🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzum ben kürtajı anestezisiz oldum çokk korkuyorum bayıltmadan yapıyorlarmış çünkü bende travma oldu maalesef istanbula gideceğim sonomed fiyatı çok iyi geldi umarım gerek kalmaz yinede ama tıkanıklık vs varsada açılsın umarım🤲🏻🤲🏻❤️
anladım canım bende ekimde kürtaj oldum boş gebelikten seni anlıyorum ben anestezili olmuştum çok şükür bişey görmedim senin düşük başladıgı için büyük ihtimalle direk kürtaja alındın cok zor bir durum ama hsg öyle degil regl agrısı oluyor neyse sen dediğin gibi yap yaşadığımız herşey bizi çok etkiliyor yinede belirtilerin var umarım gerek kalmaz 🙏

anladım canım bende ekimde kürtaj oldum boş gebelikten seni anlıyorum ben anestezili olmuştum çok şükür bişey görmedim senin düşük başladıgı için büyük ihtimalle direk kürtaja alındın cok zor bir durum ama hsg öyle degil regl agrısı oluyor neyse sen dediğin gibi yap yaşadığımız herşey bizi çok etkiliyor yinede belirtilerin var umarım gerek kalmaz 🙏
Ahh en iyisini yaptırmışsın inan zaten psikolojik hiç iyi değilken birde onu canlı yapmaları beni mahvetti maalesef. Yok kuzum düşük başlamamıştı rahime tutunduysa alalım eğer rahimde yoksa gerçekten tüplerse ve dış gebeliktir diye tespit amaçlı birazda yani.. rabbim yazmış böyle oldu inşallah bir daha yaşatmaz kimseye😍 yarın doktor sonrası mutlaka yazar etiketlerim kuzum belki beta ister muayene sonrası

Maşallah canım kendini sıcak tut ayağını falan üşütme hiç silikleştiği tarihten sonra 20 gün say test yap o gün benim doktorum böyle öneriyor. 🐥 güzel haberini bekliyorum
hiç umudum yok ama bakalım canım incir kürü yaptım pik gösterdi acaba devam etsem mi hala o küre yada ovulasyomn testine bilemedim

Kür yapılışı nasıldı onun peşinden havuç kürü yapılıyordu öyle hatırlıyorum
ben incir havuç kürü beraber yaptım 21 gün uygulanıyor, 15/16 günleri pik gördüm ovulasyonda sonra test silikleşti dünden beri içmedim. bir de zeytinyağlı incir var arada onu yiyorum ama küre devam ediyim mi 21 e tamamlıyım mı bilemedimmm :)

Ahh en iyisini yaptırmışsın inan zaten psikolojik hiç iyi değilken birde onu canlı yapmaları beni mahvetti maalesef. Yok kuzum düşük başlamamıştı rahime tutunduysa alalım eğer rahimde yoksa gerçekten tüplerse ve dış gebeliktir diye tespit amaçlı birazda yani.. rabbim yazmış böyle oldu inşallah bir daha yaşatmaz kimseye😍 yarın doktor sonrası mutlaka yazar etiketlerim kuzum belki beta ister muayene sonrası
amin canım rabbim kimseye yaşatmasın tam hamileliğine seviniyorsun herşey kursağında kalıyor psikolojın çöküyor ama yinede belkide öyle olması daha hayırlıdır bilemeyiz ben en azından demekki hamile kalabiliyorum diye biraz olsun kendimi teselli ediyorum işte biran önce rabbim yerini doldursun hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin

amin canım rabbim kimseye yaşatmasın tam hamileliğine seviniyorsun herşey kursağında kalıyor psikolojın çöküyor ama yinede belkide öyle olması daha hayırlıdır bilemeyiz ben en azından demekki hamile kalabiliyorum diye biraz olsun kendimi teselli ediyorum işte biran önce rabbim yerini doldursun hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin
Gerçekten tüm yaşananlar özetle bende hamile kalabiliyorum diye kendimi motive etmiştim gerçekten bu güzel birşey en azından kuzummm amiiin en doğru zamanda ve sağlıkla inşallah❤️

Kuzum istanbulda sonomed e sordum 5500 dedi ki ben başka şehirden gelicem gelip gitmem harcamam bile o 18.675 tutmuyor yani bana kürtajı uyutmadan yaptıkları için anestezi istiyorum ben eğer çektirecek olursam o yüzden özelde olacak her türlü 🥰 umarım yinede gerek kalmaz tabi dua edermisin❤️
Ben sonomedde ekim aynda çektirdim. Çok acisiz geçmişti bi iki dk sürmüştü ekimde çekilmiştm etkisi ne kdr sürer bilemiyorm ama hamile kalamadm

ben incir havuç kürü beraber yaptım 21 gün uygulanıyor, 15/16 günleri pik gördüm ovulasyonda sonra test silikleşti dünden beri içmedim. bir de zeytinyağlı incir var arada onu yiyorum ama küre devam ediyim mi 21 e tamamlıyım mı bilemedimmm :)
Bıraktıysan devam etme canım incir yağ çok iyi şifa olsun inşaallah olmuştur amin 😍

geçen ay tüp bebek denedim negatif çıktı adet tarihim 28.12.2023dü, pcos olduğu için bende düzenli adet olamıyorum şimdi incir havuç kürü denedim pik yakaladım değerlendirildi, çok heyecanlıyım.... beta hcg testi ne zaman yaptırmalıyım ovulasyon sonucum nasıl yardımcı olur musunuz
İnşallah hayırlı haberi alırsın 🙏 tüp bebek olmayıp sonradan hamile kalan çok var😊

Of kızlar herkes birbirinin iyiliği için tavsiye veriyor tabi bende öğreniyorum bir şeyler ama bu kürler kendini sıcak tutmalar yumurta takibi bunlara bakıp düşünürken köydeki nenemi düşünüyorum 😂 hiçbir şey yapmadan arka arkaya böyle kolay hamile kalmaları, biz eğilsek düşer bebek onlar hayvan güdüyormuş. Ne garip şey şu insan vücudu.

X