2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar pozitif görenler transfer sonrası neler yaptınız ? Yeme -içme düzeniniz nasıldı bizlere biraz bilgi verir misiniz

ya ben de oylr hiç hareketlerime dikkat edemiyorum elim durmuyor. bende kasık agırsı vardı dünden beri ama şuan hafifledi yok denecek gibi. zaten pozitif olsa da hemen beliryi olmaz bence daha cok erken🥺
Evet canım ben hiç belirti aramıyorum inan 5 yıldır hep aradım hep olumsuz olunca artık saldim gitti🤭😊

Merhaba kızlar dün sağlık ocağında test vermiştim bu sabah beta 4237 çıktı ilki de 1571 di.artık kese gözükür mü yarın kese için gitmeyi düşünüyorum.yani esasen dünkü kan değerim 4 bin civari bugün ve yarın daha da artmıştır gözükür diye düşünüyorum 🤔
Masallah Allah tamamına erdirsin insallah🧿
Kacıncı gün degeriniz, merkez yada doktorunuz gun bildirmedi mi?

Evet canım bunlar ilaçların yan etkileri.
Goguslerde dolgunlukta ilaçların yan etkisi.
Ben ilkinde tüm belirtileri yaşadım kimyasal bile değildi, tutmamisti. İlaçları bırakınca belirtiler de kayboldu.
evet ben de oyle düşünüyorum. birsürü hormon alıyoruz ve gebelikte de hormonlar degişiyor o yüzden aynı belirtiler. 😏

Estrofem, progestan fitil, lugesro iğne ve Dupbaston tablet kullanıyorum transferden sonra ama son zamanlarda vücudumda kırmızı lekeler çıktı hatta bazıları kaşınıyor. Benim gibi aynı ilaclari kullanan ve böyle bir şikayeti olan var mı ?

Estrofem, progestan fitil, lugesro iğne ve Dupbaston tablet kullanıyorum transferden sonra ama son zamanlarda vücudumda kırmızı lekeler çıktı hatta bazıları kaşınıyor. Benim gibi aynı ilaclari kullanan ve böyle bir şikayeti olan var mı ?
Benimde boynumda ve yuzumde benek benek hafif.kabarik oldu..yuzumdeki.gecti boynumda var..

Transferim başarılı bir şekilde oldu. 4BB olan embriyom , çok başarılı çözülmüş ve gelişmeye devam edip transfer saati gelene kadar 5BB seviyesine gelmiş. Embriliyog gebelik vaad eden bir embriyo dedi. Bahçeci Bursa Ailesi ve Doktorum Betül hanım o kadar ilgiliydi ki bu süreçte. Gerisi Rabbime kalmış. İnanıyorum anne olacağım. Tek kafama takılan konu gebelik testi için 12 gün sonra yani 4 martta geleceksin kandan bakacağız dedi. Herkes 8 gün derken benim neden 12 gün sonrası acaba 🥹

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 105
Benim de iyi bi temizlik yapasım var. Eve dokunmadım günlerdir, zor tutuyorum kendimi 😁
Ya değil mi ama yapacak bişey yok. Süt vardı sobanın üstünde işte tencereyle beraber 7 kilo gelir. Taşıyordu kimse de yoktu odada ben aldım ama alınca da acaba bişey olur mu diye düşündüm işte insan her şeyden nem kapıyor

İyi akşamlar canlar🫶
Transferin 6 ci günündeyim 2 günde bir basladiysa gecmek bilmiyor ne yapsam da şurup kullaniyorum biraz zorladim vicdan azabi cekiyrm şuan bişey oldumuki diye böyle kabiz olan oldumu ya ve tutan oldumu 😶‍🌫️

Ya değil mi ama yapacak bişey yok. Süt vardı sobanın üstünde işte tencereyle beraber 7 kilo gelir. Taşıyordu kimse de yoktu odada ben aldım ama alınca da acaba bişey olur mu diye düşündüm işte insan her şeyden nem kapıyor
Canim benim kizim 20 kilo..kac kez kucagima atladi.. anlik bir sey.. tuttu mu tuttu en azindan idrar testlerimiz pozitif 😄
Tabi bosverelim guc gosterisi yapalim gbi demiyorum tabi...ama insan istemsiz bazen hata yapiyor.. insallah bir sey olmaz..
Ama dedigim gibi bir zorlanma olmadi ise icine kurt dusurme.

X