🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzum regl biter bitmez ağrım oldu ve akıntım oldu ben yumurtlamaya yordum ovü ile takip etmiyorum acaba yanılıyormuyum. Baya az oldu akıntım 3-4 gün olmadı sonra yine oldu opak şeklinde genelde şuanda da opak ama çok değil yine anlamadım ben
Bilemedim canımmm bekleyip görcez artık

beyons beyons bebısm gunaydın bugunku ovulasyonun nasıl cıktı.pik degıl benımkı hala,ama 10. Gun bugun daha.bugun baslıycam ınsallah degerlendırmelere.ates ölçerde aldım bu ay.atesımde düşmüş bıraz dune göre,belkı yarına pik çıkar.atsana resmını😊

E2 nin fazlası da iyi değil.ada çayı içebilirsin haftada bir iki.bide kahvaltına ya da öğün arasına bir yere keten tohumu ekleyebilirsin.keten tohumunu çok öneriyorlar zaten .ben baharat öğütücüye koyup sürekli önümde tuttum masada, her fırsatta baharatmış gibi uygun şeylerin içine koydum hep bu etkilemiş olabilir belki.benim hep 20 nin altındaydı çünkü.
Evet canim ostrojen hormonunun bir tureviymis e2 zaten belki dedim soganda etkili olur hepsine birden yuklenmek istemiyorum. Sonhclarini paylasirim insallah. Artik calisma kariyer vs derken cogu kisi 35 40 yasindan sonra dogum yapiyor. Bu arada keten tohumu kansere de iyi geliyor ama dedigin gibi kullanacagin zaman ogutmek lazim ogutulmus halini bulsanizda almayin o sekilde bekleyince cok zararliymis.

Evet canim ostrojen hormonunun bir tureviymis e2 zaten belki dedim soganda etkili olur hepsine birden yuklenmek istemiyorum. Sonhclarini paylasirim insallah. Artik calisma kariyer vs derken cogu kisi 35 40 yasindan sonra dogum yapiyor. Bu arada keten tohumu kansere de iyi geliyor ama dedigin gibi kullanacagin zaman ogutmek lazim ogutulmus halini bulsanizda almayin o sekilde bekleyince cok zararliymis.
Tabi canım öyle tabiki.bak benim önümde hep böyle duruyor bu, alışkanlık haline getirdim kahvaltıda ya da yemekte herhangi bişeyin üstüne baharat gibi taze öğütüp yiyorum her gün az az. İnşallah senin de yükselir canım zaten çok ta kötü değil deperlerin daha da iyi olsun inşallah 😍

Tabi canım öyle tabiki.bak benim önümde hep böyle duruyor bu, alışkanlık haline getirdim kahvaltıda ya da yemekte herhangi bişeyin üstüne baharat gibi taze öğütüp yiyorum her gün az az. İnşallah senin de yükselir canım zaten çok ta kötü değil deperlerin daha da iyi olsun inşallah 😍
Kotu degil cok sukur ama arayis olunca insan sariyor iste birseylere daha iyi hale getirip daha kolay hamile kalirmiyim acaba diye. Yedigimiz ictigimiz sifa olsun insallah hepimizin.

Ay bilemedm canm alsammi öğlen gibi başlayan bel sırt agrimda var ara ara sırtlarm ağrıyor iyi gelirmi acaba
Gelir canım gelmez mi ısıtıp yakıyor bir güzel 😬 viks sürmek gibi düşün daha fazla yakıyor tabi.burda 50 sayfalık bir topiği var yakıyla hamile kalanlar falan gibi bişeydi ismi hepsini üşenmeden okudum geçen haftalarda.yani hormonlarında sıkıntı olmadan gebe kalamayanlarda işe yarayanlar vardı.

Gelir canım gelmez mi ısıtıp yakıyor bir güzel 😬 viks sürmek gibi düşün daha fazla yakıyor tabi.burda 50 sayfalık bir topiği var yakıyla hamile kalanlar falan gibi bişeydi ismi hepsini üşenmeden okudum geçen haftalarda.yani hormonlarında sıkıntı olmadan gebe kalamayanlarda işe yarayanlar vardı.
Aa dur bakayim bakalm hem ağrıma iyi gelir belki hemde bebis için 😀

Merhaba arkadaşlar , ilk defa bu ay tam anlamıyla deneyecez çocuk inşallah nasipse olur. Ovulasyon testi kullananız var mı kullanmalımıyım önerdiğiniz marka vs ve başka önerileriniz varsa dinlemek isterim :) inşallah bu ay hepimiz için hayırlı sonuçlar olsun 🌺

Merhaba arkadaşlar , ilk defa bu ay tam anlamıyla deneyecez çocuk inşallah nasipse olur. Ovulasyon testi kullananız var mı kullanmalımıyım önerdiğiniz marka vs ve başka önerileriniz varsa dinlemek isterim :) inşallah bu ay hepimiz için hayırlı sonuçlar olsun 🌺
Adetin 3. Günü bi kadın doğuma gidip hormon bakrırmanı önerebilirim ve diğer kan değerlerine de. Zaman kaybı olmaması adına.

Ben 41 oluyorum canım ve senin gibi ikinci çocuk heyecanı değil bu yaşımda ilk çocuk için maalesef olursa tabi olduğundaki çocuk okula başladığında abla abisi olmadan ben 50 olacam gibi kaygılardan bahsetmiyorum bile :KK43: Nasip tabi belki hiç olmayacak Allah büyük
Canım inşallah sağlıkla kucağına bebişini alırsın 🙏🏻 rabbim kısa zamanda nasip etsin inşallah. Belki ikiz olur kız beraber büyür giderler ne güzel 🐣🙏🏻

Peki testler hakkında ne düşünüyorsun canım kuruma çizgisi neden 2 saat sonra böyle oldı
Bazen testler hatalı oluyor bazen idrarda belli olmuyor ama kanda belli oluyor. Acaba diyerek düşünüp böyle kafanı meşgul etmesindense bence kan ver öğren canım. Negatifse en azından ona göre yine hazırlık yapmaya devam edersin sonucu anlamış olursun

X