2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar benim transfer günü hariç bugün yedinci günüm normalde kan testi tarihim 14 şubat dayanamadım üst üste iki test yaptım trasfer 5 şubat 5. gün çift embriyo inşallah kan testide güzel sonuç olur

Eklentiler

• 8ced4f2b-9359-4e2f-804b-b0b47951422a.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 66
Benim transferim ertelendi malesef progestron değerim 0,9 çıkmış reglinin 3. günündeyim, bir sonraki reglime 10 gün kala estoferme başlayıp regli olunca bırakacakmışım.Nisana falan kaldım kısaca
Hayirlisi olsun canim. Zaman su gibi. Daha iyi olacaktir senin icin

Ben devlette çektirdim aneztesi almadan zordu biraz

Kızlarrrr durumlar nasıl?
Bugün belirtileriniz neler?
Sönük göğüslerimle kasık ağrısı yaşıyorum yalnızca. Sabah biraz süpürge yaptım ondan mı acaba?
Cumartesi gunu transferımdı transfer sonrası o gun kasık bel agrım çok belırgındı farklı bır belırtı yasamıyorum sadce ayakta durmak azda olsa kasık bel agrısı yapıyor ne çok yatabılıyorum nede ayakta durabiliyorum . İlerki günlerımde neler olur bilemiyorum hayırlı sonuçlar alalım inş bıze sıkı sıkı tutulurlar hıc bırakmasınlar

Anladım canım hayırlısı Rabb'im hicbirimizin emeğini boşa çıkarmasın bende senden duydum canim

Bana sadece çözmede sıkıntı olmadigini söylemişti canım

Kızlar trasnferden kaç dakiak sonra lavobaya gittiniz ben bir saat yattıktan sonra gitmek zorunda kladm çok kötü olmuştum artik

Kızlar bişey sorucam opu dan sonra transfere kadar kullandığınız ilaçlar ne kadar tuttu aşağı yukarı

Kaset test mi yaptin..ben ikisi ile de denedim. Kaset test daha silik cikiyor... bide tutunmasina bagli. 1 3 arasi diyor mesela 5.gun embriyosu icin . erken cikanlar belki hemen tutunanlar

Yok erken testlerden yaptım ama markası farklıydı, akşama kan veircem ya 7. Gün varsa bişey , az da olsa bir değer çıkar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…