2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sabah 9 gibi vereceğim ama beta yükselip düşüşe de geçmiş olabilir hiçbir şey belli değil Allah sonumuzu hayır etsin hepimizin. Her şey güzel güzel ilerler inşallah
Kuzum pozitif olur musun lütfennnn anın tadını çıkarır mısın lütfen bak testin de ne güzel bariz çift çizgiyi gördünn yarın da güzel sonuçların çıkacak betan da güzel artacakk sonucu yaz canım benim ben de paylaşıcam pozitifi görürsem

Canım lütfen karamsar olma pazartesi günü aynı leke geldi ki leke yerleşme lekesı test yaptım aynı böyle çıktı kan verdim bugün tekrarladım işte

Kızlar iyi geceler
Bende de bütün gün kasık ve bel ağrısı oldu hala da var. Az önce tuvalette peçeteme leke geldi. Adet mi oluyorum yoksa. Bugün transferin 6. günü bana bir akıl verin

Kızlar iyi geceler
Bende de bütün gün kasık ve bel ağrısı oldu hala da var. Az önce tuvalette peçeteme leke geldi. Adet mi oluyorum yoksa. Bugün transferin 6. günü bana bir akıl verin
Canım yarın transferimin 9.günü. benden de leke geldi 1 saat falan önce ve aynı şekilde bel ağrısı var. İnşallah kötü bi şey değildir. İyiye işarettir

Bende ayakta biraz fazla kalayım belim ağrıyor

Kızlar herkese hayırlı sabahları transferimin 3. Gunundeyim ama galiba grip oluyorum nasl becerdim hiç bilmiyorum boğazım şişmiş bu durumu nasl cozebilirim ilaç kullanamıyorum lütfen yardım edin öksürük vs yok ama olabilir diye korkuyorum

Bal zencefil zerdeçal karıştır bir çay kaşığı ye çok iyi geliyor boğaza ne zaman kötü olsam bunu yaparım

Agrim olmuyor. Sen hareketli oldugun icin olabilir.. aman dikkat et

Kız resmen çok net çıkmış leke kırmızı değilse yerleşmedir büyük ihtimal

Kan sonucum cıktı canım 107 iki katı olmuş ama değer düşük dimi 56 iki gün önce
Düşük değil canım, ikimiz aynı sayılarda gidiyoruz, benimde 7.gün kanverdiğimde 44 ti, sonra iki günde bir 112- 221 oldu, benimde neredeyse tam tamına 2 kat oluyor, doktor artık ultrasonu bekleyebilirsin dedi, bende tekrar kan vermeyeceğim direk ultrason gideceğim artık

Hiç korkma lütfen, ben ilkntransferimin ertesi günü ateşli öksürük olmuştum. Hatta korona dönemiydi eyvah korona oldum galiba hastaneden demiştim. Yani o öksürmelere o 39 derece ateşlere rağmen elhamdülillah ikizlerim tuttu. Lütfen sakin kal. Hiç etkilemiyor emin olabilirsin. Sadece anı yaşa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…