2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

günaydın. digerleri gec cıkan testler olabilir ama beta en fazla 2 saat sonra cıkan bir sonuc. digerleri cıkmışsa onun haylı haylı cıkmış olması lazımdı. sabrınızdan dolayı da tebrikler 👏🏻 🤣

Sabirda benim gibi olun 😄
aslinda 5.gunden test yapmaya basladim. Belki poz.gordum diye rahatim. Tabi her turlu olumsuzlukta olabilir..onun da bilincindeyim..
Gercekten bu yollarda serbetlendim 😇

Sabirda benim gibi olun 😄
aslinda 5.gunden test yapmaya basladim. Belki poz.gordum diye rahatim. Tabi her turlu olumsuzlukta olabilir..onun da bilincindeyim..
Gercekten bu yollarda serbetlendim 😇
evet yaa ben de 5. gün yapmaya başlamayı düşünüyorum. 5. gün pozitif gordunuz mu

Okumadığım üye kalmadı doktoru aradım bi telaş oda tutunmada ola bilir dedi bilmiyom ya kafam karışıyo
Canım o kadar yazı okudum bununla ilgili o kdr ama beta kana karışması 7. Günden sonra başlıyor diyo hep oncesınde doktor o yüzden test verdırmıyo belkı suan gebesın ama negatif gördüğün için üzdün kendını Allah bilir bnce bugün ilk ıdrarınla bi dene erken gebelık testi yaptım ben 7. Gün de ama böyle ılk ıdearla fln değil rasgele net çıktı

evet yaa ben de 5. gün yapmaya başlamayı düşünüyorum. 5. gün pozitif gordunuz mu
Cook silik gordum ama ben taze transfer oldugum icin igne etkisi olabilir diye emin olamadim. 6. Gun koyulasti.o zaman daha olumlu oldum.7 ve 8 de artik netti. Icim rahatlamisti.

Canım o kadar yazı okudum bununla ilgili o kdr ama beta kana karışması 7. Günden sonra başlıyor diyo hep oncesınde doktor o yüzden test verdırmıyo belkı suan gebesın ama negatif gördüğün için üzdün kendını Allah bilir bnce bugün ilk ıdrarınla bi dene erken gebelık testi yaptım ben 7. Gün de ama böyle ılk ıdearla fln değil rasgele net çıktı

Gunaydin. 3 tup kan almislardi. Bayaa bir sonuclar cikmis hcg yok :işsiz: isyerindeyim 12 ye kadar cikmaz ise. aricam uygun bir an bulup🫣
Canim e nabizdan ziyaretlerime gir orda gittiğin sağlık ocağı olacaktır. Detay görüntüle yap işlemler olan kısma bak. Sonuçlari çıkmamis olsa bile istediği tahliller orda olur. Hcg yoksa demek onu atlamış

Canim e nabizdan ziyaretlerime gir orda gittiğin sağlık ocağı olacaktır. Detay görüntüle yap işlemler olan kısma bak. Sonuçlari çıkmamis olsa bile istediği tahliller orda olur. Hcg yoksa demek onu atlamış
BAkayim canim..
Aradim simdi bi kamyon laf ettim. Gormuyoruz etmiyorz. Drla gorusmek istedim. Hastalari varmis

X