2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ödediğiniz ücretten ayrı ayrı mı birlikte mi dondurduklarını anlarsınız etik davranmayacaklarını sanmıyorum bunun için gerçekten çok kötü olmaları gerekir. Siz strese sokmayın kendinizi bu tutunmada çok etkili prolaktininiz yükselmesin transferinize ve güzel embriyolarınıza odaklanın tutunurlar da inşallah geridekilere gerek kalmaz
İlk girişte ödeme yaptık daha öncesinde embriyo dondurma 3.500 demişlerdi 3.500 ödeme aldılar ama tek dondurmada ve çift dondurmada ücret aynı mı sorup öğrenmek istemedim o an çok stres yaptım ama şuan akışa yoğunlaştım umarım sizin kalbiniz gibi güzeldir onların kalbide🙏🏻

Merhaba kızlar dün sağlık ocağında test vermiştim bu sabah beta 4237 çıktı ilki de 1571 di.artık kese gözükür mü yarın kese için gitmeyi düşünüyorum.yani esasen dünkü kan değerim 4 bin civari bugün ve yarın daha da artmıştır gözükür diye düşünüyorum 🤔

Merhaba kızlar dün sağlık ocağında test vermiştim bu sabah beta 4237 çıktı ilki de 1571 di.artık kese gözükür mü yarın kese için gitmeyi düşünüyorum.yani esasen dünkü kan değerim 4 bin civari bugün ve yarın daha da artmıştır gözükür diye düşünüyorum 🤔
Bunla alakalı tecrübem yok ama burda arkadaşlarım yazdıklarına göre görünmesi lazım zaten artık daha da hızlı artış olduğu için yarın 10bin cıvarı olacak hgc ama kesede hafta önemli diyorlar 5haftada görünüyormuş

Meraba kızlar bende 2020 senesi tüp bebek annesiyim 4 yaşında kızım var :) 2 dondurulmuş embriyom daha vardı 16 Şubat'ta onları da transfer yaptık bende süreci bekliyorum 5.gunum. Transferinin evde test yapsam mı diye düşünmedim değil ama kararsız kaldım :)
Merhaba 🥰 hayırlı olsun inşallah 7. Günden önce yapmamanız öneririm 🥰

Bunla alakalı tecrübem yok ama burda arkadaşlarım yazdıklarına göre görünmesi lazım zaten artık daha da hızlı artış olduğu için yarın 10bin cıvarı olacak hgc ama kesede hafta önemli diyorlar 5haftada görünüyormuş
yani en azından tek mi çift mi kese belli olur diye düşündüm

ben de bugun oldum bir şey hissediyor musun kasıgımda hafif agrı gibi bir şey hissediyorum transferden beri
Yok canım sadece arada ağrı oluyo bide sürekli biseyler yemek istiyorum oda muhtemelen sigara içmemek icin onun dışında transfer olduğumu unutuyorum yükseğe falan uzanıyorum 😔 sende var mı belirti

proluton transfer oncesi yapıldı bana ve hiç acımadı hissetmedim bile (en korktugum şeydi). belirti için cok erken pozitif olup hiçbir şey hissetmeyen cok şuan tek sorun zaman gecirmek🥺
Bana transfer öncesi hicbisey yapılmadı ne kan testi ne iğne yani aynı gün bisey yapilmadi direk transfer icin odaya alındım 🙄

Kızlar tüp bebekte gebelik haftası hesaplama nasıl oluyor. İnternette transfer tarihinden bugüne kaç gün geçtiyse 19 gün ekleyin diyor. Ben 5 şubatta 5. Gün transferi oldum. Bu hesapla 34 gün oluyor. Yani 4 hafta 6 günlük. Şimdi ben bunu mu baz alacağım?

Kızlar tüp bebekte gebelik haftası hesaplama nasıl oluyor. İnternette transfer tarihinden bugüne kaç gün geçtiyse 19 gün ekleyin diyor. Ben 5 şubatta 5. Gün transferi oldum. Bu hesapla 34 gün oluyor. Yani 4 hafta 6 günlük. Şimdi ben bunu mu baz alacağım?
Bende transfer gününden bugüne kadar olan süreye 2 hafta eklenecek diye biliyorum🤷‍♀️

Ben 2 şubatta transfer oldum internette 34 günlük beni gösteriyor canım. Tüp bebek hesaplama siteleri var.

Yok canım sadece arada ağrı oluyo bide sürekli biseyler yemek istiyorum oda muhtemelen sigara içmemek icin onun dışında transfer olduğumu unutuyorum yükseğe falan uzanıyorum 😔 sende var mı belirti
ya ben de oylr hiç hareketlerime dikkat edemiyorum elim durmuyor. bende kasık agırsı vardı dünden beri ama şuan hafifledi yok denecek gibi. zaten pozitif olsa da hemen beliryi olmaz bence daha cok erken🥺

Görünür canım beta 1000-3000 arasındayken kese görünüyor. 🙏🏼

Ben arayıp sorup öğreniyorum yoksa sisteme kolay yansımıyor hemşireler söylüyor
Sizin sağlık ocağın da farklı mıdır bilmiyorum ama benim yaşadığım şehir de sağlık ocağı sonuçları enabizda çıkmıyor halk sağlığının internet sitesinde bi bölüm var ordan bakıyorum sonuçlarıma
Arasaydın canım keşke, bende aile hekiminin yanındaki hemşirenin numarası var acil bişey olduğunda ona yazıyorum. Sağolsun hep döner.
Yarin arayacagim artik..saglik ocagi tecrubem.yok yaa bilmiyorum.

ya ben de oylr hiç hareketlerime dikkat edemiyorum elim durmuyor. bende kasık agırsı vardı dünden beri ama şuan hafifledi yok denecek gibi. zaten pozitif olsa da hemen beliryi olmaz bence daha cok erken🥺
Evet canım bunlar ilaçların yan etkileri.
Goguslerde dolgunlukta ilaçların yan etkisi.
Ben ilkinde tüm belirtileri yaşadım kimyasal bile değildi, tutmamisti. İlaçları bırakınca belirtiler de kayboldu.

Kızlar az önce 7 kilo kadar Bi tencere vardı onu kaldırdım ama sizce bu tip şeyler sorun olur mu yani çok ağır olmadığı sürece

X