2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar, 14 şubatta 5. gün çift embriyo trabsferi yapılmıştı, 10. gün 126 - 12. gün 183 çıktı değerim artış %45 yani. Bu şekilde olup gebeliği devam eden oldu mu yoksa kimyasal gebelik mi geçiriyorum:KK43:
Aynı gün transfer olmuşuz,bende 10.gün akşam 173 le öğrendim, bu sabah erken gitmek zorunda kaldım. Arada 42 saat oldu yani,sonucum 246. Doktorum iki gün sonra tekrarlamamı istedi. Saat farkının önemi varmış, 48 saatte mi tekrarladınız kan tahlilini ? Ben de endişelendim bakalım hayırlısı

Pozitif canım inşallah sağlıklı devam eder. 16. Gün yeniden lekelenmem başladı çünkü ve bugün 20.gün kesildi leke çok şükür. Kese göründü kalp atışı için haftaya randevu verdi inşallah o da duyulur 🤲🏻
İnşallah benimki de olumludur. İnsan demolize oluyor. Karnıma da hafiften sancı giriyor

İnşallah benimki de olumludur. İnsan demolize oluyor. Karnıma da hafiften sancı giriyor
Evet canım çok haklısın ben de çok korktum. Ve hala çok endişeliyim. İnşallah seninki de yerleşme kanamasıdır ve bir daha tekrarlanmaz pozitifi görürsün canım. Sorun yok leke olabilir deseler bile leke insanı çok korkutuyor o yüzden hiç istemiyorum.

Evet canım çok haklısın ben de çok korktum. Ve hala çok endişeliyim. İnşallah seninki de yerleşme kanamasıdır ve bir daha tekrarlanmaz pozitifi görürsün canım. Sorun yok leke olabilir deseler bile leke insanı çok korkutuyor o yüzden hiç istemiyorum.
Gerçekten öyle allah hepimizin yüzünü güldürsün.

Çizgiyi bende gördüm benim de dün 4. Günümdü 2 saat sonra baktığımda çizgi gördüm bugün 5. Gün sabah idrarıyla yaptım o çizgiyi ilk 5 dk içinde fark ettim yarın tekrarlayın mutlaka kaçıncı gününüz bu test
Dün hiçbir şey çıkmamıştı canım bugün 7.gün ama 2 saat sonra falan gördüm. Bilemedim ben de, umudum da yok açıkçası ama yine deneyeceğim bakalım🌸çizgi çok solda kalıyor çünkü bir de ortada değil

80 di değer 2 gün önce işte 144 olmuş %80 lik artış var
Canım birden katlanıp çok artarak devam edebiliyor. Seninki de öyle olur inşallah. Yüzde 66 ve üzerini sağlıklı kabul ediyor doktorlar. Şu an iyi durumdasın bence. Arkadaşımın da mesela hep 2 kat gitti hiç birden artıp yükselmedi ama geçenlerde doğum yaptı. Herkesinki farklı canım

Dün hiçbir şey çıkmamıştı canım bugün 7.gün ama 2 saat sonra falan gördüm. Bilemedim ben de, umudum da yok açıkçası ama yine deneyeceğim bakalım🌸çizgi çok solda kalıyor çünkü bir de ortada değil
Bende dün yaptığımda 2 saat sonra baktım silik vardı ama çizginiz çok solda değil olması gerektiğü yerde ama yarın mutlaka tekrarlayın burda bana kan testi pozitif olmasına rağmen çok silik çıktığını söyleyen kişi var umutsuz olmayalım ❤️

Ama çok ağrım var sanki her an patlayacak gibi hissediyorum eşim birazdan gelecek kontrole gidicez bakalım ne dicek yine
Kuzum Allah yardımcın olsun. Düzenli gittiğin bir kadın doğumcun var mı? Anadolu yakasında mı oturuyorsun eğer Avrupa yakasındaysan takibini düzenli yapacak bir doktor önerebilirim

X