2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim idrar testleri dün ve bugün ikisi de pozitif elhamdülillah tablodaki sırayı üçleyelim
CAnim gozun aydin.. ikizlerin vardi dimi..nasil cesaret ettin..benim ikinci olacak nasipse..yetememe korkusu var niyeyse tam seviniyorum.hep kizim icin uzuluyorum. Hic boyle olacagimi dusunmemistim.
Herkeste oluyor mu ben mi tuhafim boyle dusundugum icinde uzuluyorum. Saatlik degisiyor bir turlu asamadim .

Benim 4 denemem, artık heyecan yapmıyorum ve evde test de yapmıyorum, bekliyorum.

Hayır hislerin doğru. Oğlan kardeşimin de tek kızı var ve ikinciye cesaret edemiyorlar bu hislerden dolayı. Ama mesela bende de ikiz oldukları için birbirine aşırı bağlılık duygusu var. Bunu kırmam gerektiğini düşündüğüm için tekrar kardeşe cesaret edebiliyorum. Çünkü birbirlerinden başka kimseyle çok fazla iletişime girmek istemiyorlar doğaları gereği. Bu çok kötü. Allah korusun dünyanın binbir türlü hali var. Garantimiz yok ama birinden birine birşey olsa diğeri çökecekmiş gibi hissediyorum. Çok kardeş olmaları her zman iyidir. Eşim tek çocuk ve 40 yaşında. Bu konuda her zman eksikliğini dile getirir. Anne ve babama canım feda olsun ama eğer beni bilerek yalnız bıraktılarsa hakkımı helal etmem diyor çünkü çok ağır diyor. (40 yaşında olmasına rağmen ) bu hisler insana güç veriyor. Ve tecrübelerine dayanarak bakıyorum; en fazla 2 yıl zor. Sonrası bahar bahçe

Kızlar selam niye bu kadar negatif düşünüyorum bilmiyorum ama test pozitif ve yüksek çıkmasına rağmen belirti yok acaba boş gebelik mi diyorum dündendir boş gebelik şeyleri araştırıyorum varmı benle aynı durumda olup aynı korkuları yaşayan nasıl kafamdan kötü düşünceleri atabilirim

Ben henuz kanda pozitif gormedim. 9. Gunum belirti yok..olmadi bariz bir sey..
Canim 1 dogum yaptim mide bulantisi disinda ( o da 6. Haftada basladi 5 ay cekmistim) agri anlaminda 9 ay hicbir seyim yoktu

ah bu beynimizin Ali cengiz oyunları hiç endişelenme, orda küçük bir fasülye var hissedememiz çok normal. Kendine vesvese verme inşallah kan testinden 2 hafta sonra keseyi ve bebeği görebilirsin. Transfer tarihinden tam 1 ay sonra da kalp atışları kesinleşir içini ferah tut

Tesekkur ederim aciklaman icin.. hayat standartini dusurucem. Daha cok manevi ama maddi anlamda da sanki onun hakkiymista ortak cikartiyor musum gibi.
Aslinda 2. Cocuk icin cok gel git yasadim ben de.. genel olarak pisman olursun diye tepkiler aldim.tabiki esimle benim kararim ama. Ben sorunca insanlarda fikirlerini soyluyor .
Umarim cok surmez kendimi uzuyorum.esim benim gibi dusunmuyor.. anlamamalari da beni kizdiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…