2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de güzel geçti çok şükür 40dk odada yat
ım sonra proluton vurulmak için acile indim. Çok canım acıdı 🙄 sonra eve geçtik işte.. hiç bi değişiklik hissetmiyorum 😄 hayırlısı artık 🙏🏻
proluton transfer oncesi yapıldı bana ve hiç acımadı hissetmedim bile (en korktugum şeydi). belirti için cok erken pozitif olup hiçbir şey hissetmeyen cok şuan tek sorun zaman gecirmek🥺

cok mantıksız söyledikleri
hiç inandırıcı degil. bir de anlaştıgınız halde nasıl tek embriyo cozerler? bu da cok mantıksız. para için yapıldıgını düşünüyorum 1 embriyon kalmasından da 2 embriyon kalsın 1 deneme yapacagına 2 deneme yapabilirsin sonucta. böyle olunca içine sinmiyor hiçbir şey her şeyden hep bir şüphe. sen yine de modunu düşürme digeri gibi bu da cozunur inşallah sımsıkı da tutunur tüm bunları unutursun🌸
Ne deseler inanmış gibi yaptık artık. 2 embriyo transfer edildi hastane hala tek tek dondurmuştuk sorun yok diyo elinizde buna dair belge var mı diyoruz yok diyolar . Yani en güzel, en heyecanlı günde bu stresi yaşamak iyi olmadı😞 artık hakkımızda hayırlısı inşallah sımsıkı tutunurlar da bunları düşünmeye gerek kalmaz 🙏🏻

Evet kendi istegm üzerine öyle oldu inşallah tutar bebislerim
Doktorum bana kanun gereği 35 yaş üstüne 2 adet transfer yapabiliyoruz demişti de o yüzden şaşırdım inşallah sımsıkı tutunurlar hayırlı haberlerini alırız
Ne deseler inanmış gibi yaptık artık. 2 embriyo transfer edildi hastane hala tek tek dondurmuştuk sorun yok diyo elinizde buna dair belge var mı diyoruz yok diyolar . Yani en güzel, en heyecanlı günde bu stresi yaşamak iyi olmadı😞 artık hakkımızda hayırlısı inşallah sımsıkı tutunurlar da bunları düşünmeye gerek kalmaz 🙏🏻
Çözülmesini dert etme bozulsa transfer etmezlerdi zaten önemli olan 2 Side transfer oldu mu olmadı mı boşver gerisini tutunsunlar da gerisi mühim değil
Anlatırsın artık seni zorla koydurdum içime sen benim zorumla oldun dersin bitanesine 😄😄
Bende az önce transfer oldum inşallah bebeklerimiz sımsıkı tutunur 🙏🏻
Hayırlı olsun inşallah kucağına almak nasip olsun ☺️

Helal olsun canım valla iyi bekliyorsun bn kan verınce bı saat sonrs çıkıyo o bi saat gecmıyo bi türlü benım için
Ay ne bilim..valla o kadar tedavi oldum. Ilk kez veriyorum saglik ocaginda..guvenmistim 😅 surundurduler resmen.
Ama sabirliyimdir du bakalim 😁

X