🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
@beyons9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@mucizelerbenibulur8 Ocak
T tufiberry 9 Ocak9 Şubat
R rabianizzz 12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
sevayd sevayd 17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
Happen94 Happen94 21 Ocak20 Şubat
@kirmizi puantiye
Ben de katılmak istiyorumm. Sat; 20 Ocak Bat; 16 Şubat. Uğur getirsin 🌸

Kızlar bir şey sormak istiyorum ben 3 ay folik asit kullandım folik değerim 15 şuan. Tekrar almama gerek var mı? Bir de omega 3 takviyelerini kendinizi kafanıza göre mi alıyorsunuz yoksa doktorunuz mu yazıyor

Kızlar bir şey sormak istiyorum ben 3 ay folik asit kullandım folik değerim 15 şuan. Tekrar almama gerek var mı? Bir de omega 3 takviyelerini kendinizi kafanıza göre mi alıyorsunuz yoksa doktorunuz mu yazıyor
Burda çoğumuz çoğu vitamini ve kürleri kafamıza göre birbirimize baka baka araştıra araştıra ya da deneyip de faydasını görmüş kişileri dinleyip okuyup alıyoruz . Doktor dan daha çok kendi kendimizi birbirimizi dinliyoruz yani 😂😂 tüp bebek harici kadın doğum doktorları folik asit gibi bir kaç şey dışında pek bişey önermiyorlar çünkü. Biz daha iyiyiz bu anlamda 😎😂

Ayy bebısleerr bana d vıtamını bermıstı aıle hekımı d colefor vermıstı.bende oooh bı guzel yutuyodum hergun.ve haftada 1 alınması gerekıyomus 20.000 ıu ymus.off gercekten veren eczacıya sınır oldum hocbısey yapıstırmamıs uzerıne.umarım d vıtamını zehırlenmesı olmamısımdır :KK43: yarın gıdıp kan versemmıkı.aıle hekımıne mesaj attm bol su iç demıs ama işkillendim.hıc basına gelen oldumu

Ayy bebısleerr bana d vıtamını bermıstı aıle hekımı d colefor vermıstı.bende oooh bı guzel yutuyodum hergun.ve haftada 1 alınması gerekıyomus 20.000 ıu ymus.off gercekten veren eczacıya sınır oldum hocbısey yapıstırmamıs uzerıne.umarım d vıtamını zehırlenmesı olmamısımdır :KK43: yarın gıdıp kan versemmıkı.aıle hekımıne mesaj attm bol su iç demıs ama işkillendim.hıc basına gelen oldumu
Gülelim mi ağlayalım mı bilemedim halimize bide en son yazdığımın üstüne tam oturmuş 🫣 başka bişey olsa belki olurdu ama sanmıyorum bişey çıkçağını canım .d vitamini normalde çok zor yükseliyor zaten.ama yine de dediğin gibi genel bi kan tahlilinde sıkıntılık bir durum varsa çıkar.inşallah yoktur bence olmayacak da 🙏

Gülelim mi ağlayalım mı bilemedim halimize bide en son yazdığımın üstüne tam oturmuş 🫣 başka bişey olsa belki olurdu ama sanmıyorum bişey çıkçağını canım .d vitamini normalde çok zor yükseliyor zaten.ama yine de dediğin gibi genel bi kan tahlilinde sıkıntılık bir durum varsa çıkar.inşallah yoktur bence olmayacak da 🙏
Yaa valla sevoşum ıyıkı farkettım.annem dıyorkı kan fln verme sımdı bıseyler kötü çıkar böbrege fln zarar verıyomus ya sonra basımızın etını yersın hahah😂tobe tobe yaa.ama sanırım ben yarın sabah vercem tahlıl ıcım rahat etmıycek yoksa😊ayy bebısmm senınde randevun var yarın,bıze yazarsın.bu arada bu aykı delıler manyaklar gıbı takvıye ballar otlar çöpler buhun 8. Gun akıntı basladı bende.yakında yumurtlama olur.normalde 16. 17. Gınlerde oluyordu.hemen basla yarından sonra hepsıne🥰

Yaa valla sevoşum ıyıkı farkettım.annem dıyorkı kan fln verme sımdı bıseyler kötü çıkar böbrege fln zarar verıyomus ya sonra basımızın etını yersın hahah😂tobe tobe yaa.ama sanırım ben yarın sabah vercem tahlıl ıcım rahat etmıycek yoksa😊ayy bebısmm senınde randevun var yarın,bıze yazarsın.bu arada bu aykı delıler manyaklar gıbı takvıye ballar otlar çöpler buhun 8. Gun akıntı basladı bende.yakında yumurtlama olur.normalde 16. 17. Gınlerde oluyordu.hemen basla yarından sonra hepsıne🥰
Ahahha annen haklı bence ama senin de içinin rahatlaması için şart yap kurtul bişey çıkmayacak şnşallah🙏 aynen canım bakalım şnşallah biraz değerlerim düzelmiştir gelişme bile olsa yeter bana bir ay üç beş ay daha beklerim umut olsun yeter ki . Ben iki aydır azmettim valla bak adet te oldum hiç bozulmadı moralim takviyeler vitaminler ot çer çöp derken Allah ın izniyle inşallah olacak.değerlerim toparlansın yine klomen femara aşılama falan deneyeceğim yılmadan ne olursa💪

Lütfen deliliği kabul etmiyorum ne demek deli... zır deli .. 😅 Allah ne verdiyse yiyip içiyoruz

Ahahha annen haklı bence ama senin de içinin rahatlaması için şart yap kurtul bişey çıkmayacak şnşallah🙏 aynen canım bakalım şnşallah biraz değerlerim düzelmiştir gelişme bile olsa yeter bana bir ay üç beş ay daha beklerim umut olsun yeter ki . Ben iki aydır azmettim valla bak adet te oldum hiç bozulmadı moralim takviyeler vitaminler ot çer çöp derken Allah ın izniyle inşallah olacak.değerlerim toparlansın yine klomen femara aşılama falan deneyeceğim yılmadan ne olursa💪
Hadi bakalım canm hayırlı haberleri bekliyoruz 🙏

Kızlar kuruma çizgisi pozitif çıkmış yani yaklaşık 1/2 saat sonra böyle olmuş pozitifmidit? Pcos var bende geçen ay ilaçla adet oldum 23nde

Eklentiler

• IMG_8601.jpeg
    IMG_8601.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_8600.jpeg
    IMG_8600.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 60
Yumurtlamamın üstünden 6 gün geçti ovulasyona göre, değerlendirdik. Bu test 2 saat sonra böyle oldu bence negatif canım ya kendimi umutlandırmak istemiyorum
Evt 6 günse erkn çıkmaz yani ama sanki kurumada değil gibi daha uzman arkadaşlarda yorum yaparlar hayırlısı canm

Kızlar kuruma çizgisi pozitif çıkmış yani yaklaşık 1/2 saat sonra böyle olmuş pozitifmidit? Pcos var bende geçen ay ilaçla adet oldum 23nde
Canım kuruma çizgisi böyle olmaz pembe bunun rengi acaba senin düşündüğünden erken yumurtlamış olabilirmisin

Benim ilk gebeligimde de ilk 5 dk negatif çıktı sonra baktım pozitif (hala saklıyorum o testi) kan tahlili vermiştim ve hamile olduğumu öğrenmiştim, bence hamilesiniz. İlk 5 dk diye takılma bence

Ne mümkün canım ya eşimin ailesnin akrabalarının bni kısir ilan etmesi kafamın içinde dön dolaşa 😞
Halt etmiş onlar benide öyle ilan etmislerdi kendi ailem bile sonuç tedaviylede olsa beşikte uyuyan oğlum var hastalığın ilerledi dedi doktor 99 kiloyken pcosa rağmen sonuç Şubat'ta kimyasal gebelik gecirdim ve dedim madem bir kez kendiliğinden oldu bidaha olabilir sen hicc onları takma kafana rabbi ne havale et ben hep şöyle dua ettim Allah im inşallah hamile kalirsim ve nezlinde hicbirseyin imkansız olduğunu onların yüzüne tokat gibi çarp diye dua ettim oylrdr oldu inşallah en kısa zamanda mucizen seni bulacaktır sadece biraz sabır oğlum 2 bucuk sene sonra oldu 1 buçuk senedir korunmadihim.haldr 1 kez kimyasal oldu sadece ileri derece pcos hastasıyım yaşımın 24 olmasına rağmen herşey olacağına varıyor Rabb im için imkansuz bişey asla yok. Adet gören yumurtlama illaki arada bile olsa goren her kadının hamile kalma şansı var hiçbir sorunu olmayan kadinlarinds olmuyo sorunu olanı da olmuyo zamanını bekliyor sen o boş konusanlaei Rabb ine havale et en iyisi o bilir yazık bu gibi insanlarada işte kendi mutsuzluklarini başka insanlardan çıkarmaya çalışıyorlar canım

Canım benimde bu ay yarim saat sonra mor çizgi çıktı renk vardı ama negatif oldu sen yinede aklına takilmasin kan ver belki gervekten çok erken de yumurtlamis oladabilirsin belli olmaz

Halt etmiş onlar benide öyle ilan etmislerdi kendi ailem bile sonuç tedaviylede olsa beşikte uyuyan oğlum var hastalığın ilerledi dedi doktor 99 kiloyken pcosa rağmen sonuç Şubat'ta kimyasal gebelik gecirdim ve dedim madem bir kez kendiliğinden oldu bidaha olabilir sen hicc onları takma kafana rabbi ne havale et ben hep şöyle dua ettim Allah im inşallah hamile kalirsim ve nezlinde hicbirseyin imkansız olduğunu onların yüzüne tokat gibi çarp diye dua ettim oylrdr oldu inşallah en kısa zamanda mucizen seni bulacaktır sadece biraz sabır oğlum 2 bucuk sene sonra oldu 1 buçuk senedir korunmadihim.haldr 1 kez kimyasal oldu sadece ileri derece pcos hastasıyım yaşımın 24 olmasına rağmen herşey olacağına varıyor Rabb im için imkansuz bişey asla yok. Adet gören yumurtlama illaki arada bile olsa goren her kadının hamile kalma şansı var hiçbir sorunu olmayan kadinlarinds olmuyo sorunu olanı da olmuyo zamanını bekliyor sen o boş konusanlaei Rabb ine havale et en iyisi o bilir yazık bu gibi insanlarada işte kendi mutsuzluklarini başka insanlardan çıkarmaya çalışıyorlar canım
takmamak en güzeli eşim bu yolda en büyük destekçim sağolsun eşim olmasa bi sny katlanamam onlara akbaba gibiler ağizlari bi sny durmuyor taktiğim için belki de bu kdr kendimi yoprttğmdsn olmuyor annem kendi annemde çok gamsizdir ods aşiri destekçim sağolsunlar dua etmekten başka çaremiz yok dediğin gibi arkadaşim

X