🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Tamam hep beraber baslayalım bebısm ölçülerini ne yapalım? beyons beyons @sevayd bebegm fsh ıcın ana formulu soyleyım sana sıgarayı alkolu bıraktım,bol avakodo karnıbahar cevız pırasa havuc vs yıyorum paketlı gıdayı cıkardım sacımı boyamıyorum artık.kesın bunlar etkılı emınım yani.ama düşse ney şimdide pko cıktı basımıza😅adama daha doluyum ya lh bakmadıgı ıcın,neyse bıdahaki aya baktırırım artık kiii umarım gerek kalmaz😀zaten klomen ıcecem bıdakı aya bıde çatlatma ıgnesı olacakmısım
Yorumunu okudum da fsh kaç çıkmıştı kaça düştü acaba

Canım cignereyek yersin o zaman daha faydalı olur bence hem ben o şekilde kullanıyorum 2 kere kullandım bu kürü ikisinde de gebelik oldu yalnız kimyasal oldu 3. Defa bu ay denicem. Bu kür yumurta geliştirici olarak çok faydası oluyor bence polikistikler özellikle denemeli ☺️
Kesinlikle deneyecem en kötü bütün koyarım midede nasılsa öğütülcek

İlginç gerçekten lh a niye bakılmamışki ikiz gibi hormonlar söylerken bile dilde ikiz gibiler fsh lh 😂
Aynen lh olsaydı belki oranından en azından anlaşılabilirdi.dediğin gibi fsh ne güzel düşmüş canım bakalım benimki de inşallah biraz düşmüştür en azından . Testesteronu da en iyi doktor söyler herhalde burda çok rastlanılan bişey değil sanırım pek denk geldiğimi hatırlamıyorum ben , genel aramaya da bi yazsaydın canım vardır illaki yaşayan . Çözümü olsun yeter ki 🙏 bende adetle beraber çörek otu kürüne de başlayacağım komple topicçe başlayalım bence beyons beyons neyin vesile olacağını bilemeyiz:)
Aynen öyle canım bende başladım 3. Günü başladım bugün 5.gün yumurtlama görünce bırakıyorsun yumurtlamada yakı da takacam 2 gün bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏

Canlarım bebıslerım,bılıyorsunuz artık klomene baslayacagım.bugun adetımın 3.gunu sabah dr kan aldı benden ve sonuclar boyle.Sizce be demek bu sonuclar?pazartesı yorumlayacak.(lh a bakmamıs degısık bı drmus.)eskıden fsh ım 7-8 cıkardı hep 5 cıkması benı cok sasırttı.bu testestron nedır yuksekmı sızce nasıl dusurulur neden yukselır benı aydınlatın mınnoslarım🥰❤️❤️ @melisaa93 melegim can melegim can @fnd_50 Mervenur277 Mervenur277 beyons beyons @sevayd @Afratafrac ve dıger kuzular
Kuzum bütün degerlerin güzel bence benimde hamile kaldıgım ay fsh böyleydi e2 de gayet güzel testestoron bildigim kadarı ile erkeklil hormonu oluyor banada yapmışştı doktorum ama neden yaptı kaç çıktı hiç hatırlamıyorum e nabızdan bakim bulursam atarım. İnşallah bu ay hepinizdem güzel haberleri almak nasip olsun Mervenur277 Mervenur277

Tamam hep beraber baslayalım bebısm ölçülerini ne yapalım? beyons beyons @sevayd bebegm fsh ıcın ana formulu soyleyım sana sıgarayı alkolu bıraktım,bol avakodo karnıbahar cevız pırasa havuc vs yıyorum paketlı gıdayı cıkardım sacımı boyamıyorum artık.kesın bunlar etkılı emınım yani.ama düşse ney şimdide pko cıktı basımıza😅adama daha doluyum ya lh bakmadıgı ıcın,neyse bıdahaki aya baktırırım artık kiii umarım gerek kalmaz😀zaten klomen ıcecem bıdakı aya bıde çatlatma ıgnesı olacakmısım
Başla canım bende başladım hamile kaldigim ay kullanmıştım ben inanıyorum bu küre bide kendimizi sıcak tutalım özellikle karin bölgesini çok etkiliyor güzel bir ay olsun bende bu ay herşeyi denicem olmazsa bi dahaki ay klomen kullanırım

Başla canım bende başladım hamile kaldigim ay kullanmıştım ben inanıyorum bu küre bide kendimizi sıcak tutalım özellikle karin bölgesini çok etkiliyor güzel bir ay olsun bende bu ay herşeyi denicem olmazsa bi dahaki ay klomen kullanırım
Bebısm şimdi toz tarçın aldım,balda tamam,çörekotu öğütülmemiş var,yarın sabah hepsınden birer kaşık koyup yıcemmi?yoksa macun yapıp dolaba koyup hergun o macunu mu yıycem😊ay ne zaman cocuk ıcın degısık bıseylere baslıycak olsam kavga edıyoruz töbe yaa😀bu çok bilmiş görümceler yokmu varyaa çok fenalaaar çook.neyse sinirlenmiycem artık öğrendimki nasılsa barıscaz gunler bosa gitmesin🤪

Senin güzel haberinide dört gözle bekliyorum bitanem 🥰🥰

İyi akşamlar canlar nasılsınız ne var ne yok regl sancısı cekıyordum su saate kadar sabahtan beri kötüydüm şimdi biraz düzeldim gıbı oldu ne var ne yokk benim gib regl sancısı mağduru varmı??🥲🥲

Çörek otu bal tarçın kürü kızlar bu ay ki toplu kürümüz olacak katılanlar için 😂 4 çay kaşığı çörek otu 4 çay kaşığı tarçın 10 çay kaşığı bal şeklinde diye benim anladığım beyons beyons daha iyi biliyor yanlış yazdıysam düzeltir 😂
Y Yaseminnn35
4 Çay kaşığı tarçın 4 tatli kaşığı çörek otu 10 yemek kaşığı bal böyle normal 6.6.12 ama öyle çok geliyo ve kalıyor ben 4 4 10 şeklinde Tm geliyor bitiyor sabah ac karna imagination forever imagination forever O _okyanus

Bebısm şimdi toz tarçın aldım,balda tamam,çörekotu öğütülmemiş var,yarın sabah hepsınden birer kaşık koyup yıcemmi?yoksa macun yapıp dolaba koyup hergun o macunu mu yıycem😊ay ne zaman cocuk ıcın degısık bıseylere baslıycak olsam kavga edıyoruz töbe yaa😀bu çok bilmiş görümceler yokmu varyaa çok fenalaaar çook.neyse sinirlenmiycem artık öğrendimki nasılsa barıscaz gunler bosa gitmesin🤪
Macun hâline getir karıştır bi tatlı kaşığı ac karna ye bekletmeye gerek yok ama macun haline getir öyle ye

İyi akşamlar canlar nasılsınız ne var ne yok regl sancısı cekıyordum su saate kadar sabahtan beri kötüydüm şimdi biraz düzeldim gıbı oldu ne var ne yokk benim gib regl sancısı mağduru varmı??🥲🥲
Hoşgeldin canım ben de şu an yumurtlama ağrısı var ama tuhaf olan kasığım değil de böbreğim ağrıyor gibi anlamadım

X