2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam ya benim opudan 4 gün sonra adetim başladı normalden çok çok erken, şimdide 2. Adeti olmam lazım ama henüz olmadım kafam allak bullak oldu ben ne zaman adet olacağım hangi tarihte olacak son 2 aydır ne yaşıyorum ben anlamadım 🤭 transfer için ikinci adetimi bekliyoruz ama tık yok bende

Kızlar selam ya benim opudan 4 gün sonra adetim başladı normalden çok çok erken, şimdide 2. Adeti olmam lazım ama henüz olmadım kafam allak bullak oldu ben ne zaman adet olacağım hangi tarihte olacak son 2 aydır ne yaşıyorum ben anlamadım 🤭 transfer için ikinci adetimi bekliyoruz ama tık yok bende
Olursun canım az daha sabır 🥰

Kızlar transferimin 4. günü ve ben bugün baya yorulmuştum deliksiz uyurum dedim ama gece saat 4 gibi uyandım uyuyamadım, yan komidinde sadece oda kokusu var ama fıs fıs şeklinde olanlardan, şişede duruyor yerine koymamıştım. Ay o bütün gece burnuma koktu, diğer günler gelmemişti burnuma, şişedeki koku gelir mi ay ☺️ ama regl öncesi de hassas olurum kokuya bide karnım gurulduyor adet öncesi gibi 🥹

Kızlar transferimin 4. günü ve ben bugün baya yorulmuştum deliksiz uyurum dedim ama gece saat 4 gibi uyandım uyuyamadım, yan komidinde sadece oda kokusu var ama fıs fıs şeklinde olanlardan, şişede duruyor yerine koymamıştım. Ay o bütün gece burnuma koktu, diğer günler gelmemişti burnuma, şişedeki koku gelir mi ay ☺️ ama regl öncesi de hassas olurum kokuya bide karnım gurulduyor adet öncesi gibi 🥹
Ben de regl oncesi mide bulantisi ve koku hassasiyeti fazla olur..o yuzden hic ayirt edemem :KK43:

Benimde aynı oldu 2. Adetim 35 gün oldu opudan sonra erken olduğumuzdan diğerinin gecikmesi normal benim 3. Adet bile gecikti 3 gün gecikti ki akşamına oldum transfer hazırlığına başladık

kizlar transfer icin bekliyorum.. gorusme yaptik kagit verdiler ama ab vs diye bisey demedi.. 5 uzerinden 4 ve 4.5 dedi..😑 hepsi degisik ifadesi gercekten... hucre filan soylemedi su kadar bu kadar diye.. dra sorayim bari merak eder...

Eklentiler

• 1000051239.jpg
    1000051239.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 69
kizlar transfer icin bekliyorum.. gorusme yaptik kagit verdiler ama ab vs diye bisey demedi.. 5 uzerinden 4 ve 4.5 dedi..😑 hepsi degisik ifadesi gercekten... hucre filan soylemedi su kadar bu kadar diye.. dra sorayim bari merak eder...
Üstte ki baya genişlemiş canım 🥰🥰 hayırlı olsun sıkıca sağlıkla tutunsunlar 🤲🏻🌸

Eneeee ne guzell resimlerini vermiş 😍🫠😁yine de sana bisey vermişler en azından , doldurduracaklar mi taze transfermiydi senin

Eneeee ne guzell resimlerini vermiş 😍🫠😁yine de sana bisey vermişler en azından , doldurduracaklar mi taze transfermiydi senin
Taze 2 tane canim.. 5 tane devam ediyormus ama sanirim dondurulmayacak.. 4bb gibi bisey dedi drla hemsire konusurken.. yarin bakicaklar

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek adına konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
Lilakahve Lilakahve 321 adet 5.gün9 Şubat
Margee Margee Şubat 3.hafta
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
@tomrisn251 adet 5. Gün19 Şubat
mygenius mygenius 312 adet 5. Gün13 Şubat
@tatli37372 adet 5. Gün7 Şubat
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
N nuratly 221 adetŞubat 3.hafta
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
@rosee67401 adet2 şubat
@Htc1059402 adet 5.gün8 Şubat
@turkuaz 92 adet 5. Gün5 Şubat
@Zurich422 adet 5. Gün5 Şubat
G gulcan14 271 adet 5. Gün
@denizperisii281 adet 6, Gün
edosko edosko 381 adet6 Şubat
@elbet1gun322 adet 5. GünŞubat 3.hafta
namuzmr namuzmr 301 adet 5. Gün2 Şubat
@Gul220301 adet 5. GünŞubat 5. Hafta
@royal4302 adet 4.gün3 Şubat
@perald305 adet 5. Gün
Hukukcu1 Hukukcu1 332 adet 5.günŞubat 3.hafta
G gokcenalpk 352 adet 5. Gün3 Şubat
@emreko332 adet 5. GünŞubat 4. Hafta
@yagmurumsu421 adet 5. Gün2 Şubat
@Lovelyy35293 adet 3.günŞubat 4. Hafta
@Ay42382 adet 3.gün3 Şubat
@frdn361 adet16 Şubat
@beyhudertler321 adet 5.gün13 Şubat

Bende bu ayki adetimi bekliyorum.
Opu sonrası adetim biraz düzensiz geldi.
Bu ay bilmiyorum nezaman adet olurum.
Bu ayki adetimle birlikte transfer sürecine gireceğiz🥹

Ben goruntulerinden anlamiyorum ama iyidir insallah . Bunlardan haric 5 tane devam ediyormus ama sanirim dondurulcak kadar kaliteli degil..yarin son kez bakacaklarmis.
inşallah dondurulacak da olur canım olmazsa da dert etme 1 tane olsun bizim olsun biz o doğru embriyo için uğraşıyoruz kalbini ferah tut 🥰

Taze 2 tane canim.. 5 tane devam ediyormus ama sanirim dondurulmayacak.. 4bb gibi bisey dedi drla hemsire konusurken.. yarin bakicaklar
2 tane de güzel vallahi insanların transferleri iptal oluyor 3 üncü 5 inci güne ulaşılamıyor diye Sağlıkla kolaylıkla güzel haberlerimiz olsun ♥️

Kızlar transfer için progesteron değeri kaç olmalı benim bugünki sonucum 1.24 çıkmış doktor henüz dönmedi

X