2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Üniversite hastanesinde 71bin ödeyeceğimiz gün zam geldi dediler 83 bin ödedik öyle çok adaletsizlik var ki her yere şikayetimi oluşturdum
Her yerin işleyişi farklı maalesef. Ben doktorumdan ve hastaneden çok memnun olduğum için hiçbir problemim yok çünkü fiyat konusunda doktorlarla ilgili bir durum söz konusu değil biraz fazla evet ama her şeye değer diyip yola çıkıyoruz inşallah herkes emeğinin karşılığını alır boşa gitmez herkes pozitif görsün Amin ama keşke bu fiyatı verene kadar özele gitseydiniz

Son düzenleme:
İnşallah gerek kalmaz tekrar başlamaya herşey olmuş ateş pahası laboratuvar da çok önemli gelişim için

Her yerin işleyişi farklı maalesef. Ben doktorumdan ve hastaneden çok memnun olduğum için hiçbir problemim yok ama keşke bu fiyatı verene kadar özele gitseydiniz
İmkanlar sınırlı bulunduğum ilde de ilgili bir hastane yok mecburen Ankara’ya gidip geliyordum Sona yaklaştığımız için vazgeçmedik

İnşallah gerek kalmaz tekrar başlamaya herşey olmuş ateş pahası laboratuvar da çok önemli gelişim için
Evet laboratuvar önemli ama üniversite tüp bebek merkezi çok yoğundu öyle böyle değil kurbanlık koyun gibi sıra bekle gir çık ayy o günleri hatırlamak bile istemiyorum

Biz ilaçlar dahil bu ay 115 verdik, 6 embriyodunun dondurmasi 25 civari tuttu, ekstra sperm seçilimi iyi olsun diye picsi yontemi yaptirdik 11bine, islem oncesi onlem amacli genetik test vermiştik diger kanlarla birlikte muayene olarak da 8bin vermistik toplam 160bine çıktık. Ama ilk seferde tutma ihtimali artsin diye ne onerdilerse yaptırdık. Normalde 20binlik kısım evhamliyiz diye

Bugun transfer oldum.tek embriyo 2bb. Doktor olmax diye bisey yok yaşında 40 deneyelim dedi. Nedersinz umut etmelimiyim
Varmi bu kalitede transfer olan

Neden olmasın ki?
Hangi doğal yolla gebe kalan kadın ne zaman döllendiğini veya ne kadar kaliteli olduğunu biliyor?
%50 ihtimal hepimizin, umarım sizi tebrik ettiğimiz günü görürüz

Rabbim seni yormadan nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…