🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ayyyy kendimi gördüm resmen. Benimde ilk gebeliğim 2.5 sene sonra olmuştu hamile kaldığım ay eşim şehir dışına gitti tam yumurtlama haftasında geldi yumurtlama bitince tekrar gitti kasıtlı yapılan bir şey değildi denk gelmişti. Diğer aylar sadece bebiş için birlikte olurken o ay sadece birbirimiz özlediğimiz için olmuştu ve hamile kalmıştım hemide ikizdi

Canım çatlamadan bir hafta sonra deniyor o test için yani ortalama 28 günden kabul edildiği için döngüler 21.gün testi olarak geçiyor.ben bir kere yaptırmıştım sadece 10 lu bişey çıkmıştı doktor tamam yumurtlamışsın demişti. 10 üzerinde ise yumurtlama olmuş diye geçiyor yani.
Burda ocak topiğinde hm diye bi ismi vardı sonra değiştirdi ismini hatırlamıyorum görürse yazar, o adete 2 3 gün kala gebe kalmış işte adet geçtikten 7 gün sonra mı ne gördü pozitifi.ya da tam tersine döngünün 8 9.günlerinde kalanlarda var .istisnalar tabiki ama insan acaba mı diyor işte

Ayy bakın kuzum ebru hanım ne paylasmıs.kafamızdakı soru ısaretı cozuldu boylelıkle Mervenur277 beyons sevayd
Ben de takip ediyorum ama yani çokta bilgili değil bence bazı söylediği şeyler yanlış hele de biz geçen sene çok konuşmuştuk hatırlıyor musun çatlamayla yumurtlama aynı şey aynı an diye zaten yanlış biliniyor diye , iki aydır okuyorum buralarda gene aynı yanlış yerleşmiş herkese. Çarşamba çatladı perşembe yumurtladım falan diye laflar geziyor hep , bu Ebru da dahil. o da testlere bakıyorum ayrı günlere çatlama yumurtlama falan yazıyor öyle bir ayrım yok ki .
Ama vücut ısısını ben de geçen ay yazdım yükselmiyor hala diye burda kendinerenkli diye aklımda kalmış yazdı bana benimde yükselmesi ama o ay gebeydim yükselmek zorunda değil gibi bişey demişti.. Ama aynı şekilde ov. testlerinde pozitif göremeden yumurtlayan da çok gebeliği tutturan da. Bence ikisi aynı derece istisnadır.
Yani vücut ısısı artar (genelleme yüzde 90 gibi )
Ov. testi pozitif çıkmalı (genelleme yüzde 90 gibi)

Heh işte sendin canım dimi adete 2 3 kala gene kalan geçen ay imagination forever

O benim nickimi değiştirdim. Normalde düzenlidir yumurtlamam erken olur ama geç olmazdı ama o ay adete çok yakın yumurtladım ve hamile kaldım çok test yaptım ama hep negatifti anca adet gecikmesinin 7.gününde 13 ile öğrenebildim ama kimyasal oldu o ayrı imagination forever

Ama ovulasyon pık olmamıstı demı o gune kadar bebısm

Ay canım kocam rahat bırakmıyor ki bıt bıt konuş konuş beynimi yaktı kopuk kopuk girebiliyorum geride kaldığım yerden devam edince beceremiyorum hemen yakalamayı
aslında kopuk kopuk bile olsa yapabildiğin kadar yap ne kaybedersin ki. Yumurtlamayı testle vs yakaldıktan sonra çokta şey değil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…