🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar yumurtlama akıntısı olduğu gün mu değerlendirmek lazım yoksa kaçırdım mi bugün şeffaf uzayan akıntım oldu alt karnım şişti dünden beri yumurtlama belirtisi galiba dimi döngünün 15.gunu bugün

canım biz bu ay bal tarcın çörek otu yedik yanında da hergün omega 3 ve folik asit hepimizde baya piki gördük sanada tavsiye ederim

vermez bence canım sonucta daha hamilelik oluşmamış tabi yine doktoruna soararsın

Canm bal tarçın çörek otu incir kullanildi ama açıkçası ben kızlar kadr düzenli kullanmadm kızlar daha iyi bilgi verir

Tamam canım bende deniycem adet olur olmaz sabah akşam şeklinde değil mi
adetin 3 günü başla yumurtlama görünce kürü bırakıyorsun sabah aç karna alacak akşamda almam etkisini artırır o şekilde alanda var sadece sabahta alan var sen kendine göre ayarla bir tatlı kaşığı

Tamam canım teşekkür ederim ben sabah akşam alıyım benimkiler inatçı biraz

Mutlaka değerlendir bebeğim işimizi garantiye alalım

Canım bu bal tarcin çörekotu kürü yumurta geliştirmede çok etkili deneyip faydasını gören arkadaşımız çok

Evet diğer arkadaşlarda tavsiye etti adet olunca başlıcam inşallah ölçüsü nekadar olması lazım acaba
Ben kendi ölçümü vereyim canım 10 yemek kaşığı bal 10 tatlı kaşığı çörek otu 10 çay kaşığı tarçın yaptım herkes miktarı farklı yaptı galiba ama ben hep bu şekilde uyguluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…