🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhabalar kürünüz fayda sağlasın inşallah ❤ bende yapıyorum adetin 2. Günü başladım ayın 5inde uygulama tarihine göre iki gün önce ovü gördüm ama bırakmadım sabah akşam devam. 21 gün demiş saraçoğlu bir hafta ara eğer adet gelirse 21 gün daha
bende pik gördüm sonrasında bıraktım zeytinyağlı incir kürüne geçtim, havuç falan yiyorum arada öyle yani :) ama doğru 21 gün demişti ben 17 gün kullandım kürü

Teşekkür ederim canım bi değişiklik olursa yine yazarım☺️
Kuzum adetin ne zamandı ? Benim adet biter bitmez akıntım ve ağrılarım oldu çok akıntım olmadı 3-4 gün sonra kesildi sonra yeniden başladı opak şeklindeydi belim ve kasıklarımda ağrıyordu hatta evvelsi gece uykumdan uyandım 2 saniyelik acı hissettim kasığımda dün doktora gidicem diye hiç test yapmadım zaten yumurtan var çatlamak üzere dedi ondan mı bu ağrıları yaşadım dedim olabilir dedi rahmimde de birşey görmedi uygulamaya göre 5 gün var normalde adetime ama yumurtan var deyince ben yine bi düşündüm ki belim hala ağrıyor orası ayrı

2 gün sonra bile sonuç değişebiliyor 10 gün çok uzun. Bence ver kanı böyle arafta kalınca kötü oluyor emin olmuş olursun
Peki testler hakkında ne düşünüyorsun canım kuruma çizgisi neden 2 saat sonra böyle oldı

Eklentiler

• IMG_8622.jpeg
    IMG_8622.jpeg
    183,7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_8625.jpeg
    IMG_8625.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 33
Kuzum adetin ne zamandı ? Benim adet biter bitmez akıntım ve ağrılarım oldu çok akıntım olmadı 3-4 gün sonra kesildi sonra yeniden başladı opak şeklindeydi belim ve kasıklarımda ağrıyordu hatta evvelsi gece uykumdan uyandım 2 saniyelik acı hissettim kasığımda dün doktora gidicem diye hiç test yapmadım zaten yumurtan var çatlamak üzere dedi ondan mı bu ağrıları yaşadım dedim olabilir dedi rahmimde de birşey görmedi uygulamaya göre 5 gün var normalde adetime ama yumurtan var deyince ben yine bi düşündüm ki belim hala ağrıyor orası ayrı
Sat 24 aralık, bat 23 ocak canım. Ben 9unda pik gördüm 11inde çatladı. Doktor çatlamak üzere dediyse değerlendir kuzum geç yumurtlama demek ki☺️

Sat 24 aralık, bat 23 ocak canım. Ben 9unda pik gördüm 11inde çatladı. Doktor çatlamak üzere dediyse değerlendir kuzum geç yumurtlama demek ki☺️
Kuzum sordum ben bunu değerlendirme dedi 🙈 korunma sürem 25nde dolacak daha benim bundan sonraki aylarda deneyebilirsin dedi tabi biz yanlışlıkla birşey yapmadıysak şuan 😂 ben son yumurtlamaya göre mi adet olucam peki şuan

Kuzum sordum ben bunu değerlendirme dedi 🙈 korunma sürem 25nde dolacak daha benim bundan sonraki aylarda deneyebilirsin dedi tabi biz yanlışlıkla birşey yapmadıysak şuan 😂 ben son yumurtlamaya göre mi adet olucam peki şuan
Bi ayda iki kez yumurtlayınca nasıl oluyor bilmiyorum kuzumm ama sen ilk yumurtlamadan emin misin

Bi ayda iki kez yumurtlayınca nasıl oluyor bilmiyorum kuzumm ama sen ilk yumurtlamadan emin misin
Kuzum regl biter bitmez ağrım oldu ve akıntım oldu ben yumurtlamaya yordum ovü ile takip etmiyorum acaba yanılıyormuyum. Baya az oldu akıntım 3-4 gün olmadı sonra yine oldu opak şeklinde genelde şuanda da opak ama çok değil yine anlamadım ben

X