2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar lekelenmeniz transferin kaçıncı günü oldu ve ne kadar sürdü lekelenmeniz. 10. Gündeyim lekelenmem var yardımcı olabilir misiniz

Kızlar lekelenmeniz transferin kaçıncı günü oldu ve ne kadar sürdü lekelenmeniz. 10. Gündeyim lekelenmem var yardımcı olabilir misiniz
Benim 6.gün başladı çok az devam ediyor bugün damla şeklinde ama kahverengi akıntı ya da lekelenme normal kabul ediliyormuş

Ama çok ağrım var sanki her an patlayacak gibi hissediyorum eşim birazdan gelecek kontrole gidicez bakalım ne dicek yine
Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏🏻🙏🏻
Kızlar neden kimse bana yardımcı olmuyor 🥺😭
2 tahlil arasında kaç gün var ilk tahlilde belkide yeni tutunduğu için düşük çıkmıştı
30 çıkan la 6 çıkan atasında 1 gün falan varsa çok iyi artıyor demektir

Merhaba kızlar, 14 şubatta 5. gün çift embriyo trabsferi yapılmıştı, 10. gün 126 - 12. gün 183 çıktı değerim artış %45 yani. Bu şekilde olup gebeliği devam eden oldu mu yoksa kimyasal gebelik mi geçiriyorum:KK43:
İlaçlarını çok çok düzenli kullan toparlayabilirsin değer artışını 👍🏻

Burada bir çizgi var mı? Ama 2 saat sonra falan çıktı kuruma mı ?
IMG_7139.jpeg

Bende pozitifi gördüm 10 cu gün aksam lekelenme geldi peceteye bidaha gelmedi bnde ama bnm degerim düşük gelince adet basladi zannettm bidahada olmadi

Nasipse bende bu şekilde yapacağım. Transfer tarihiniz neydi. Bide gebelik testi markanız nedir? Ben prodoctor aldım ama inşallah iyidir. Yorumları güzeldi
Ben de prodoctor aldım ama sonra kadınlar kulübünde o marka ile ilgili kötü yorum duydum. O yüzden silik çizgiyi görünce bi de predictor aldım. Onda da görünce kesin emin oldum. Transfer tarihim 6 subattı

X