2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pozitif gören kızlar pozitifi gördükten sonra da ağrılarınız var mı? Bende ara ara oluyor yine tedirgin ediyorbirde mesleğimden dolayı çok ayakta kalıyorum elimden geldiğince oturmaya çalışıyorum ama ayakta çok kalınca belim ağırıyor özellikle var mı sizde de böyle şeyler

Harika haberler geliyor Allah bu gruptaki herkese anne olma duygusunu en kısa zamanda tattırsın inşallah. Herkesin güzel haberlerini almaya devam ederiz umarım. Annelik dünyanın en güzel duygusu 12 yaşında bir oğlum var. Doğal yolla 2 kez anne oldum. En son 2,5 yıl önce anne oldum ama erken doğum yaptım 30. Haftamda ve 2. Oğlumu doğumdan 24 saat sonra kaybettim. Şimdi ise eşimden kaynaklı 1 yıldır bazı problemlerden dolayı hamile kalamadım. Ve tüp bebek tedavisine karar verdik.Bu ay transferim olacak ve inşallah acım bir nebze olsun hafiflemesi için pozitifi görürüm ve sağlıkla bir evlat sahibi daha olurum. İnsanın eve eli boş dönmesi çok acı bir durum. Sezeryan oluyorsun izi var ama kendisi yokİnşallah buradaki herkes ve bende evlatlarımızı busefer sağlıkla kucağımıza alır ve bebeğimizle evlerimize dönüp annelik duygusunu doyasıya yaşarız. Buradaki herkesin pozitifi görüp sağlıkla kucağına almalarını diliyorum

Çoğumuz o annelik duygusunu hiç yaşamadık Rabbim bizede tattırsın evlat kokusundan mahrum etmesin bizi inşallah

Çoğumuz o annelik duygusunu hiç yaşamadık Rabbim bizede tattırsın evlat kokusundan mahrum etmesin bizi inşallah
Yaaaa bn burdaki herkesi tanımadan çok gönül bağı kurdum çok değişik duygular yaşıyorum sizinle sizden başka kimse hıssetıklerımj anlamıyo kız kardeşlerim bile Rabbim hiçbir annenın kucağını boş bırakmasın inş

kızlar ya yarın test günüm. 2 saat önce bunu yaptım. Ama şimdi leke geldi çok korkuyorum ya. Hiçbir takviye de kullanmıyorum doğal siklus olduğu için. Hani ilaçlı olsa ilacı kesene kadar adet olamam. Ama şimdi İlaç da yok. Yarın zaten adet günüm. Of ya böyle çıkmışken birden her şey tepetaklak oldu. Test günü ya da önceki gün leke gelen var mı

Yavrum mutlu ol bence böyle çift çizgiyi hiç görmemiş biri olarak testim de böyle çift çizgi görsem halay çekebilirdim yarın kaçta vereceksin 6 şubat transfer tayfaa

Yavrum mutlu ol bence böyle çift çizgiyi hiç görmemiş biri olarak testim de böyle çift çizgi görsem halay çekebilirdim yarın kaçta vereceksin 6 şubat transfer tayfaa
Sabah 9 gibi vereceğim ama beta yükselip düşüşe de geçmiş olabilir hiçbir şey belli değil Allah sonumuzu hayır etsin hepimizin. Her şey güzel güzel ilerler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…