🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

takmamak en güzeli eşim bu yolda en büyük destekçim sağolsun eşim olmasa bi sny katlanamam onlara akbaba gibiler ağizlari bi sny durmuyor taktiğim için belki de bu kdr kendimi yoprttğmdsn olmuyor annem kendi annemde çok gamsizdir ods aşiri destekçim sağolsunlar dua etmekten başka çaremiz yok dediğin gibi arkadaşim
canım hepimiz aynı durumdayız ben artık biri bişey deyince tavrımı koyuyorum hattaa bu yüzden görüşmeyi kestiğim insanlar var inan rahat ettim boşver sende kimse için kendini üzme eşin sana destek olduktan sonra onların köstekliği işe yaramaz 😘🙏

moralim çok bozuk kızlar, benim üveit rahatsızlığım var yani sağ gözümde retina damar kısmında iltihaplanma var ara ara kortizonlu iğne oluyordum gözümden çünkü ataklar ağrılı oluyor körlüğe kadar gidiyor zaten yüzde 50 görüyorum. her neyse dün kontrole gittim doktor iğne yapacağız yine kortizonlu dedi ama dedim ben gebelik çalışmalarına başladım ya oluşum aşamasında zarar görürse dedim onu tekrar geldiğinde konuşalım dedi sende kadın doğuma danış dedi.

süreçte nasıl ilerleyeceğim şaştım kaldım, bilgisi alan var mı kortizon iğnelerle ilgili?

evet ya kıpkırımızıydı nasıl üretiyolar anlamadım birazda olsa umut olmuştu :KK43:
ay evet sonradan gördüm bugünki msjları nasıl o kadar belirgin kuruma cizgisi olur şaşkınım ben hiç denk gelmedim ama olumsuz düşünme daha günün varmış erken yapmışsın hatta şuan test yapma bence son 2 gün 3 gün kala yaparsın kendini hiç strese sokma

Yumurtlamamın üstünden 6 gün geçti ovulasyona göre, değerlendirdik. Bu test 2 saat sonra böyle oldu bence negatif canım ya kendimi umutlandırmak istemiyorum
daha öncesinde hamile kalmış olabilir misiniz yani ben 6 aydır deniyorum 1 kere bile çizgi görmedim ne hatalı ne hatasız. Bence sizde var gebelik. Kan vermenizi tavsiye ederim hata gibi durmuo basbaya çıkmış çünkü

Ayyy kızlar ben çok heyecanlıyım yaaaaa 🤭🤭🤭. İlk çocuktan sonra ikinci çocuk için korunmayı bırakmak bile beni çok heyecanlandırdı 😂 . Allah'ım en kısa zamanda hayır bir şekilde nasip etsin 🥰

X