🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Valla ya ben de sadece bikaç ovü kaldı akıntım gelince bi bakıcam o kadar sonrası rastgele ne zaman istersek
Aynen kuzu relax olalım bu ay da böyle deneyelim. Sende de oluyor mu bilmiyorum ama yumurtlama zamanı bende istek artıyor yani eşimin demesine gerek kalmıyor

Valla ya ben de sadece bikaç ovü kaldı akıntım gelince bi bakıcam o kadar sonrası rastgele ne zaman istersek
Ben de kullanmıştım ovulasyon testi birkaç ay ama doktorum da hiç önermiyor stres yaptırıyor o testler diyo. En iyisi gün aşırı ilişki ve yumurtlama akıntısı takip etmek

Ben de kullanmıştım ovulasyon testi birkaç ay ama doktorum da hiç önermiyor stres yaptırıyor o testler diyo. En iyisi gün aşırı ilişki ve yumurtlama akıntısı takip etmek
Canım benimki düzenli zaten geçen ay günaşırı denedim yumurtlama çatlama gördüm ama işte olmadı vakti zamanı gelmedi demek ki napalım yani çocuk olmadı diye kendimi de eşimi de üzüp strese sokmaya gerek yok

Benim de öyle kaç aydır yumurtlama gününü de değerlendiriyoruzdur ama olmadı, nasip artık kafaya takmamaya çalışıyorum

Peki gebe kaldınız mı bu çatlamadan sonraki değerinizle bende çatlamadan sonra progestroa tahlili yaptım 11.8 çıktı gayet sağlıklı çatlamış dedi doktor çok umutluyum sağlıkğı çatladıpı için acaba boşuna mı umut ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…