🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Aleykümselam canım. İyiyim çok şükür sen nasılsın Seni gördüğüme çok sevindim, hayırdır neden yorgunsun?
İnşAllah aşılamada hayırlısıyla pozitif sonuç alırsın. Şubatı dört gözle bekliyorum

İnşallah canım. Bu süreç te histereskopi oldum doktor üç ay bekle dedi. Olmazsa tüp bebek yapın dedi. Tüp Bebek merkezi ne gittim aşılama yapalım dedi öyle sonra tüp Bebek dedi

Amin inşallah sen ne yapıyorsun nasılsın ne durumda siniz herhangi bir şey yaptınız mı
mrb canım ben en son hsg cektirdim ondan iki ay sonra hamile kaldım ama boş gebelik teşhisi kondu ekimde kürtaj oldum bir ara girmedim oluruna bıraktım bu ay ilk defa tm anlamıyla deniyorum bu ay bal tarcın çörek otu kürü omega3 ve folik asit kullandık kızlarla pik gördüm bakalım artık umarım pozitif görürüm bu ay olmazsa bi dahaki ay klomen kullanmayı düşünüyorum

melisacım ne zaman aramıza döneceksin özledik seni hsg cektirecektin ne yaptın

İnşallah olur. İyi yapmışsın. Ama klomen kullanma kist yapıyor çoğu kişi de

ben hiç kullanmadım canım umarım gerek kalmaz ama olmazsa bi denemek istiyorum çünkü tüp bebek yaptırmayı düşünmüyorum
İnşallah gerek kalmaz aşılama cuma günü oldum iki yumurta var dedi çatlama iğnesi Çarşamba yapmıştım catlamamis dedi. Bilmiyorum ki hiç umudum yok inşallah olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…