2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de bugün 3. Gün embriyosu taze transfer oldum sadece biraz aklıma takıldı il dışından olduğumuz için uçakla geri döndük transfer sonrası bir saat dinlendik sonra hafif yürüyecek şekilde havaalanına gittik bir problem teşkil eder mi aslında sanmıyorum ben genel dikkat edilmeli çok hassas olunmaması gerekir yine de bilemedim şimdi 😑

Ben de bugün 3. Gün embriyosu taze transfer oldum sadece biraz aklıma takıldı il dışından olduğumuz için uçakla geri döndük transfer sonrası bir saat dinlendik sonra hafif yürüyecek şekilde havaalanına gittik bir problem teşkil eder mi aslında sanmıyorum ben genel dikkat edilmeli çok hassas olunmaması gerekir yine de bilemedim şimdi 😑
Hayırlı olsun inşallah canım :) benim ilk kızım 3gun embriyorsu taze transferdi bende 1 saat dinlenip İstanbul'dan bı yakadan bı yakaya geçtim trafik malım 1 saat sürdü çok şükür şimdi 4 yaşında gönlünü ferah tut :)

Aralık transfer başlığındaki bi arkadaşın anısını aktarıyorum( aralıkta ilk transferimi olmuştum )
Başka ilden İstanbul’a transfer için geliyorlar ve transferden 2 3 saat sonrasına dönüş bileti alıyorlar saat 6 ya o saatler İstanbul’da trafik olduğu için uçağa geç kalıyorlar ve bütün o havaalanını KOŞARAK kat ediyor arkadaşımız
Sonuç : pozitif 😁😁
Yani yatmakta harekette yürümekte veya koşmakta değil iş
İş nasip işi arkadaşım tutunacak olan bi şekilde tutunuyor ☺️☺️

Kızlar bisey sorcam hangi balık türlerini yiyebiliriz. Acaba hepsi yenmiyor ya sizin tercih ettiginiz var mı pek sevmiyorum somondan başka ama yemeye çalışacağım 😒
Bugün zorla alabalık yemeye çalıştım yarısını yedim yine zorlaya zorlaya hamsiden başka balık sevmiyorum ben

3. Gün embriyosu 10. Gün testim böyle negatif olarak mı kabul etmeliyim cumartesi kan vericem böyle olup pozitif olan var mı

Eklentiler

• 20240222_234338.jpg
    20240222_234338.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 69
Hiç belirtisi olmayıp hamile olanlar da olabiliyor herkesin bünyesine göre değişiyor hiç moralinizi bozmayın ben günlerce lekelenme bekledim boşuna stres olmuşum
Kesinlikle katılıyorum size benim kasık ağrım transferden önce de vardı sanki adet olacakmış gibi ama transfer olduktan sonra da oldu yine ara ara şu an gece 12’yi geçtiği için bugün 2. Günüm sayılıyor 😂

Bizim doktor transferden sonra yurt dışınada gidebilirsin dedi😅

Kızlar çok alakasız ama Bir şey sormak istiyorum. 8 ayar Bi bilekliğim var bir krem kullanmam sonucu kapkara oldu rengi falan gitti. Acaba düzelir mi geri

bana da 12 dedi. ama o kadar beklemem tabi ki işkence gibi
Siz ne zaman yapcaksınız ? Ben bu süreçte o kadar çok negatif gördüm ki eşim artık gebelik testi almıyor aldırmıyor. Kanda bakacağız bekleyeceğiz diyor ama bide kadın gözünden bakmak lazım 🥹 her şeye belirti arıyorum sebep buluyorum kendimce

Merhaba kızlar 🍀🍀🍀🍀🍀 doğal siklus ile dondurulmuş embriyo 5. Gün transferi yaptırıp pozitif sonuç alan var mı?  öncekinde 1 tane taze transfer olmuştum negatif oldu bu defa 2 embriyo transfer edilecek çok korkuyorum, umut olacak birileri var mı aramızda ? 🪩🪩🪩🪩🥹🥹🧿🤲🏻🤲🏻
Canım benim doğal siklus sıfır ilaç pozitif dün de keseyi gördüm inşallah sağlıkla ilerler hepimizin

Günaydın kızlaarrr ☺️
15 16 17 şubatta transfer olanlar kan baktıran var mı 😁 ben cesaret edemicem galiba erken vermeye 😊😊
Günaydıın 😍 ben gizlice gidip kan vermek istiyorum dayanamıcak gibiyimm. 17sinde transfer oldum pazar günü evde test yapıcam. Normalde salı günü kan verme günüm onu bekleyecektik ama duramıyorum 😝

X