2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

proluton transfer oncesi yapıldı bana ve hiç acımadı hissetmedim bile (en korktugum şeydi). belirti için cok erken pozitif olup hiçbir şey hissetmeyen cok şuan tek sorun zaman gecirmek🥺
Evet zaman geçirmek en zoru ama çok şükür transfer aşamasına gelebilmek bile çok önemli 🙏🏻 ben geçen ay rahmim kalınlaşmasın için transfer olamadım. O yüzden bu ay olumsuz bile olsa kendimi üzmemeye çalışacağım tabi inşallah 😄😄

İlaç dağılıyor mu ben 3 iğne oldum sadece 1 tanesini doğru yapıldı hiç ağrı yapmadı diğer ikisinşn yapıldığı yer sert ilaç deri altında kalmış doktoruma yazdım yanlış uygulama yapmışlar iyi yapanı bul yoksa kan değerin iyi gelmezse transferin iptal olabilir dedi ya iyi yapan hemşire bulacaktım ya da o iğnenin göbekten yapılanı alacaktım hemşirelere iyi yap desem de çıkışıyorlardı bana doktora söyledim iğneyi değiştirdi günde iki kez sabah akşam vuruyorum dün başladım kalçadan yapılandan bin kat daha iyi ne ağrısı var ne acısı oksapar da kullanıyorum o sonradan yanma yapıyo o ama bunda öyle bişeu olmuyo tek sorunu yazdırılmıyo ilaç ücretli içinde 7 tane var bi kutunun bu da 2.5 gün gitmiş oluyor fiyatı da 860₺ idi eczacı arkadaşımızdı 800₺ den verdi eğer maddi olarak gücünüz yetiyorsa doktorunuza danışın değiştirin iğneyi ilaç zaten aynı ilaç kalçadan vurulan 50 mg göbekten yapılan bir tanesi 25 mg o yüzden sabah akşam vurunca da toplam yine 50 mg denk oluyor aynı oluyorum ben hala yanlış yapılan tarafa yatamıyorum otururken kalkarken yürürken her seferinde o işini doğru düzgün yapmayanlara söyleniyorum
Bana da eli çok hafif hemsire denk gelmişti geçen hafta. Ama pazar ve pazartesi gerçekten eli cok ağır hemşireler denk geldi. Elimle dokundugumda sertlikler oluşmuş resmen üstüne yatamadım.

Takvimler 4+4 gosteriyor 😁 ama ben daha ne oldugunu bilmiyorum.
Hala da sifir belirti..ters giden bir seylerde olabilir..
Tabi her sonuca hazirlikliyim..hep hayirlisi diye dua ediyorum.. herkes gibi 🫶🌸

Takvimler 4+4 gosteriyor 😁 ama ben daha ne oldugunu bilmiyorum.
Hala da sifir belirti..ters giden bir seylerde olabilir..
Tabi her sonuca hazirlikliyim..hep hayirlisi diye dua ediyorum.. herkes gibi 🫶🌸
hiç belirtin olmadı mı? bir de son adet tarihine göre mi hesaplanıyor🥰

Doktorum bana kanun gereği 35 yaş üstüne 2 adet transfer yapabiliyoruz demişti de o yüzden şaşırdım inşallah sımsıkı tutunurlar hayırlı haberlerini alırız

Çözülmesini dert etme bozulsa transfer etmezlerdi zaten önemli olan 2 Side transfer oldu mu olmadı mı boşver gerisini tutunsunlar da gerisi mühim değil
Anlatırsın artık seni zorla koydurdum içime sen benim zorumla oldun dersin bitanesine 😄😄

Hayırlı olsun inşallah kucağına almak nasip olsun ☺️
İyi ki burası var

Hayırlısı olsun insallah saglıkla tutunurlar 🙏🏼
Daha onceki sürecin nasıldı, yas etkeni ve negatif sonuclardan sonra 2 embriyo transferi yapılabiliyor cunku merak ettim
İlk tüp bebek deneyimi 5 yıllık evliyim 2 embriyom olurstu dondurlmustu zaten 6 ci gün ikisininde olmasini istedim hep ikiz istiyrdm ben inşallah tutunmuşlardr 6 ci günüm

Merhaba kızlar ben geçen hafta salı günü tek embriyo transferi oldum. 2 gündür su gibi akıntım oluyo bu konuda bilgisi olan varmı

Hayırlısı olsun, bundan sonrakinde tutacak inşallah 🤲
İnşallah arkadaşım🙏
Cuma kontrole çağırdı doktorum adetimin 5. günü. Dondurulmuş bir embriyom var doğal siklusta transfer yapalım dedi. Ben 2 olumsuz transferden sonra artık hem çok korkuyorum hem de yoruldum sanırım
Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah 🙏

Dördüncü günden bildiriyorum bende hala sıfır belirti 🤣 beklemek çok zorr. İşten izin almıştım perşembe günü işe dönüyorum bari orda kafam dağılır evde yat yat düşünüyor kuruyor insan

X