2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Beslenmeyle ilgili bilgi verin hanımlar
Avokado, zeytinyağı, kabak çekirdeği, çiğ badem, ceviz, kefir bunların dışında önerebileceğiniz veya önermeyeceğiniz yiyecekler neler ??

Ben aldım biraz önce 2 kutu yazdı doktor 2 sini de aldım. 534 lira ödedim 2 kutuya da. Haftaya salıya kadar 2 gün kullanıcam. Sonra günde 3 e çıkarıcam 26 sında muayenem var.
Ücretli almışsın bilgin olsun 2 kutu ücreti öyle bişey

kızlar bir sorum olacak, oksapar kullanıyorum ve cok yakıyor.
acaba diğer markalar nasıl? kullananlar var mı aranızda ?
bunu aile hekimliği yazar mı?

Eklentiler

• IMG_1885.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 115
Sağlık ocağı erken açılmıyor ki işe dönmem gerekiyor ayrıca sağlık ocağında testi bugün versek yarın sonuç çıkıyor diye biliyorum
Saglık ocagında ne zamana kan versem hemsıreden barkot ıstıyırum ınternetden saglık ocagının sayfası var ben mersındeyım hangı sehırdeysenız ona göre sayfa çıkar barkot numarası TC kımlıkle gırılır ve genelde öğleden sonra görürüm sonucu

kızlar bir sorum olacak, oksapar kullanıyorum ve cok yakıyor.
acaba diğer markalar nasıl? kullananlar var mı aranızda ?
bunu aile hekimliği yazar mı?
Vurunmadan önce biraz buz tutun ve iğnenin ucu çıktıktan sonra yine buz tutun ve ovalamayı bırakmayın acıyo hissetmezsiniz inşallah ben öyle çözüm bulmuştum

Sizde belirti yok diye acaba boş gebelik mi yaşıyorum korkusuna kapılıyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…