2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim benim kizim 20 kilo..kac kez kucagima atladi.. anlik bir sey.. tuttu mu tuttu en azindan idrar testlerimiz pozitif 😄
Tabi bosverelim guc gosterisi yapalim gbi demiyorum tabi...ama insan istemsiz bazen hata yapiyor.. insallah bir sey olmaz..
Ama dedigim gibi bir zorlanma olmadi ise icine kurt dusurme.
Yok hayır bir zorlanma olmadı 🤗zaten olsa kanama olurdu herhalde

Transferim başarılı bir şekilde oldu. 4BB olan embriyom , çok başarılı çözülmüş ve gelişmeye devam edip transfer saati gelene kadar 5BB seviyesine gelmiş. Embriliyog gebelik vaad eden bir embriyo dedi. Bahçeci Bursa Ailesi ve Doktorum Betül hanım o kadar ilgiliydi ki bu süreçte. Gerisi Rabbime kalmış. İnanıyorum anne olacağım. Tek kafama takılan konu gebelik testi için 12 gün sonra yani 4 martta geleceksin kandan bakacağız dedi. Herkes 8 gün derken benim neden 12 gün sonrası acaba 🥹
Sağlıkla tutunsun bebeğin🙏🏻

Kızlar tüp bebekte gebelik haftası hesaplama nasıl oluyor. İnternette transfer tarihinden bugüne kaç gün geçtiyse 19 gün ekleyin diyor. Ben 5 şubatta 5. Gün transferi oldum. Bu hesapla 34 gün oluyor. Yani 4 hafta 6 günlük. Şimdi ben bunu mu baz alacağım?
Transfer gününden 5 gün eksilt. Sonra bi 14 gün daha eksilt. O gün adet başlangıç günün kabul edilir. Kaç hafta olduğu da adetin başlangıcından hesaplanıyor zaten

Estrofem, progestan fitil, lugesro iğne ve Dupbaston tablet kullanıyorum transferden sonra ama son zamanlarda vücudumda kırmızı lekeler çıktı hatta bazıları kaşınıyor. Benim gibi aynı ilaclari kullanan ve böyle bir şikayeti olan var mı ?
Aaa benimde çıktı omzumda ve kaşınıyor 🤷🏽‍♀️

İyi akşamlar kızlar bende 14 şubat trasfer oldum aranıza katılmak ıstedım bu gun test yaptım ama bı şey çıkmadı tek çizgi kasıklarımda karnımda belımde ağrı var sonradan pozıtıfe dönermi sızce

Pazar ertesi kan testi acaba erkenmi davrandim diye düşünüyorum ama burda bakiyorum silikde olsa bile çıkanlae var🥹
Daha 6.gün bugün bence bir kac gün daha bekleyin sonra direkt kan verin daha sağlıklı sonuç alırsınız beklemesi çok zor biliyorum ama en azından 2 gün daha bekleyin

İyi akşamlar kızlar bende 14 şubat trasfer oldum aranıza katılmak ıstedım bu gun test yaptım ama bı şey çıkmadı tek çizgi kasıklarımda karnımda belımde ağrı var sonradan pozıtıfe dönermi sızce
Ya o ağrılar bndede var 14 Şubat'ta transfer olmstm test yapmadm ama adet olckmsm gibi agri var bel agrisida var

X