin yaş 28 transfer 5 şubat 5. Gün çift embriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…