2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba benimde tıpatıp aynı tedavi yapılıyor şu an rahim kalınlığınız ne kadardı transfer de birde e2 değerime bakılıyor sürekli kanda çarşambada progestena bakılıp cumartesi transfer inşallah
Benim bi önceki transferim başka bi yolla yapılmıştı tutmamıştı şimdi bu şekilde yapılınca tuttu diye düşünüyorum inşallah siz de güzel haberler alırsınız. Transferden 1 hafta önce gittim son kontrolüme o zaman 8mm'di diye hatırlıyorum rahmin 3 çizgi şeklinde gözükmesi gerekiyomuş. Benim de her gittiğimde lh,e2 ve progestan bakıyorlardı.

Vallahi ben de anlamadım ya saat yazmamalarında varmış işte bişey. Ama ben şu an kendim için değil de bebek varsa ona zarar eder mi diye düşündüm
ama sordum ozellikle sema hemşireye üçünü beraber al dedi sorun olacak olsa oyle demezdi. hem ayrı alınsaydı saat belirtilirdi progesteron gibi diye düşünüyorum. kotu düşünme içini ferah tut bir zararı olmaz inşallah

Benim bi önceki transferim başka bi yolla yapılmıştı tutmamıştı şimdi bu şekilde yapılınca tuttu diye düşünüyorum inşallah siz de güzel haberler alırsınız. Transferden 1 hafta önce gittim son kontrolüme o zaman 8mm'di diye hatırlıyorum rahmin 3 çizgi şeklinde gözükmesi gerekiyomuş. Benim de her gittiğimde lh,e2 ve progestan bakıyorlardı.
Benim ilk transferim de başka yolla yapılmıştı ikinci yine bu şekildeydi bu sefer de aynı olacak hayırlısı olsun bakalım dondurulmuş başka embriyolarımız var ama artık negatif olursa daha deneyecek cesaretim kalmadı.sizin değeriniz maşallah çok güzel gelmiş hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kavuşursunuz inşallah 🤲

ama sordum ozellikle sema hemşireye üçünü beraber al dedi sorun olacak olsa oyle demezdi. hem ayrı alınsaydı saat belirtilirdi progesteron gibi diye düşünüyorum. kotu düşünme içini ferah tut bir zararı olmaz inşallah
Tamamdır teşekkür ediyorum özellikle sorduysanız bir sorun yok demektir

Evet bugünkü sonucum bu. Devlet doktoru perşembe gel dedi. Ama kendi doktorum haftaya çarşambaya randevu verdi. Kendi doktorum niye bu kadar geç verdi ki
Benimde senle aynı bana da 28 şubata randevu verdi kendi doktorum benim sonucum 700 dü bugün ama garanti olsun diye hesaplıyorlar hatta çarşamba kalp atışı bile duyulabilir dedi

Allah büyük. Bi terslik olmasın da inşallah.😅 çok zor işler kızlar ya. Çok kaygılı birine dönüştüm. Az çıksa bi dert çok çıksa bi dert.😥
canım fazla yükselmesi sorun degil. düşmesinde fazlasıyla yükselsin.bundan once neden tam 2 kat olmamış diyordun onu sıkıntı ettin kendini🙈şuan en iyi ihtimalle ikiz olmuştur inşallah cunku degerin baya yüksek güzel düşün güzel olsun zoru atlattın🧿🌸

Benim ilk transferim de başka yolla yapılmıştı ikinci yine bu şekildeydi bu sefer de aynı olacak hayırlısı olsun bakalım dondurulmuş başka embriyolarımız var ama artık negatif olursa daha deneyecek cesaretim kalmadı.sizin değeriniz maşallah çok güzel gelmiş hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kavuşursunuz inşallah 🤲
Teşekkür ederim sağolun 🌺 Güzel düşünelim güzel olsun inşallah.Benim dondurulmus embriyolarim da yoktu herşeye baştan başlamak daha zor pes etmeyin lütfen sonuna kadar savaşın ben her gün Meryem suresi dinledim, Allah'ın esmalarından çektim, Hacet namazı kıldım aklınıza ne geliyorsa yaptım bunlar da rahatlatıyor tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar ♥️ yarın transferim var, çok heyecanlıyım 🙈☺️ pozitif gören arkadaşlardan yeme içme konusunda veya başka bi tavsiyeleri varsa ve paylaşırlarsa çok mutlu olurumm ☺️🌸
Öncelikle umarım pozitif görürsün canım.. Ben paketli gıdalar, kahve, çikolata, et ürünleri uzak durdum. Her gün avokado ve kabak çekirdeği tükettim. Sebze yedim. Meyve yedim. Baklagillerden yedim. Bol bol su içtim. Her gün Kuran okudum. Meryem Suresi okudum. Hep yatmadım. Günlük küçük işlerimi kendim yaptım hep. Ama yemek yapmadım. Uzanmadım bir yere. Yormadım kendimi. Sonuç pozitif 🌸🌸🌸 Rabbim ol, derse O’lur. ❤️

X