🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Cok ağladimmm haayır 18 aydır evliyiz bn dedi inter doktoru değilim dedi bu kdr zamandir olmadiysa dedi tüp bebeğe gidin dedi değerin 11 dedi şok oldmm direk zaman kaybetmeyin dedi ağladimm ağladimm durdum
Diğer tedaviler catlatma aşılama vs denedinizmi bilmiyorum ama hemen tüp bebek biraz saçma olmuş bask bir sorun yoksa tabi

Cok ağladimmm haayır 18 aydır evliyiz bn dedi inter doktoru değilim dedi bu kdr zamandir olmadiysa dedi tüp bebeğe gidin dedi değerin 11 dedi şok oldmm direk zaman kaybetmeyin dedi ağladimm ağladimm durdum
Bazı doktorlar gerçekten acımasız insan çıkınca ağlamaktan bi hal oluyor ama ağlamak stres yapmak da bizim için daha zararlı hormonlar iyice alt üst oluyor, sen sakin ol canım başka doktora görün bi yolu vardır çok çok yüksek bi değer değil

Kızlar bu ay benim zor görünüyor 😢 . Daha önce de yazmıştım spiral vardı onu geçen hafta çıkarttırdım pazar günü reglim bitti ve her ilişkide kanamam oldu, bugün de kendi kendine oldu biraz zor görünüyor 😢 bilmiyorum
Canım bence doktora görünmelisin hiç normal değil her ilişkide kanama olması

İyi akşamlar hanimlar 12 ocakta catlatma ignesi oldum ama bu sefer klomen kullanmadim hayir suyu içtim 2 yumurta vardi. Benimle aynı tarihler de iğne olan var mı ya da ben sabah test yapsam artık sonuç belli olur mu ? Önceki ay klomen ve ovitrelle ile kimyasal oldu. Temmuz da yine klomen ve iğne ile hamile kaldım ama kalp atisi olmadi kurtaj oldum. Allahim insallah bu sefer yüzümüzü güldürür 🤲😔

Canım bence doktora görünmelisin hiç normal değil her ilişkide kanama olması
Canım bilmiyorum ya , spirali çıkarttığımız için mi oldu acaba, zedelenme mi oldu çıkartırken,yada normal mi bilmiyorum? Çok aşırı değil kanamam ama var yani bilmiyorum. Bir kaç gün bekliycem olmadı doktora giderim bakalım

Kizlar bugunde koyu cikti ben napcam 😁 esim bikti artik yarinda misafir var nasil olacak bilmiyorum ya ha bugun pik ha yarin pik kacirmayalim diye resmen ust uste 5 gun degerlendirdik bugunde gercek pik 🙈
Canım bugün es geç sperm güçlensin biraz, testin solar solmaz yapın üst üste iki kere bi de şu pozisyonu deneyin hamile kalmak için çok etkili diyolar.

Eklentiler

• IMG_9852.jpeg
    IMG_9852.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 50
Bazı doktorlar gerçekten acımasız insan çıkınca ağlamaktan bi hal oluyor ama ağlamak stres yapmak da bizim için daha zararlı hormonlar iyice alt üst oluyor, sen sakin ol canım başka doktora görün bi yolu vardır çok çok yüksek bi değer değil
Ya şok oldm innan beklemediğm bi şekilde başka bi sorun yok eşimin değerleri dişinda onu sormadi bile hadi yani sadce direk fsh a bakarak bnu dile getirdi

Diğer tedaviler catlatma aşılama vs denedinizmi bilmiyorum ama hemen tüp bebek biraz saçma olmuş bask bir sorun yoksa tabi
Aşilma değil ama femaea çatlatma iğnesi denedik olmadi üç kez bnu sölemedm tabi başka bi soeun yok fsha bakarak bnu söylemeleri gerçekren üzdü

Canım bilmiyorum ya , spirali çıkarttığımız için mi oldu acaba, zedelenme mi oldu çıkartırken,yada normal mi bilmiyorum? Çok aşırı değil kanamam ama var yani bilmiyorum. Bir kaç gün bekliycem olmadı doktora giderim bakalım
Bence normal değil benim eltim çıkarttığı ay hamile kaldı o hiç böyle bir şeyden bahsetmed. Dediğin gibi çıkartırken zdelenme de olmuş olabilir bence doktora görün canım

Canım aglama tabıkıde.baska dr a gıdersın.bosuna uzme kendını.amh testıne bı baktır ama bırde ıyı bır dr bul kendıne ona gorun o senı rahatlatır.bıraz destekle hamıle kalırsın Allahın ıznıyle merak etme aglama lütfen🥹🌸❣️

beyons beyons bebegım az önce resmen su gıbı bı akıntı geldı baya bı😯.yaptım ovu testı sılıklesmıs ama sabahkı kadar ıdrarım koyu degıldı,hatta cok acık renktı o yuzden cok saglıklı olmadı.bugunu de degerlendırcez esımle anlastık😂😂hahah

Canım aglama tabıkıde.baska dr a gıdersın.bosuna uzme kendını.amh testıne bı baktır ama bırde ıyı bır dr bul kendıne ona gorun o senı rahatlatır.bıraz destekle hamıle kalırsın Allahın ıznıyle merak etme aglama lütfen🥹🌸❣️
Evet öyle yapacağim canım çok teşekkür ederim canım 💐

Merhaba bizde benzer tarihlerdeyiz. 18 ocakta 19 mm yumurta vardı akşam 10 da iğne oldum. Birşeyler hissediyor musunuz. Herkesin ağrısı olmuş, uykusu olmuş, midesi bulanmış. Bende hiç birşey yok 🫠
Benimde yumurtam 20 cmdi hic bir yan etkisi olmadi bende insallah hayirli haberler aliriz

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@Keskeolsa1 Ocak1 Şubat
@cans161 Ocak1 Şubat
@mrstroisy31 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@sirius 822 Şubat
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@iamarwen8 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
@burdabikiz11 Ocak4 Şubat